Şimdi Ara

[Bitti] D&R/BKM Express 75 TL'ye 25 TL indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
5
Favori
18.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Viktorinox Çok amaçlı çakı aldım.
    54TL + Ücretsiz kargo.Daha uygunu yok herhalde.
  • haber veren arkadaşa teşekkürler 4 kitap+16 gb micro sd class 10 sipariş geçtim 56,81tl
  • Arkadaşlar DR ile hiç iade, garanti süreci yaşadınız mı bilmiyorum ama ben geçen World(23 Nisan) kampanyasıyla bir radyolu çalar saat aldım, arızalıydı, geri gönderdim değiştirin diye, servise yollamışlar, aradım müşteri hizmetlerini; çıkan bayan o kadar kabaydı ki neredeyse suçlu ben olacaktım(yavuz hırsız misali). Aradan geçen bunca zaman sonra dün(3 Haziran) bir mail aldım, "üründe arıza yoktur, size geri yolanacaktır" yazmışlar. Ben de madem arıza yok iade ediyorum, göndermeyin ürünü, gönderseniz de almayacağım diye cevap yazdım.
    Bugün cevap gelmiş. "Ürününüzü teslim almamanız durumunda (Red Etmeniz) Noter ihtarlı sevk edileceği hususunu bilgilerinize sunarız." şeklinde mesaj göndermişler.

Ürünü yine almayacağım, paramı bir şekilde kurtarırım inş. ama nasıl bir kurumla alışveriş yapacağınızı bilmeniz açısından bu çok taze tecrübeyi sizlerle paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 4 Haziran 2013; 18:43:53 >

• Jabra Bluetooth kulaklık sipariş ettim hemen bir tane
  • Haber verene teşekkürler, hediye çekini aldım,
    kpss kitapları için kullanacağım
  • teşekkürler konuyu açana. Bir de ekleme: opet worldcard ile alırsanız 10 tl de yakıtpuan veriyor.
  • Güzel kampanya 65 liraya 5 tane bluray film aldım.
  • company of heroes 2 önsiparişi geçtim 55.99 a 12 taksit yaptım,25/05 da dagıtılacak yazıyor hadi bakalım.

Bir de umarım oyunu steam e ekleyebilirim yoksa yandık dınk dınk dvd sesi dinlicez

kampanyayı haber veren arkadaşa teşekkürler,eğer anında indirim olmazsa artık kampanyalara kolay kolay katılmıyorum.Bu süper oldu aynı fiyata 12 taksit de iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 4 Haziran 2013; 21:35:12 >
  • Teşekkür ederim, 53 TLye 6 tane kitap almış oldum, bayadır almak istediğim ama pahalı gelen kitaplar vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oeroglu

http://www.dr.com.tr/Main/Home/PageContent/bkmexpress

dr.com.tr’den BKM Express ile 75 TL ve üzeri alışveriş yapın
    anında 25 TL indirim kazanın!

- Kampanya, 03.06.2013 - 30.06.2013 tarihleri arasındawww.dr.com.tr üzerinden tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
    - BKM Express ile 75 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde, ödeme tutarına 25 TL indirim yansıtılır (Alışveriş tutarına KDV dahildir).
    - Kampanyadan ilk 2.000 işlem yararlanabilir, belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
    - D&R ve BKM kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    - Aynı üye kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilir.

Hocam birşey sorsam alakasız ama bilgin vardır cola cola kırmızı kapak muhabbeti 25 puana Dr de yüzde 75 indirim yazıyor her üründe mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hediye kart alip kontor yukleebiliyormuyuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crawlin'

teşekkürler.

razer lycosa'yı 75tl'ye aldım.

bir tane de ben aldım haber veren arkadaşa teşekkürler. umarım gönderirler :D
  • 50 tl lik iki tane 25 lira olan hediye kartı 40 tl ye satılır...
  • Merhaba;

kırmızı kapak kampanyası için koşullar :https://www.coca-colakirmizikasa.com/ProductDetail.aspx?Product=93

geçerli ürünlerin listesi (4 Adet Kitap = 2 Yabancı + 2 Yerli Yazar )
    http://www.dr.com.tr/CampaignProducts.aspx?id=2
  • Arkadaşlar uygun fiyatlı bluray film var mı gözünüze çarpan?
  • Daha once 2 kez bkm ekspress ile urun aldim sorun cikmadi, simdi deniyorum İşleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz. Tekrar denemek için Kart Seçim Sayfası butonuna tıklayınız. diyor.
  • hacım sorun yok. tekrar kontrol et istersen bkmexpresse. ödeme tutarı düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oeroglu

hacım sorun yok. tekrar kontrol et istersen bkmexpresse. ödeme tutarı düşüyor.

Odeme tutari dusuyor, sifre de geliyor ama sifreyi girdikten sonra kabul etmiyor.

BKMye yeni bir kart da ekleyemiyorum su anda, teknik hata olustu diyor.
  • Şu an sistemde sorun var. Ödeme yapamıyoruz BKM Express ile.
  • D&R'ın Opet world card ile yapılan 50TL ve üzeri alışverilere 10TL yakıt hediye kampanyası ile birlikte kulllanılabiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.