Şimdi Ara

SPEEDLINK Medusa NX USB 5.1 Mikrofonlu Kulaklık -79 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
1.321
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tam bir F/P ürünü.Ben 1 tane aldım.Siberia v2 ye 250 tl vereceğime buna 79 verdim.+1 tane bilgisayar koltuğu kadar kazanç sağladım.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SPEEDLINK-SL-8795-SBK-Medusa-NX-USB-5.1-Mikrofonlu-Kulakl%C4%B1k,103452,504956,1322987.html?langId=-14

• 3 saat oncede ben aldim. Ayrica logitech g510unda 169 tl fiyati var. Suan netteki en ucuz sifir g510 fiyatidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürünün ucu normal ses kabloları gibi 3.5mm falan değil bildiğin Usb ucu ile bağlanıyor bilgisayara.

Alacaklar bu kriteride göze alsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_3462

Bu ürünün ucu normal ses kabloları gibi 3.5mm falan değil bildiğin Usb ucu ile bağlanıyor bilgisayara.

Yalniz icinde kendi ses kartida varmis. Ayrica sunu merak ediyorum usb ile baglaninca normal jacktan ne gibi farki var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DragonLive

quote:

Bu ürünün ucu normal ses kabloları gibi 3.5mm falan değil bildiğin Usb ucu ile bağlanıyor bilgisayara.

Yalniz icinde kendi ses kartida varmis. Ayrica sunu merak ediyorum usb ile baglaninca normal jacktan ne gibi farki var ?

Ses kartı olmayanlar veya anakartın standart ses kartını kullananlar için iyi bir şey. Ancak harici olarka ses kartına sahip kullanıcılar için dezavantaj (misal ben). otomatik olarak ses kartım çöp olmuş oluyor. Aynı modelin ses kartsızı olsaydı kapacaktım.
  • quote:

quote:

Daha iyi ses kalitesi sağlaniyor.5.1 +ses kartlı kulaklıkları usb siz göremezsin.
  • Bir tanede ben aldım yarın kargoya verseler perşembe gelir diye umuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selfroot

Bir tanede ben aldım yarın kargoya verseler perşembe gelir diye umuyorum

Hızlı kargo yazıyor herhalde cumaya kadar kesin gelir.
  • Muzik icin almaya degermi sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

quote:

quote:

Daha iyi ses kalitesi sağlaniyor.5.1 +ses kartlı kulaklıkları usb siz göremezsin.

Aynı ürünün 5 + 1 jacklisi de var.

• quote:

quote:

Bugün kargoya verilmiş yarın elimde olur
  • quote:

quote:

quote:

Benim ki kargoya verilmemiş nedense ...Stoktan Hızlı GönderiHazırlanıyor yazıyor.
    Ankarada oturuyorum kargoya verilmesi gerekti ama yapcak bişi yk beklicez
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim ki kargoya verilmemiş nedense ...Stoktan Hızlı GönderiHazırlanıyor yazıyor.
    Ankarada oturuyorum kargoya verilmesi gerekti ama yapcak bişi yk beklicez

Ben bayramını 2.günü almıştım bende Ankara dayım

• Haber veren arkadaşa teşekkürler bende bir sipariş geçtim.

edit: Şimdi baktım da ürün tükenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gordon Freedos -- 8 Ekim 2014; 19:58:52 >
  • Fazla sinema film falan izlemem muzik kaltesi için almaya degermi sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Freedos

Haber veren arkadaşa teşekkürler bende bir sipariş geçtim.

edit: Şimdi baktım da ürün tükenmiş.

Kulaklığım elime ulaştı.F/P olduğunu bir daha kanıtladı.Çok süper.Bass kalitesi,ses kalitesi süper.
    Senin ki eline ulaştımı bilader?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 10 Ekim 2014; 17:19:37 >
  • AshtonKutcher kullanıcısına yanıt
    Hocam alıntı yaptığın iyi oldu. Bu vesileyle haber verdiğin için tekrardan teşekkür edeyim sana. Ürün tarafıma ulaştı. Yapısı, görünüşü, rahatlığı çok hoşuma gitti. Ama asıl hoşuma giden mikrofon kalitesi oldu. Oyun oynarken iletişim kurmakta sıfır sorun yaşadım. Eski kulaklıkta sesim duyulmuyordu veya kalitesiz gidiyordu karşı tarafa. Buda beni rahatsız ediyordu. Bu sorundan kurtulmuş oldum. Parasının hakkını veriyor. Satın alan hiç bir arkadaşın şikayetçi olacağını düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Freedos

Hocam alıntı yaptığın iyi oldu. Bu vesileyle haber verdiğin için tekrardan teşekkür edeyim sana. Ürün tarafıma ulaştı. Yapısı, görünüşü, rahatlığı çok hoşuma gitti. Ama asıl hoşuma giden mikrofon kalitesi oldu. Oyun oynarken iletişim kurmakta sıfır sorun yaşadım. Eski kulaklıkta sesim duyulmuyordu veya kalitesiz gidiyordu karşı tarafa. Buda beni rahatsız ediyordu. Bu sorundan kurtulmuş oldum. Parasının hakkını veriyor. Satın alan hiç bir arkadaşın şikayetçi olacağını düşünmüyorum.

aynn mikrofonunu bende sevdim.Eski kulaklığımda dota2 de sesimin çıkışı azdı.Şuan sesimin çıkışını spiker çıkışı gibi gösteriyor.

şu yanan adaptör gibi şey var ya feci şekilde gıcık oldum bu aygıttın.yanıp yanıp sönüyor.Ayarlanmıyorda...

Peki bu center ,rear, front ayarlamalar var ya adaptör de bunların hepsini mi açıyorsun napıyorsun..tam olarak anlıyamadım ben bu olayı.Yoksa yaptıgımız işe göre mi ayarlıcaz

• AshtonKutcher kullanıcısına yanıt
    O kumandadan çıkan ışık beni rahatsız etmedi ama tabi açma kapama seçeneği olsa güzel olabilirdi. Ayrıca bahsettiğin tuşların özelliklerini bende yeni keşfetmeye çalışıyorum. Sanırım klavuzda "hangi tuş ne işe yarar?" sorunun kapsamlı bir anlatımı yok. Deneme-yanılma yapacağız artık. Ama her hâlükârda ses kalitesi tatmin edici.
  • ürün tükenmiş 3 gün önce baksaydık keşke. var mı bu fiyat aralığında başka yerde?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.