Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
105
Favori
387.295
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle katiliyorum hocam.Stanley kullanmadim fakat Zojirushi kullaniyorum
    Bir suredir cok memnunum.Uzun sure sicam tutuyor icecekleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GP sarjlı pillerin sayfası var bi kaç tanesi uygun fiyatlı inceleyebilirsiniz

https://www.amazon.com.tr/deal/e6988adf/ref=gbps_img___e6988adf?smid=A1UNQM1SR2CHM

• Kronik Farenjit K kullanıcısına yanıt

Yanılmıyorsam o beyaz renkti, bu antrasit.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

baştaki 58.60 tl olan bütük boy siyah seri ama 2100 mah pro serisi değil mi ? büyük boy pil lazım logitech g602 , xbox gamepad te kullanacağım.

• İndirimler her gece yenilenecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

baştaki 58.60 tl olan bütük boy siyah seri ama 2100 mah pro serisi değil mi ? büyük boy pil lazım logitech g602 , xbox gamepad te kullanacağım.

pro olayını bilmiyorum hocam n11 den ben bunların 2700 lük olanından 8 tanesini 130 a almıştım. şimdi baktımda amazondaki 4 tanesi 60 TL ama 2100 çokda bir esprisi yok gibi ama pro yazıyor benim aldığımla bir fark var mı bilmiyorum ben aldığımda ilanda pro yazmıyordu tam olarak bunu almıştım https://www.n11.com/urun/gp-recyko-gp270aahcemtr-2uedb8-2600-mah-aa-ni-mh-sarj-edilebilir-pil-4-4lu-425078?magaza=dnpelektronik

2 tane xbox gamepadim var ben aldığımı sorunsuz kullanıyorum titreşimde bile uzun süre götürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 20 Kasım 2020; 20:34:18 >

• Meteoru Eliyle Tutan Adam M kullanıcısına yanıt

halısaha maçı yapmayalı 3 sene oldu çok iyi top oynardım söylemesi ayıp eski mahalle dostalrı tam bu hafta maç ayarladı sahalar kapandı aldam mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dantes7

Mi Box S fırsatı arıyorum da umarım çıkar bu hafta Amazon'da.

Ben de bekliyorum. Hazır dolar düşmüşken 400 lira altına almak istiyorum.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

ben gittigidiyordan yeşil seri 2700 lük aldım 4 adet bayatmıydı artık nedir şarj olmuyor duracell cef 14 ile hatta bende ataba 908 var onunla refresh yaptım yok o yüzden daha sonra siyah pro aldım sorunsuz kullanıyorum şaun 4 kalın 2 ince var hepsi pro serisi

• Diş macunu öneriniz var mıdır?

• thelordof kullanıcısına yanıt

hocam getirden alın 40/20 falan gelirse indirimli ürüne denk getirirsiniz bir de süper olur.

• Çoğu ilde var mı yoksa sadece büyükşehirlerde mi var?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    • İstanbul
    • İzmir
    • Ankara
    • Bursa
    • Kocaeli
    • Bodrum
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Evet beyazdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt

Yararlanmanıza ve sonra teşekkür etmenize ayrı ayrı sevindim. 42 olsaydı ben de alcaktım ama olmayınca almadım. Umarım kaliteli çıkar, siz yine eski kaliteli ayakkabınızı atmayın, belki lazım olur  

• Tamam hocam sağolun.

• tanjugunduz kullanıcısına yanıt

Arada halısaha yaparım diyorsanız kaçırmayın, değilse 10 TL bile gereksiz harcamaya gerek yok derim  

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Yanılmıyorsam o beyaz renkti, bu antrasit.

Beyazin fiyati 280tl civariydi, daha ucuza gormedim. Antrasit trendyolda 11 kasimda 305tl yi gordu dip olarak. 25tl de kupon vermisler 280tl ye mal etmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meteoru Eliyle Tutan Adam M kullanıcısına yanıt

maç grubu bile kuruldu ama yasak girdi araya 41 numara sarı renk aldım . 41 ve 42 plastik vidalı vardı ucuza ancak plastik vida baldırımda çekme yapıyor bende puam power cat kanguru derisi kramponlar var ancak vidası suni çime yüksek geliyor galiba o yüzden düz taban aldım.

• tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum hocam bu Pro olayını bende şuan yesiller var 12 tane 3 aydır sorunsuz kullanıyorum hatta gp nin şarj cihazıni aldım hem pilleri şarj ediyor hem de acil durumda pilleri powerbank olarak kullanıyorum henüz bir sorun olmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.