Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
105
Favori
387.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadasin dedigini bilmem de 2 gun once arkadasa bunu aldirdim typc 3a 2.metre

https://www.amazon.com.tr/dp/B088G39N3F/ref=cm_sw_r_sm_apa_fabc_dlC_TIeTFb1NHKF52

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım iyi fiyatlı ürünler olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Başarılı.
    Merak etmekteki amaç seni korumak, insanız bu çılgınlığa kapılıyoruz, birbirimizi uyandırmak görevimiz o icapla şeettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Takipteyiz.

• yenfiz kullanıcısına yanıt

hocam çok merak ettim özelden bari söyle lütfen :))

• Ntmbn kullanıcısına yanıt
    Para iadesi olmuştur, başka ne olabilir ki 😁

• Geçen haftadaki fırtınada en çok amazon'dan alışveriş yaptım. Eskişehir için kargo hizmetleri mükemmel idi. Takipteyim ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Başarılı.
    Merak etmekteki amaç seni korumak, insanız bu çılgınlığa kapılıyoruz, birbirimizi uyandırmak görevimiz o icapla şeettim
    Teşekkürler hocam. Devir yatırım veya tasarruf devri, mümkün olan en uygun şeyleri almaya çalışıyorum. Forumda fırsat olarak paylaşılan, bana göre son derece gereksiz olan yüzlerce liralık urunler de oluyor. Ancak herkesin önceliği farklı demek ki. İyi alışverişler, bol ve güzel fırsatlar dilerim :)

• amazon'un sattığı kırtasiye ürünleri nefis yahu, acayip güzel kalem setleri var.. amazon'un fiyatlar fırıldak gibi malum her seferinde değişiyor.. ben de uygun fiyat yakaladığım anda 40-50 liralık bir sepet hazırlayıp siparişi veriyorum.. buraya kadar sorun yok da.. her seferinde kolaygelsin firmasının aynı kargo elemanı kapıya geliyor.. ben artık utanıyorum aynı adama sürekli bir şeyler getirtiyormuşum gibi oluyor  

Bir de şu 2 yıldır baktığın ve sonunda aldığın masayı atabilir misin? Ben de masa alacağım ama kaliteli bir şey bakıyorum kaç kişilik senin aldığın masa?

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Bir de şu 2 yıldır baktığın ve sonunda aldığın masayı atabilir misin? Ben de masa alacağım ama kaliteli bir şey bakıyorum kaç kişilik senin aldığın masa?
    N11.den masif masa yazınca PTA wooden concept adında bir satıcı çıktı. Opsiyon dahilinde boyut secilebiliyor. 150x75cm masif masa, 1 adet bank, 4 adet metal sandalye (beklediğimden daha rahat ve kaliteli geldi, mekanlardakiler arkaya doğru fazla esiyor ve kırılacakmis gibi geliyor, bunun demirleri sanki daha kalın) hepsi kuponla 1439 liraya geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dewil96

Hocam bende Huawei freebuds 3i almayı düşünüyorum airpod a göre nasıl

hocam o da çok iyi diyorlardı bende iphone var uyumlu olsun diye airpods almayı düsünüyorum

• Bende de Huawei var o yüzden sordum airpod s pro 1500 bandına düşşe düşünürüm ama çalışır mı bilmem Huawei ile

Eline ulaştı mı hocam? Ürünlerine baktım NT concept diye bir yer daha var ona da baktım. Pta wooden concept e de baktım.

Ben de masif bakıyorum ama korkum cilası ve detaylı resimler koymuyorlar.

En son ahşap çamaşır sepeti aldım iliğim kurudu vernik atarken. Çok sıkıntı oluyor hele de benim gibi detaylara önem veren birisi olarak.

Gelen ürünün resimlerini özelden ya da buradan atarsan çok memnun olurum hocam . Bir de hangi ürün olduğunun linkini atarsan fikir sahibi olayım.

Ben geçen sene Ikea dışında doğru düzgün masif masa bulamadım ikeada bulduklarim da tam istediğim gibi değildi. Ana mobilya dükkanları inanır mısın masif deyince o ne diyorlar? Masif nedir bilmeyen mobilya dükkanı olur mu oluyor. Tabi ellerinde çok satılan dandik MDF masalar var peynir ekmek gibi satılıyor ucuz da millet alıp gelecek sene sıkılınca atıyor. Yazık ya

• Pore kullanıcısına yanıt

Yani "bütün" ürünlerde piyasa fiyatının baya altında indirim olmasını mı bekliyorsunuz? Zarar etmeden bunu yapmaları mümkün mü sizce?

Trendyol da rakipsiz fiyat diye 330 tl yazdıkları kulaklık Amazon TR de 290 TL idi mesela. Bu sizin algınızla alakalı. Günlerce aralıksız reklam yaptıkları için çok güzel indirimler yaptıklarını sanıyorsunuz. Ayrıca unutulmaması gereken konu Trendyol e-ticaret sitesi değil, aracılık yapan komisyon sitesi. Kendi altyapısını kullandırıp harcadığı yatırımdan çok daha fazla komisyon alıyor, aksi halde batardı zaten. Bu komisyonun bir kısmını reklama, kupona kullandı sadece.

Ben mesela prime day indiriminde takip ettiğim ürünlerden şunları aldım. Size göre kötü bana göre çok iyi indirimler oldu.

Salomon Supercross 375 TL

Philips HueW Filament Ampul 127 TL

Sony WH-XB900N Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 800 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

ben bu özel kampanyaları sevmiyorum yaa.. her şeyin aniden fiyatı yükseliyor  

an itibariyle takip ettiğim ürünlerin fiyatları yükselmeye başladı  

• pudinkk kullanıcısına yanıt

Ben iki ay önce aldım masif masa. Internetten satılanlar çam oluyor. Iyisi dişbudak ve gürgen ağacı ama fiyatları biraz fazla 3000 civarı idi 90×140. Bunlar internette bulunmuyor. Yerelden bakmak lazım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.