Şimdi Ara

[Bitti] D&R/BKM Express 75 TL'ye 25 TL indirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
5
Favori
18.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan bkm express ödeme seçeneği çıkmıyor maalesef
  • Bitti mi acaba? Yoksa sistemde sorun mu var?
  • bitmiş.
  • evet ödeme seçeenkelerinde bkm yok şu anda
  • Ben bu gece bir kaç defa denedim işlem hatası verdi bkm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 5 Haziran 2013; 11:52:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet galiba bitmiş çümkü dr ana sayfasındaki banner yok artık. yuh be bi günde bitti. markafoni morhipoda 1500 2000 kişiyle sınırlı diyorsdu ama haftalarca devametti muhtemelen onbinlerce kişi yararlandı
  • Bu kadar erken bitmesi ilginç.
  • bu kadar erken bitemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: oeroglu

Merhaba;

kırmızı kapak kampanyası için koşullar :https://www.coca-colakirmizikasa.com/ProductDetail.aspx?Product=93

geçerli ürünlerin listesi (4 Adet Kitap = 2 Yabancı + 2 Yerli Yazar )
    http://www.dr.com.tr/CampaignProducts.aspx?id=2

Cok sağol kardeşlim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: outpost

D&R'ın Opet world card ile yapılan 50TL ve üzeri alışverilere 10TL yakıt hediye kampanyası ile birlikte kulllanılabiliyor mu?

Ben de bu kampanyayı sormak için girdim,acaba 10 tl de opet puan yüklenecek mi?sonuçta opet world ile alış verişte 50 tl ve üstüne verilir diyor da.
  • Şansa bak yaa kaçırdık. bir umut denedim ama indirim olmadı.
  • Dr sitesinde gözükmüyor, kampanya bitmiş olmalı
  • Kampanyadan ilk 2.000 işlem yararlanabilir, belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

demiş ve gerçekten durdurmuşlar. oysa markafoni morhipo haftalarca sınır geçilmesine rağmen devam ettirmişti
  • bak bizde kaçırdık bu kampanyayı .
    1-2 filmde biz alırdık 17,99 tl kampanyası ile birleşiyorsa..
  • bkm seçeneği şu anda aktif oldu tekrar. ancak ödemede 25 düşüyor mu onu anlamadım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 5 Haziran 2013; 15:06:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bkm seçeneği şu anda aktif oldu tekrar. ancak ödemede 25 düşüyor mu onu anlamadım .

Dusmuyor maalesef.

Kampanya bitmis...
  • Arkadaşlar burdan ilk defa bir alışveriş yapmış oldum Dün sabah verdiğim sparişten hala ses yok.
    Tedarik süreci 3 günü geçince insan sinir oluyor.Aldığımız eşyayı ta ana bayiden mi lıyor anlamadım ki.
    Çoğu siteler artık aldığın gün kargoya veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

Arkadaşlar burdan ilk defa bir alışveriş yapmış oldum Dün sabah verdiğim sparişten hala ses yok.
    Tedarik süreci 3 günü geçince insan sinir oluyor.Aldığımız eşyayı ta ana bayiden mi lıyor anlamadım ki.
    Çoğu siteler artık aldığın gün kargoya veriyor.

Ben de dün aldım bugün kargoya verildi diye mesaj geldi ama takip no hala elime ulaşmadı.
  • evet denedim bende düşmüyuor. oysa az önce telefon ettim sistemde sorun var kampanya bitmedi demişti kız
  • markafoni , limango gibi sitelerde bile bkm kampanyası haftalarca sürmüştü... burda sadece 2-3 gün içinde kampanyayı bitirmişler. 2000 kişilik limitin dolduğuna pek inanasım gelmiyor. zarar mı ettiler neyse kampanyayı erken bitirdiler sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 5 Haziran 2013; 23:57:04 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.