Şimdi Ara

Bitcoin hakkındaki tahminleri tutan analist, düşüş trendinin bitişi için tarih verdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: TechVET

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Tamam anlaştık, bu yorumu sık kullananlara ekle, görüşelim seninle. Her yıl başı en büyük ikramiyenin kendisine çıkacağına yüzde yüz emin milyonlarca insanın ertesi gün yaşadığı gerçeklik ile seni yüzleştirmek istemem ama, büyük piyango hayallerini küçük tut, yoksa içinde boğulursun.

• neye göre boğadayız diyorsun? kaynağın ne? milyonluk alımlar mı yapıyorsun yoksa grafik üzerinden alttan üstten çizgilerinle mi bu kanıya varıyorsun? istediğin kadar çiz istediğin kadar indikatör kullan, büyüklerin anlık yüklü çıkışına bakar. Seni beni yerler tekrar alırlar. bunun bence şu olacak bence şuraya çıkacaklarla devam etmesi söz konusu değil.

• 5-6 liralardan çok Doge almış galiba  

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Hayır ben 20K olacak demedim, sen 100K olacak dedin, 100K olur ise bir daha kripto hakkında yazmam zaten sen zengin oldun diye yas tutuyor olacağım merak etme, üzüntüden bir daha da kripto hakkında olumsuz yazmayacağıma emin olabilirsin :))

• monacomen kullanıcısına yanıt
    Güzel bir yorum kesinlikle katılıyorum.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Xrp'nin 70-90 olması için en az 4 trilyon doların borsaya girmesi lazım.

Dogenin 15 dolar olması için en az 2 trilyon doların borsaya girmesi lazım.

Win'in küsuratlı fiyatına bakmadım bile.

Toplamda en az 8 trilyon doların borsaya girmesi lazım.

Ya ironi yapıyorsun ya da ne bileyim!  

• Çiftlikbank, ponzi alanında analiz yapmak yeni çağın hastalığı herhalde.
    Koca koca siteler ve ekonomistler bitcoin analizi yapıyor.
    Zannedersen ki 65bine çıkıp 3 günde 30 bine inen birşeyden değil de borsadan altından falan bahsediyorlar.

• 5 sene gibi yada daha uzun beklersen elbette kazanırsın katlarsın.. bu düşüş erken başladı dibi kimi diyor 12 000 ..bence alım zamanı 13 bin lakin dahada aşağı gidebilir. sabır işi. bakarsın buradan başlar ralliye..

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

unutmazsam mutlaka.btc konusunda ahkam kesen kimler üzüldü kimler.hey gidi hey.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Çiftlikbank, ponzi alanında analiz yapmak yeni çağın hastalığı herhalde.
    Koca koca siteler ve ekonomistler bitcoin analizi yapıyor.
    Zannedersen ki 65bine çıkıp 3 günde 30 bine inen birşeyden değil de borsadan altından falan bahsediyorlar.

kalbiniz kaldırmıyorsa bist sp forexe devam :)

yeterki kedi mundar ciğer metaforunu cilalayıp satmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 7 Haziran 2021; 23:5:23 >
  • Binance, Binance TR gibi sayfalara üye olurken kimlik, selfie gibi birkaç şey isteniyor. İleride sorun yaşama olasılığı olur mu sizce? Çekincem var açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: sething

kalbiniz kaldırmıyorsa bist sp forexe devam :)

yeterki kedi mundar ciğer metaforunu cilalayıp satmayın.

Alıntıları Göster

Okuduklarından bunu anladıysan üzücü.

• alierennet kullanıcısına yanıt
    1 trilyon dolar gibi bir para çok kısa bir zaman diliminde çıktı. Aynı zaman diliminde 4 trilyon dolar da olabilir çünkü kurumsallar keriz değiller. Farkındalığı gün geçtikçe artıyor. Ytd

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.