Şimdi Ara

[Bitti] D&R/BKM Express 75 TL'ye 25 TL indirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
5
Favori
18.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar eğer nakit alabiliyorsanız arkadaşlar çek satıyor forumda, bu fırsatları değerlendirin
  • 2 tam gün geçti halen Tedarik Sürecinde diyor. Lanet olsun sizin e-ticaret anlayışınıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

arkadaşlar eğer nakit alabiliyorsanız arkadaşlar çek satıyor forumda, bu fırsatları değerlendirin

İndirim ceki mi? Kim satiyor? Bana lazim. 100 lira alt limit olsa bile olur. Hatta 150.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

arkadaşlar eğer nakit alabiliyorsanız arkadaşlar çek satıyor forumda, bu fırsatları değerlendirin

İndirim ceki mi? Kim satiyor? Bana lazim. 100 lira alt limit olsa bile olur. Hatta 150.

Benim hesapta 100 TL lik çek var 80 TL ye isteyene bırakırım.
  • Kampanya devam ediyor arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ««T®AVI§»»

Kampanya devam ediyor arkadaşlar...

aynen şimdi yaptım alışverişi sorun yok .
  • kampanyayı yeniden aktifleştiren ve haber verenlere teşekkürler, geçen gün kitapları sipariş veremediğim için üzülmüştüm, şimdi güzel oldu.
  • Beğendiğim bir kılıf vardı 85 tl idi kampanya öncesi şimdi 73 e çekmişler alemsin D&R

• quote:

Umarim ben eve gidene kadar bitmez.

İkinci hesap acip onunla da alisveris yapabiliyor miyuz? 170 liralik toplam alisveris yapmam lazim da.

• SANDİSK ten class10 32 gblık hafıza kartı aldık uygundur. Haber verene teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

quote:

Umarim ben eve gidene kadar bitmez.

İkinci hesap acip onunla da alisveris yapabiliyor miyuz? 170 liralik toplam alisveris yapmam lazim da.

Bitmez hocam o kadar kısa sürede. Sorun olduğundan kapanmıştı geçen gün.
    Aynı hesaptan yapamazsınız yazıyor sadece. Yapılabilir yani farklı hesaplarla. 50 tl ucuza gelmiş olur.
  • Kampanya devam ediyor, az once siparis verdim. 83 tl'lik alisverisim 58 tl'ye geldi, ustelik kargoda bedava.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • D&R'da opet kart ile 50 tl'lik alışverişe 10 tl akaryakıtta geçerli puan veriyor yapı kredi.

75 tl ilk BKM ekspres alışverişini opet kart ile yaparsanız daha avantajlı olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47 liraya SC2 hots aldim, haber veren arkadasa cok tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

Beğendiğim bir kılıf vardı 85 tl idi kampanya öncesi şimdi 73 e çekmişler alemsin D&R

cd ekle 2tl lik

• Şu anda sistemde sıkıntı mı var?
    Yoksa benim BKM/Kredi kartına dair bir sıkıntı mı???
    Düzelir mi?
    :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: aniceman

kampanyayı yeniden aktifleştiren ve haber verenlere teşekkürler, geçen gün kitapları sipariş veremediğim için üzülmüştüm, şimdi güzel oldu.

hemen de kargoya verilmiş, mağazalarını sevemesem de internet sitesini seviyorum (=
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

D&R'da opet kart ile 50 tl'lik alışverişe 10 tl akaryakıtta geçerli puan veriyor yapı kredi.

75 tl ilk BKM ekspres alışverişini opet kart ile yaparsanız daha avantajlı olur

O nasil oluyo aciklarmisin?

• Tekrar haber veren arkadaşlara teşekkürler ben de verdim bir sipariş..
    Şu World'den ne kadar çok kazandık yahu
  • Ayın dördünde d&r den 75 tl lik hediye çeki aldım ama hala tedarik sürecinde yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.