M

Teğmen
27 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 160 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,


Telefonumu sürekli sessizde kullanmak durumunda kalıyorum çünkü senelerdir bu durumu bir türlü çözemedim. Az önce uygulama bildirimlerine girip tüm uygulamaların sesli bildirim izinlerini kapattım. Bu defa girdiğim herhangi bir uygulama telefonum seslide olduğu için kendi sesini çıkartıyor. Bunu topluca engelleme yöntemini aradım fakat bulamadım. Siz nasıl çözdünüz bu durumu?

Selamlar,


Chegg hesabının işime yarayacağını düşünüyorum. Bu sebeple almak istiyorum. Fakat fiyatı oldukça tuzlu. Bu sebeple hesabı beraber kullanabileceğim kişiler arıyorum. Hesabınız varsa ve ortak arıyorsanız ortak olabilirim. Soru sormak zorunda da değilim, var olanlara baksam bile benim için iyi olabilir.


DM'den ya da bu konudan benimle iletişime geçebilirsiniz.


Dipnot: Bildiğim kadarıyla chegg aylık 15 dolar. Yani yaklaşık 200 tl.

Merhaba,


Amazon'dan aldığım bir ürün için gelen kargonun kutusunda ismim yazıyordu. Dolayısıyla teslim aldık kargoyu. Sonrasında kutuyu açtığımda içinden başka bir ürün ve o ürünü alan kişiye ait bir fatura çıktı. Benim kargom da aynı şekilde başka birine gönderilmiş. Faturada adres, telefon no, TCno, İsim Soy isim gibi önemli bilgiler yer alıyor. İlk defa böyle bir mevzu başıma geldi, böyle bir şey yaşayan var mı ne yapılması daha doğru olur merak ediyorum. Yasal durumları araştırıyorum biraz. Sizler de fikirlerinizi paylaşır mısınız?

Merhaba,


Amazon'dan aldığım bir ürün için gelen kargonun kutusunda ismim yazıyordu. Dolayısıyla teslim aldık kargoyu. Sonrasında kutuyu açtığımda içinden başka bir ürün ve o ürünü alan kişiye ait bir fatura çıktı. Benim kargom da aynı şekilde başka birine gönderilmiş. Faturada adres, telefon no, TCno, İsim Soy isim gibi önemli bilgiler yer alıyor. İlk defa böyle bir mevzu başıma geldi, böyle bir şey yaşayan var mı ne yapılması daha doğru olur merak ediyorum. Yasal durumları araştıracağım biraz. Sizler de fikirlerinizi paylaşır mısınız?


Silinebilir, konuyu hukuksal konular forumunda açtım.

Merhaba,


Yıllar önce kullandığım kasa ile ekranı birbirine bağlayıp neler yapabildiklerini görmek istedim. Ancak kasanın arkasında rs232 erkek giriş var ve ekranda da yalnızca vga giriş var. VGA to HDMI kablom mevcut ancak kasada HDMI girişi mevcut değil. Bu tarz bir kablo bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?

Silinsin yanlış yere açılmış

2014 yılında aldığım bir laptopum var. Sadece 1 adet depolama aygıtı kullanılabilecek şekilde tasarlanmış. Bu laptopa HDD'nin yanında SSD'de takmak istiyorum. İnternetten yaptığım araştırmalar sonucu genelde CD driver'ını söküp yerine SSD eklendiğini gördüm ancak bu bilgisayarda zaten CD driver'ı yok. Bu kısımda biraz tıkandım. Görebildiğim kadarıyla anakartımda bunun için boşta bırakılmış bir çıkış da mevcut değil. Herhangi bir yöntemle (çıkış çoklayıcı vs.) bu işlemi yapan ve anlatan site, youtube videosu vs var mı bildiğiniz? Ya da direkt olarak kişisel önerileriniz?


Teşekkürler.

Merhaba,


Samsung np450r5g laptopumun anakartı hasarlı ve yenisini almam gerekiyor. Samsungun kendi servisi ile görüşüyorum ancak belki yurtdışından alırsam daha ucuza mal edebilirim. Bu tarz alışverişleri yaptığınız siteler var mı önerir misiniz?


Teşekkürler

Merhabalar,

Öğrenci evimdeki odamda şu anda Kumtel LX-6331 Sıcak ve Soğuk Fan Isıtıcı 2000W Fanlı ürününü kullanıyorum. Odam yaklaşık 15 m2. Bu ürün artık daha da soğuyan havada ne yazık ki beni ısıtamıyor. Sürekli çalışması halinde ılık olmaya yakın hale getiriyor oda sıcaklığını.

Başlıkta yazdığım 8 dilimli ürünü almayı düşünüyorum ancak çok fazla yorum yapılmamış ürünle ilgili. Çekincem bu ürün de 2400 watt yani arada çok bir fark yok gibi görünüyor. Radyatör sistemli olması bu durumu etkiler mi bilemedim sizlere danışmak istedim. Bu ürün odamı yeterince ısıtır mı?

Başka bir ürün tavsiyesi olan varsa iletebilirse sevinirim.

Fiyat performans olarak değerlendirmek için ürün avansasta 189 liraya satılıyor. Hiçbir sitede böyle bir alternatif fiyat yok. 12 dilimlisi gittigidiyorda 229 lira ancak onda da paketleme özenli yapılmadığından çok fazla sorun yaşanmış ve satıcı sorunları çözmemiş.
Merhabalar,

Ugural Machanical Design: An Integrated approach adlı kitabın soru çözümlerine ihtiyacım var. Her türlü siteye baktım saatlerdir arıyorum ancak bulamadım. Elinde olan ya da bulabileceğim yerler önerebilecek varsa mesaj ya da yorun yoluyla ulaşabilir mi? Teşekkürler.
Hakkında
Konum: İzmir,Buca
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Mesaj Sayısı: 106
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 452
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 3.119 (Bu ay: 53)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 175 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.