Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
106
Favori
387.295
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FcbAYERN

alinabilecek 5,6 bin arasi laptop tavsiyesi varmi arkadaslar?

ben de yorum bekliyorum bir öğrencim için en fazla 6000bin tl bütçe

• Kahrolsun bağzı şeyler.Black var ama fri' si yok.Böyle bir ülke işte , Amazon bile bizi öpmenin derdinde.Amazontr yöneticisi hangi sivrizeka acaba.

• İşte bize fri fri güne adam.

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 27 Kasım 2020; 21:25:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Kahrolsun bağzı şeyler.Black var ama fri' si yok.Böyle bir ülke işte , Amazon bile bizi öpmenin derdinde.Amazontr yöneticisi hangi sivrizeka acaba.

çok yanlış düşünüyorsunuz. bir iki bindirilmiş ürünü gördüğünüzde hemen bu yargıya varamazsınız. eğer yurtdışında BF ile birlikte 60€ ya satılan bir kemeri ben 20€ ya amazonTR sayesinde alabiliyorsam demekki indirimler bulunabiliyor.

• İndirim cidden olmadı amazonda bende şaşırdım doğrusu
  • söylemeden edemeyeceğim. Amazon' un ilk aylardaki kalitesinin; gerek müşteri ilişkileri, gerekse indirim skalalarının günden güne düştüğünü çok net görebiliyorum, sebebini de suistimallerin giderek yaygınlaşmasına bağlıyorum.

• amazon yurt dışında da indirim olmadı adam akıllı.

• quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

çok yanlış düşünüyorsunuz. bir iki bindirilmiş ürünü gördüğünüzde hemen bu yargıya varamazsınız. eğer yurtdışında BF ile birlikte 60€ ya satılan bir kemeri ben 20€ ya amazonTR sayesinde alabiliyorsam demekki indirimler bulunabiliyor.

Alıntıları Göster

Haklısınız her tr vatandaşına böyle kaliteli kemer lazım , çünkü mideye bir iki boğum daha atılacak.Fırsat için eyvallah.'Rumuz Kemer Açlığı''

• Arkadaşlar babamlara Amazon’dan LG tv alacağım. Montaj ve kurulum ücretli midir? Mh teknik servisin numarasını verdi öğrenmem için ama mesai saati dışında olduğumuz için ulaşamadım. Bilgisi olan var mı?
  • nirvanha kullanıcısına yanıt

görüntüsüne önem veren ve kendisine saygısı olan insanlara kaliteli kemer de fırsat olabilir, olamaz mı? illa bir yerimizi sileceğimiz bir şeyin mi fırsat olması gerekir veya midenize girecek olan?

• sercigs S kullanıcısına yanıt

Montajdan kastınız nedir tam olarak bilemedim yani duvara montaj gibi olaylardan para alabilirler fakat televizyonu birleştirme işinden para alınmaz yani Kurulum ücretsiz olmalı hatta yetkili servis gelmeden kurarsanız garanti dışı kalır ürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vidar V kullanıcısına yanıt
    Evet duvara montaj. Kurulum olayı da tv kanalları ve ilk başlatma olayı. Anne baba biraz yaşlılar pek anlamazlar. Kutuyu servisin açması gerektiğini biliyorum hocam garanti için.
  • yanarım koskoca blackfriday de 4-5k arasına ips ekranı lenovo olmadığına yanarım...

• quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

görüntüsüne önem veren ve kendisine saygısı olan insanlara kaliteli kemer de fırsat olabilir, olamaz mı? illa bir yerimizi sileceğimiz bir şeyin mi fırsat olması gerekir veya midenize girecek olan?

Siz olayı çok yanlış anlamışsınız ,zaten hepsi o Walter reiz yüzünden bak ne oldu , öldü sonunda iş çığrından çıktı :)

• g esittir on G kullanıcısına yanıt

Pek hediye gibi olmamış temizlik yani neticede [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım  başka bir şey al hocam ama yine sen bilirsin

• s1LENT kullanıcısına yanıt

hocam amazon tr üzerinden avantajlı ne alınabilir. amazon germany seçip mi aldınız nasıl oldu ?

• Konu biten fırsatlara taşınmış ve arşivlenmiştir. Amazon ana konudan devam:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135048063/sonsayfa

• oh be!

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.