Şimdi Ara

-BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
8
Favori
33.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında madem tedarikte sıkıntı var kaç kişiye gönderildi bu ürünler = 0

Yani thh ye buda yazılmalı. Tedarik edemezsin yarısını edemezsin bi kısmını edemezsin, stok dye bişey var. İşkembeden stok girip hiçbirini tedarik edememek düpedüz dolandırıcılık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSo-9001 -- 11 Kasım 2020; 17:42:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boşa zamanımızı çaldılar

• iSo-9001 kullanıcısına yanıt

Kargolandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogecoin -- 11 Kasım 2020; 23:35:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz gecikiyoruz, özür dileriz 😔

şeklinde bir not var ama hala iptal etmediler bekliyoruz..

• 2 tane sipariş etmiştim birini iptal ettiler, diğeri hala kargolanmaya çalışıyor.

Edit: Şimdi müşteri hizmetlerini aradım. 10 liralık çek verdiler. Diğerininde yarın kargolancağını söylediler. Diğeride iptal olsada 10 liralık çek daha alsak. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giges1997 -- 12 Kasım 2020; 13:16:38 >
  • boişlerr

• Benimki hala iptal edilmedi, kargolanan sipariş var mı

• Lan tam benim paketi gönderdiler yazmaya hazırlanıyordum. Tanımadığım birine teslim edilmiş görünüyor, olaya gel. Deveye hendek atlatsam daha kolay olacak nasıl alacağız parayı geri şimdi Hepsiburada'dan. Bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama keşke iptal edilseydi.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
    😂 geçmiş olsun beterin beter var

Sana gülerken benimde aynısı başıma geldi nasıl çözüme ulaştınız 🙄

• Yan apartmanda birinin posta kutusuna sıkıştırıp gitmiş herif. Kapıcı bu gün getirdi.

Hahah benim kargo verilmiş kargo no yok adıma ürün kargolanmamış ama ürünü kargolandığı gibi teslim almış gözüküyorum.
    Şikayet vara şikayet yazdım ek olarak thh yede şikayette bulundum -BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler -BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler

• 5 tane almıştım.iptal etmişler.sikayetvara yazdım dün.bugun Hepsiburada mesajlar bölümüne baktığımda sikayetime istinaden 30 gün geçerli 50 TL kupon tanimlamislar.thh ye gidecektim kurtardılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi universty3 -- 16 Kasım 2020; 19:14:49 >
  • universty3 kullanıcısına yanıt
    Banada tanımladılarda ürün kargoya verilip teslim edildi gözüküyor gerekli ss ile hem şikayet var hemde thh başvurdum , 50₺ çekte tanımlamışlar

• 9 tane almıştım hepsi bugün geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: M S G

Banada tanımladılarda ürün kargoya verilip teslim edildi gözüküyor gerekli ss ile hem şikayet var hemde thh başvurdum , 50₺ çekte tanımlamışlar
    Dilekçe metni paylaşabilir misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HrTomK H kullanıcısına yanıt
    Direkt olarak şikayet vardaki metni buna ek olarak 3 madde olarak kendimce yapılmak isteneni ve uygulananı açıkladım , tabi başvuru kısmından indirir örnek paylaşırım

• quote:

Orijinalden alıntı: M S G

Direkt olarak şikayet vardaki metni buna ek olarak 3 madde olarak kendimce yapılmak isteneni ve uygulananı açıkladım , tabi başvuru kısmından indirir örnek paylaşırım

++ ben de bekliyorum hocam

• Whatsapp ile çek istedim vermediler.

• Kargolandı diye sevinmiştim fakat 2 adet almama rağmen 1 adet geldi mecbur 10 gün bir kez daha bekleyeceğiz.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.