Şimdi Ara

Bitcoin hakkındaki tahminleri tutan analist, düşüş trendinin bitişi için tarih verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kripto para konusunda tahmin ve analizlerini paylaşan Dave The Wave olarak bilinen analist, daha öncesinde kripto para lideri Bitcoin’in (BTC) 60.000 dolardan düşeceğini öngörmüş ve bizlerde bu düşüşü görmüştük. Yine bazı tahminlerde bulunan analist, Twitter hesabından takipçilerine bazı grafik paylaşımlarında bulunarak, düşüncelerini paylaştı. 

Analist Dave The Wave’e göre yılın üçüncü çeyreği ile birlikte Bitcoin düşüş trendinden kurtulabilir:

“Her şey olumlu olursa ve histogramla ölçülen momentum temelinde, Ağustos gibi erken bir zamanda trendin döndüğünü görme şansımız çok yüksek.”

Bitcoin hakkındaki tahminleri tutan analist, düşüş trendinin bitişi için tarih verdi

Ayrıca Bkz.Wi-Fi 7'nin özellikleri ortaya çıktı: İki kat veri aktarım hızı, geniş kablosuz ağ menizili

Dave the Wave önümüzdeki aylarda Bitcoin’in olası bir geri yükseliş beklesede, lider kripto para biriminin yükselişi başlamadan önce 20.000 doları görebileceğini gösteren modeli de takipçilerine paylaşıyor:

“Kısa zaman diliminde baş ve omuz modeli gibi görünmeye başladı, belki çalışabilir…”

Bu ayın başlarında Bitcoin’in (BTC) alçalan bir kanal oluşturduğunu söyleyen analist, ek olarak yerel bir zirvenin olduğunu öne sürerek şu sözleri söyledi:

“Elbette *özellikle* kısa vadede kesinlik yok ancak fiyat hareketi şu anda bir dizi düşük yüksekler (lower highs – LH) ve daha düşük düşükler (lower lows – LL) olarak seyrediyor… Fiyat burada kesinlikle logaritmik büyüme kanalının hemen güneyinde önemli bir seviyeye ulaşmış gibi görünüyor.”

Kaynak:https://dailyhodl.com/2021/05/31/crypto-trader-who-accurately-called-bitcoin-collapse-predicts-return-of-bull-market-heres-when/

• böyle h&s mi olur ya. en basit grafik hs çizen kendine analist diyor

• tabloda HS değil wyckoff distribution var, 20bin dolardan kimseye bitcoin artık aldırmazlar artık

• 20 bin dolara da düşerse harbi bayağı batanlar olur. Şimdi düştü diye varını yoğunu satıp girenlerde oldu. 3 ay bekleyip birde paralarının yarı yarıya azaldığını görürlerse, kısa vadede paraya da ihtiyaçları olursa ciddi batarlar. Ha o zaman onların batırdığı para ile tekrar 50-60 bin seviyelerine belki çıkabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0LDB0Y

tabloda HS değil wyckoff distribution var, 20bin dolardan kimseye bitcoin artık aldırmazlar artık

15 altına düşüşte unutmazsam alıntılayayım mı ?

• Ben LTC in 100 dolar altına düşmesini bekliyorum.
    Not: Kendim coinlere yatırım yapmıyorum

• Dünyadaki karşılıksız para basımı ve fenomenlerin spekülatif yorumları ile ile birlikte, vadeli piyasalar ve hükümetlerin olumlu olumsuz kararları, tahminleri zorlaştırdığı gibi, grafiklerin çalışmasındaki formasyonları da normal işleyişinden uzaklaştırabiliyor.

• Tarihe not düşüyorum. 1 yıl sonra

xrp 70-90 $

WIN 2$

Doge 15$

BTC 78000-85000$

• Çizdiği tepe obosunun hedefi -5000 dolar:)) ya milleti tedirgin etmek için çiZiyon yada cahilsin.

• şiki şiki baba çalıp başının ucunda kelle paça taşıyan dayı ile otobüs seyahati yaparken mi yapmış tahminleri?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Tarihe not düşüyorum. 1 yıl sonra

xrp 70-90 $

WIN 2$

Doge 15$

BTC 78000-85000$

ripple 10 dolar olursa lütfen hatirlatin bana Bitcoin hakkındaki tahminleri tutan analist, düşüş trendinin bitişi için tarih verdi 

• Ripple bi dönem eth ile başa baş giden bir coin iken dava olayları nedeniyle bu seviyelerde kaldı.

• Birçok insan Btc'nin 60.000 seviyelerinden döneceğini biliyordu zaten, adamı özel yapan bi durum yok bence:)

• WIN ve DOGE hariç mantıklı olabilir kardeş :) He inşallah ben yanılırım

• Herkes kendi kuyusuna su taşır. Bu analistin işi zaten bitcoin'den milleti zengin olması ile yaşayacağı popülerlik ve yatırımlarından kazanacağı zenginlik. Zaten verdiğiniz tüyolar ile birilerini zengin ettiğiniz sürece sizden iyisi yoktur, ağzınızdan çıkacak her tüyo için kapınıza kul köle olur, hötünü yerim ağbi kralsın ağbi, adamsın ağbi diye yalama duvarına çevirirler seni. Ama kazanç düşünce para kaybedince senden kötüsü yoktur. Muhtemel ki izleyici ve takipçilerini kaybetmemek adına onlara yeni umutlar vermek zorunda, yoksa kripto öldü gençler dese anında kazma kürekle gömerler onu. Zaten cümlesine eklemiş, "yükselişi başlamadan önce 20.000 doları görebileceğini gösteren modeli de takipçilerine paylaşıyor." Hem önce düşecek sonra da çıkacak diyor, bunu bizim kapıcı da söylüyor? Eğer söylediği yere kadar o tarihte yükselmez ise kesin ya Çin'in yasaklarını veya ABD'nin açıklamalarını veya Elon'un twitini mazeret gösterip kendini aklayacaktır. Şu anki hali ile müneccim veya geleceği gören kahin edasıyla mürit kazanmakla meşgul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 2 Haziran 2021; 12:09:58 >

• Her düşüşün bir çıkışı vardır umuduyla bekliyoruz

• Elbet 70 li rakamları görecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Tarihe not düşüyorum. 1 yıl sonra

xrp 70-90 $

WIN 2$

Doge 15$

BTC 78000-85000$

Doge 1 yıl sonra 15 usd olsun sana 1000 usd eft yapayım.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

btc 85K Doge 15 $ Bitcoin hakkındaki tahminleri tutan analist, düşüş trendinin bitişi için tarih verdi  Seneye Doge Dominansına bakacağız demekki. Hemen evi arabayı satıp Doge alayım bariBitcoin hakkındaki tahminleri tutan analist, düşüş trendinin bitişi için tarih verdi 

• Bakalım bekliyoruz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.