Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.938
Cevap
134
Favori
380.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 626
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 35
  • Favoriye Eklediklerim 134
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • facepunchS (45 mesaj) Recaizade-i Nabizade (40 mesaj) Kronik Farenjit (29 mesaj) BlackLead (24 mesaj) erkanist (23 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1113 mesaj) Mobil (338 mesaj) Mini (138 mesaj) Uygulama (349 mesaj)
  • @
25 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    516 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FcbAYERN

alinabilecek 5,6 bin arasi laptop tavsiyesi varmi arkadaslar?

ben de yorum bekliyorum bir öğrencim için en fazla 6000bin tl bütçe

|
    |
  • Binbaşı
    1591 Mesaj

Kahrolsun bağzı şeyler.Black var ama fri' si yok.Böyle bir ülke işte , Amazon bile bizi öpmenin derdinde.Amazontr yöneticisi hangi sivrizeka acaba.

• Binbaşı
    1591 Mesaj

İşte bize fri fri güne adam.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ff/8f/0e/ff8f0e7fdc88afc205682df40c892ff3.jpg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 27 Kasım 2020; 21:25:37 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Kahrolsun bağzı şeyler.Black var ama fri' si yok.Böyle bir ülke işte , Amazon bile bizi öpmenin derdinde.Amazontr yöneticisi hangi sivrizeka acaba.

çok yanlış düşünüyorsunuz. bir iki bindirilmiş ürünü gördüğünüzde hemen bu yargıya varamazsınız. eğer yurtdışında BF ile birlikte 60€ ya satılan bir kemeri ben 20€ ya amazonTR sayesinde alabiliyorsam demekki indirimler bulunabiliyor.

• Teğmen
    152 Mesaj

İndirim cidden olmadı amazonda bende şaşırdım doğrusu
    |
    |
    MonsterMMORPG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj

söylemeden edemeyeceğim. Amazon' un ilk aylardaki kalitesinin; gerek müşteri ilişkileri, gerekse indirim skalalarının günden güne düştüğünü çok net görebiliyorum, sebebini de suistimallerin giderek yaygınlaşmasına bağlıyorum.

|
    |
  • Yarbay
    4273 Mesaj

amazon yurt dışında da indirim olmadı adam akıllı.

|
    |
  • Binbaşı
    1591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

çok yanlış düşünüyorsunuz. bir iki bindirilmiş ürünü gördüğünüzde hemen bu yargıya varamazsınız. eğer yurtdışında BF ile birlikte 60€ ya satılan bir kemeri ben 20€ ya amazonTR sayesinde alabiliyorsam demekki indirimler bulunabiliyor.

Alıntıları Göster

Haklısınız her tr vatandaşına böyle kaliteli kemer lazım , çünkü mideye bir iki boğum daha atılacak.Fırsat için eyvallah.'Rumuz Kemer Açlığı''

• Onbaşı
    18 Mesaj
    Arkadaşlar babamlara Amazon’dan LG tv alacağım. Montaj ve kurulum ücretli midir? Mh teknik servisin numarasını verdi öğrenmem için ama mesai saati dışında olduğumuz için ulaşamadım. Bilgisi olan var mı?
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj

görüntüsüne önem veren ve kendisine saygısı olan insanlara kaliteli kemer de fırsat olabilir, olamaz mı? illa bir yerimizi sileceğimiz bir şeyin mi fırsat olması gerekir veya midenize girecek olan?

|
    |
    nirvanha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    75 Mesaj

Montajdan kastınız nedir tam olarak bilemedim yani duvara montaj gibi olaylardan para alabilirler fakat televizyonu birleştirme işinden para alınmaz yani Kurulum ücretsiz olmalı hatta yetkili servis gelmeden kurarsanız garanti dışı kalır ürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sercigs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Evet duvara montaj. Kurulum olayı da tv kanalları ve ilk başlatma olayı. Anne baba biraz yaşlılar pek anlamazlar. Kutuyu servisin açması gerektiğini biliyorum hocam garanti için.
    |
    |
    Vidar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj

yanarım koskoca blackfriday de 4-5k arasına ips ekranı lenovo olmadığına yanarım...

|
    |
  • Binbaşı
    1591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

görüntüsüne önem veren ve kendisine saygısı olan insanlara kaliteli kemer de fırsat olabilir, olamaz mı? illa bir yerimizi sileceğimiz bir şeyin mi fırsat olması gerekir veya midenize girecek olan?

Siz olayı çok yanlış anlamışsınız ,zaten hepsi o Walter reiz yüzünden bak ne oldu , öldü sonunda iş çığrından çıktı :)

|
    |
  • Yarbay
    6644 Mesaj

Pek hediye gibi olmamış temizlik yani neticede   başka bir şey al hocam ama yine sen bilirsin

|
    |
    g esittir on kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1292 Mesaj

hocam amazon tr üzerinden avantajlı ne alınabilir. amazon germany seçip mi aldınız nasıl oldu ?

|
    |
    s1LENT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    12271 Mesaj

Konu biten fırsatlara taşınmış ve arşivlenmiştir. Amazon ana konudan devam:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135048063/sonsayfa

|
    |
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj

oh be!

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
backlink paketleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.