Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
104
Favori
387.331
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Meandroslu bana nasip olmadı o, hatta baya içime oturmuştu ama klavyeden nasiplenebilmiştim [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

@Pore Ben de beklenti yüksek tutulduğu için Prime Day hakkında olumsuz yorumlar yazıldığını düşünüyorum. Diğer firmalardaki fiyatlarla karşılaştırırsak birçok üründe güzel indirimler oldu. Prime Day'in son gününde bile sağlam indirimler oldu. "Şahane İndirim Günleri" sönük geçti umarım Cuma indirimde güzel şeyler yaparlar.

• Trendyol sağolsun 120 lira + %5 ateşledi geçen hafta. 30 lira da tosla ateşleyince 420 liralık kulaklığı 250 civarına aldım. 371 liralık kulaklık da 200 civarına alınabilirdi. Black fridayde gamepad yakalarsam alırım ama sanmıyorum amazondan bir şey çıkacağını. Trendyol 300/150 falan verse de bayram etsek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ossurtan cuma

kuru fasülyelerde %50 indirim.

• Olay belli ..bunlara bakicaz trendyoldan alicaz cikicaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon kendi indirimlerinde bisey cikmiyo ama diger firmalarin ty hb indiriminde falan fena trolliyo diger siteleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu official black friday midir

• Dev boxer indirimi bekliyorum, kaliteli marka olmak şartıyla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kredi kartı kampanyalarını takip etmek yetmiyormuş gibi özellikle son 2 haftadır bir de bu indirimler, kuponlar, çekler falan derken kafam kazan gibi oldu. 4 farklı site arasında dönme dolaba döndüm ya. Bir fırsat çıkar da kaçırırsam diye korkuyorum. Neyse ki alt limitsiz 888TL n11 çeki, 160 liralık çek, trendyol 2 tane 40TL, 1 tane 100TL indirim derken, Tosla kombosu derken aklımda olan birçok seyi aldım. Ama yok, bu sefer bakmayacağım, bakmayacağım, bakmayacağım.

BAKTI [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

• Umarim Amazon asıl bombalarını bu güne saklamıştır.

• Gülümseten cuma nedir ya [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

• ben bu özel kampanyaları sevmiyorum yaa.. her şeyin aniden fiyatı yükseliyor [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

• trendyol kupon satıcıları kudurmakta amazon devamkee

• Bence yılbaşında ciddi bir indirim yapacaklar. Önceki indirim amazona hiç yakışmadı 2-3 üründe fiyatlar çok az düşülmüştü. Kitap okumayı seven birisi olarak şunu söyleyebilirim ki kitaplar uygun ama indirim günlerinde çok çok az cuzi bir miktar indirim oluyor kitaplara.

• Amazon Tr'ye geldi geleli doğru düzgün ne bir indirim yaptı ne de iyi ürünleri getirdi , kendi global ürettiği ve sattığı ürünler bile yok ! ne diye geldin ki o zaman bu kafayla fazla barınamaz , yarın öbürgün amazon tr'den çekiliyor haberleriniz görürüz

• Bunu buraya bırakıyorum cuma indirim mi olacak bindirim mi göreceğiz
    [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bagimli Adam -- 17 Kasım 2020; 12:5:22 >
  • Gülüp geçmeyelim de.

• Makakubukak kullanıcısına yanıt
    Adamlar bi banner yapmislar, sen trendyolla hbye karistirdin galiba.

• Airpods pro 1500tl yapında alalım be

• helsloot kullanıcısına yanıt

İyi takip ederseniz böyle düşünmezsiniz. Smeg narenciye sıkacağı bile sattılar. Hiçbir şekilde indirime girmez.

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Alt limitsiz 888 TL kuponunu kaç TL ye aldınız?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.