Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
106
Favori
387.295
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz teknoloji konusunda bayağı geri kalmışsınız sanırım, Paylaşmak güzeldir ama.

Bakın altta harici ekran kartı olan (MX130) İ5'i olan aynı sitede 8000 Liraya satılan ürün ve Vega8 grafik birimli ryzen 5 li aldığımız ürün.

Vega 8 çoğu giriş seviyesi harici ekran kartı ile baş edebilecek bir görüntü birimi.

TU kaka demek yerine alan insanlara güzel niyetlerinizi bildirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meteoru Eliyle Tutan Adam

Stanley'den mi daha iyi eksik yazım mı? Öyleyse hangi anlamda daha iyi?

yani bende stanley de var. ama bunun soguk-sicak performansi daha iyi. tabi bu benim deneyimime gore boyle.

• Bu 4bin 600 olan laptoptan ben de aldım. İnşallah bir sıkıntı olmaz. Aynı tarz özellikteki laptoplar vatanda mediamarkt ta 6000 den başlıyor. Hayırlısı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Pil alacak arkadaslar Mah değerinden ziyade döngü sayisindan dolayi kesinlikle pro serisinden almalilardir. Pro serisi 1500 kez sarj edilebiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 3999 liraya laptop aldım fakat yanlış kartla ödeme yapmışım . Eskisi gibi ödeme seçeneklerini düzenle diye ibare de gelmedi . Müşteri hizmetleri bu üründe olmuyor dedi. Basına gelen oldu mu nasıl değişebilirim

• Bi tane evo 860 250gb aldım. Keşke fiyat biraz daha düşebilseydi .

• SsepuLtura_ kullanıcısına yanıt

Para çekilmiş mi anlamadım? Çekilmediyse ödeme yöntemlerinden kartı silin yenisini ekleyin ve sipariş bölümünden tekrar deneyin gibi bir buton olması lazım ona basın

• Fiyat çok iyi hocam hayırlı olsun 

• Ussuz kullanıcısına yanıt

Para çekilmedi , yeni kart ekledim diğer kartı sildim ama öğlen almama rağmen ödeme seçeneklerini düzenle aşamasına geçmedi . Halbuki daha önceki ödemelerde ödeme secenegi düzenle geliyordu . Hata da olda düzeltip cekiyprduk bu sefer olmadı :/

Sipariş kırmızı çerçeve içerisinde mi gözüküyor?

bu fiyata nasıl hala stoklar bitmedi çok garip

• facepunchS F kullanıcısına yanıt

büyük ihtimal direkt maliyetine veriyor. Reklâm olsun hesabı. Minimum 1000 tane satmıştır

Benim sipariş verilmiş görünüyor ama dönem içi işlemlere düşmemiş. Bekleyende 0 gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Pil alacak arkadaslar Mah değerinden ziyade döngü sayisindan dolayi kesinlikle pro serisinden almalilardir. Pro serisi 1500 kez sarj edilebiliyor.
    Pili hangi cihazda kullanacağı ve ne sıklıkla şarjını bitireceği de önemli..

haftada bir şarj edecekse veya daha uzun sürede, 1500 döngü yıllarca ömür demek... (28 yıl) Her gün biten piller için 1500 döngü şart..

hafta bir veya daha uzun sürelerde şarj edilen pil için 300 döngü (daha yüksek kapasite) daha çok işe yarar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ersin07 E kullanıcısına yanıt
    Bitti. 13 tane vardı. Bir anda bitti. Al-satçılarda bayağı toplamıştır.

• xweser X kullanıcısına yanıt

Bilemiyorum hocam  ama amazon çeker bir şekilde. Bekleyen işlem dediğiniz provizyon mu oluyor?

Evet ama 0 gözüküyor. Aslında çok alışverişim olmuştur ama ilk defa dikkatimi çekti.

fiyat hala ayniysa dogru kartla yeniden siparis verin ardindan eski siparisi iptal edin

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.