Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
106
Favori
387.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben senin paylaştığın fırsatları diyorum, attığın linklerin fiyatlarını... Dün attığın linkler var kaç liradan görüp fırsat diye paylaştın belli değil. Link ile birlikte fiyat bilgisi yazsan, örneğin 100 lira, sallıyorum 24 saat sonra o linki açan adam 150 lira gördüğünde, "100 liradan fırsat diye paylaşılmış ama şu an zamlanmış" çıkarımını yapabilir. Böyle paylaşılmayan hiç bir linkin yararlılığı yok.

• WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Ok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Yarbayim sende fiyat yazmazsan linklere, yeni üyeleri uyarmayalim boşyere.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Yarbayim sende fiyat yazmazsan linklere, yeni üyeleri uyarmayalim boşyere.

Hocam mesajı göndere bastıktan sonra fark ettim yazmadığımı kusura bakma gözümden kaçmış.. Daha fazla dikkat edeceğim bundan sonra :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi Box S fırsatı arıyorum da umarım çıkar bu hafta Amazon'da.

• Kullanıp memnun olduğumuz bir sabun, belki ihtiyacı olan biri olur. Hazır bir siparişiniz varsa yanına sepete eklenebilir. Piyasada fiyatı 9.5-12.5 TL arası değişiyor. Farklı kokuları olanlar var, fiyat sabit.

Duru Saf & Doğal Lavanta Güzellik Sabunu, 280 gr - 6.95 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B00RONDRWE/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabt1_dlC_ZT9TFbR8E129H

https://www.amazon.com.tr/dp/B00HG2RFEE/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabt1_dlC_AX9TFbCXRY4NV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zvjezdan -- 20 Kasım 2020; 18:10:45 >

• facepunchS F kullanıcısına yanıt

Ne mutlu kesin eğitim için gelen alman bir temsilciye denk geldiniz. Acaip şanslısınız.

• Günlük kullanım için rahat ayakkabı indirim tavsiyesi alırım :)

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Gözden kaçırmışım, kusura bakmayınız

• bLooP B kullanıcısına yanıt

Stanley'den mi daha iyi eksik yazım mı? Öyleyse hangi anlamda daha iyi?

• Lig Meteor Trx Hali Spor Ayakkabı

40 numara 1 adet

41 numara 2 adet var diğer numaralara ve renklere detaylı bakabilirsiniz, 42 indirimli fiyata yok, ona baktım.

https://www.amazon.com.tr/dp/B082MCXRQD/ref=asc_df_B082MD5RN61596038400000/?creative=380333&creativeASIN=B082MD5RN6&linkCode=asn&ie=UTF8&th=1&utm_source=spydrop&psc=1

• Arkadaşlar Amazondan iki hafta önce oldukça uygun fiyata deterjan aldım. 3 ürünü gönderdiler ama 1 tanesi gelmedi. Dün ürün gelmediği için parayı iade ettiler ve aynı ürünü alırsam tarafıma indirimli fiyattan vereceklerini, daha doğrusu ürün elime ulaştıktan sonra kendilerine bilgi verirsem kampanyalı şekilde aldığım fiyattan vereceklerini söylediler, mail attılar yani. Benzer bir durum yaşayan var mı? Ürünü yeniden alsam ve gelince iade istesem Amazon iade yapar sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meteoru Eliyle Tutan Adam

Lig Meteor Trx Hali Spor Ayakkabı

40 numara 1 adet

41 numara 2 adet var diğer numaralara ve renklere detaylı bakabilirsiniz, 42 indirimli fiyata yok, ona baktım.

https://www.amazon.com.tr/dp/B082MCXRQD/ref=asc_df_B082MD5RN61596038400000/?creative=380333&creativeASIN=B082MD5RN6&linkCode=asn&ie=UTF8&th=1&utm_source=spydrop&psc=1

iyiki paylastin... 20 tl hali saha ayakkabımı diktircekken. 39 tl 45 numara aldim

1 adet hali saha ayakkabisi

1 adet krampon aldim

ama bu marakti hic bilmiyorm kalitelimi... 39 tl her turlu alirimda... birde kaloteli cikarsa super olur

• trapezounta_ kullanıcısına yanıt
    Bu olabilir;

Sony WH-CH510 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık, Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07WD58H6R/ref=cm_sw_r_cp_api_fabt1_dlC_ym.TFbA53V0KT

• Ben de @bLoop’a katılıyorum.

Hem Stanley hem de Zojirushi termos/ mug sahibiyim. Zojirushi yakın ölçülerdeki Stanley ürünlerine kıyasla bariz daha uzun süre sıcak/ soğuk tutuyor, ayrıca daha hafif ve şık.

Zojirushi pek tanınmayan bir Japon markası ve çok kaliteli bir ürün gamına sahip. Sürekli termos/ mug kullanıyorsanız aradaki fiyat farkını hakkediyor. Ama pek fazla kampanya olmuyor Stanley’deki gibi. Bim’lerde bulunmuyor maalesef.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta amazonda 250 civarına aldık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.