Şimdi Ara

Bitcoin Hakkında Her Şey [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
887
Cevap
150
Favori
90.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0MG90

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Herkese geçmiş olsun.

https://www.cnnturk.com/ekonomi/turkiyede-bitcoinden-para-kazanan-gelir-vergisi-ve-kdv-odeyebilir?utm_content=bufferbb1c7&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Yabancı sitelerden alırsak öyle bir şey yapamazlar. Türk sitelerden bir an önce yabancı sitelere atın coin'lerinizi. Bunlarla uğraşılmaz.

Alakası yok aslında. Coin'leri TL'ye çevirmediğimiz sürece kısa vadede tehlike yok ve yabancı borsalara da zerre kadar güvenim yok. BTC yi BTC olarak elde tutmak zorundayız şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

Şaşılacak bi şey yok hocam bazı kimseler sürekli al sat yaparak kademeli şekilde btc fiyatını arttırıyorlar daha küçük yatırımcılarda hazır artışa geçerken bende alır yüksekten satarım diyor bu esnada sürekli alım yapan elemanlar sürekli düşükbi fiyatdan satarak senin pahalıya aldığın btc yi düşük fiyata satmana sebep oluyor bunu genelde koordineli toplanıp her coinde yapıyolardı önceden milleti baya tükettiler böyle

Bunu 1dolar oldugunda dediler 10dolar oldugundada 100oldugundada ve suan 1000i gørduk gene aynisini diyorsunuz? Bi kac sene sonra 10.000dolar olacak gene aynisini diyeceksin. Peki ben bugun 1000dolardan alsam 3-4sene beklesem , ve 10bin dolara satsam. Benim ne zararim olacak?

1ayda kimse zengin olamaz. Bu ise uzun vadeli bakacaksin

ileriyi görmek böyle birşey olmalı. tebrik ederim.

• Beyler, benim paribuda cüzi bir miktarda bitcoinim var. Bunu bitfinex ya da binance sitelerine aktarıp, buradan da iota almak istiyorum. Aktarırken bildiğim kadarı ile paribu'ya 35 TL gibi bir komisyon ödüyorum. Sormak istediğim şey, örneğin bitfinex'e aktardığım bitcoinleri iota'ya çevirirken komisyon ödeyecek miyim? Aldığım iotaları da yine bitfinex üzerinden 2 farklı kişiye göndereceğim. Bu işlemde de komisyon öder miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus0403

Beyler, benim paribuda cüzi bir miktarda bitcoinim var. Bunu bitfinex ya da binance sitelerine aktarıp, buradan da iota almak istiyorum. Aktarırken bildiğim kadarı ile paribu'ya 35 TL gibi bir komisyon ödüyorum. Sormak istediğim şey, örneğin bitfinex'e aktardığım bitcoinleri iota'ya çevirirken komisyon ödeyecek miyim? Aldığım iotaları da yine bitfinex üzerinden 2 farklı kişiye göndereceğim. Bu işlemde de komisyon öder miyim?

binanceden almıştım ben gönderirken 0.001 btc gönderim ücreti keser. bunu paribu almıyor sistem alıyor. alırken 1000 de 5 lik bir kesinti olur işlem ücreti gibi düşün. 2 farklı kişiye nasıl göndereceksin onlarında binance hesabı olmalı galiba iota da cüzdan yoktu galiba emin değilim gönderebilir misin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkan1905

quote:

Beyler, benim paribuda cüzi bir miktarda bitcoinim var. Bunu bitfinex ya da binance sitelerine aktarıp, buradan da iota almak istiyorum. Aktarırken bildiğim kadarı ile paribu'ya 35 TL gibi bir komisyon ödüyorum. Sormak istediğim şey, örneğin bitfinex'e aktardığım bitcoinleri iota'ya çevirirken komisyon ödeyecek miyim? Aldığım iotaları da yine bitfinex üzerinden 2 farklı kişiye göndereceğim. Bu işlemde de komisyon öder miyim?

binanceden almıştım ben gönderirken 0.001 btc gönderim ücreti keser. bunu paribu almıyor sistem alıyor. alırken 1000 de 5 lik bir kesinti olur işlem ücreti gibi düşün. 2 farklı kişiye nasıl göndereceksin onlarında binance hesabı olmalı galiba iota da cüzdan yoktu galiba emin değilim gönderebilir misin.

İota'da şu an cüzdan yok. Var da stabil bir şekilde çalışmıyor. Dediğiniz gibi 2 binance üyesi olan arkadaşa göndereceğim iotaları. Burada bir kesim ücreti olur mu onu merak ediyorum. Bitcoin olarak göndersem binance üzerinden sanırım yine 0.005 btc kesilecek. Acaba iotada da var mı aynı şey?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alkan1905

quote:

İota'da şu an cüzdan yok. Var da stabil bir şekilde çalışmıyor. Dediğiniz gibi 2 binance üyesi olan arkadaşa göndereceğim iotaları. Burada bir kesim ücreti olur mu onu merak ediyorum. Bitcoin olarak göndersem binance üzerinden sanırım yine 0.005 btc kesilecek. Acaba iotada da var mı aynı şey?

Aynı şekilde iota dada var o kesinti zaten ekrana girince buy sell kısmının üstünde keseceği tutar yazıyor 0.010 dan 0.005 btc ye inmiş kesintisi şuanda

•  Bitcoin Hakkında Her Şey [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 14 Aralık 2017; 14:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

Bitcoin Hakkında Her Şey [ANA KONU]

Ahahaa Ulan ya

• Sisirilmis bir balon patlamaya yakindir

Hicbir altyapisi yok

Ne gecerliligi var ne de elle tutulur yani

Sozde komisyon yok ama herseyi komisyon ustune kurulu yok cuzdani yok transferi

Sozde abd karsi korkuyor felan ama abd nin parasiyla aliyorsun

Hisse senedi gibi bir getirisi de yok suan tamamen arz talep dolayisiyla fiyati asiri pahali
    Hicbir guvencesi de yok guvenlik zaafiyeti kol geziyor
    Merak eden insan aliyor merak eden insan aliyor
    Bir kac yila cakilir
    Ama Kisa vadede akilli oynayanlari iyi kazandirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 14 Aralık 2017; 21:52:3 >
  • Bitcoinden zengin olan nadir insan vardir

2011 yilindan beri oynayan insan bile zengin olmasi icin o bitcoinleri alip unutmus olmasi lazim

10 dolara alan adam 25 dolar olunca kazandi diye satar boyle birseyi ongermezdi

30 dolara alip 60 a satar

Boyle boyle gider

Iyi kazanc saglamistir ama 2011 de 10 dolara alip bugun satmadan bekleyen cok nadir insan vardir

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Sisirilmis bir balon patlamaya yakindir

Hicbir altyapisi yok

Ne gecerliligi var ne de elle tutulur yani

Sozde komisyon yok ama herseyi komisyon ustune kurulu yok cuzdani yok transferi

Sozde abd karsi korkuyor felan ama abd nin parasiyla aliyorsun

Hisse senedi gibi bir getirisi de yok suan tamamen arz talep dolayisiyla fiyati asiri pahali
    Hicbir guvencesi de yok guvenlik zaafiyeti kol geziyor
    Merak eden insan aliyor merak eden insan aliyor
    Bir kac yila cakilir
    Ama Kisa vadede akilli oynayanlari iyi kazandirir

abd projesidir. trenden zamanında inmeyen patlar. tek bm kararına bakar. abd yıllarca dünyaya dağıttığı trilyonlarca doları insalara ekranlarda hayal rakkam satarak geri topluyor. 1 ekranını görmek için çil çil kağıt dolarlarını götürüp bankamatiğe yatırıyorsun abd ye versinler diye.

• hele hele tetheri kim neye binaen basıyor nedir bu olay . bende btc alıp satıyorum ama patlamadan inmek lazım. tether karşılıksız basılıyor. bu bildiğin cebimizdeki paraları aktarma yöntemi.
  • Arz ve talep olan hiçbir şey balon değildir. Balon demek yanlış ama hiçbir garantisi yok.
    Bu arada balon filan derken başlangıçta kullandığım 5 bin TL ana paramı yerine koydum. Şu anda kar olan 5 bin Tl ile devam ediyorum.
    Alt coin olayına başlangıçta yabancı olsam da bu hafta iyi kar yaptım. Xrp, mana, iota ve trx alt coinlerini takip edebilirsiniz.
    Takip dedim aman ha aman benden duyup yatırım filan yapmayın :)
    Alt coinlerde özellikle gece % 10 - 20 arası ufak karlar yapılıyor.
  • https://www.binance.com/?ref=11292691

Binance altcoin&bitcoin alabileceğini kullanımı kolay borsa. Yukarıda referanslı linkimi verdim. Eğer isterseniz direk binance.com'dan da üye olabilirsiniz. Kullanımı basittir(grafikler vs. anlaşılabilir.) Kolayca alıp satmak için kullanabilirsiniz bu borsayı.
  • Arkadaşlar merhaba cexio'dan hesabıma dolar olarak para göndermek istiyorum.deposit olarak kartım kayıtlı onaylı. Ancak withdraw kısmında şöyle yazıyor "You have no cards available for withdrawal in selected currency." kartım encard ( finansbank ) işbankası kartımda var ancak daha önceki deneyimlerimden ondan da gelmiş parayı çekmek zor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 50 yere komisyon ödemeyelim. İng bank bu konuda nasıl birde yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bitcoine degil bitcoinin volatilitesine hastayım. Bu volatilite bizim borsada olsa ah
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    İnanan var mı?

• Binance de doge coin alamiyormuyuz

• Merhaba arkadaşlar blockchain btc gönder sayfası konusunda yardım isteyecektim,gönder bölümünde alıcı kısmına poloniex den aldığım btc adresini kutucuğa kopyaladığımda hemen alt kısmında kırmızı renk ile geçersiz btc adresi yazıyor bunu bir türlü düzeltemedim yanlış mı yapıyorum bir yerlerde acaba ?
  • Ücretisiz telegram grubuza üye olabilirsiniz.

Tüm kripto paralar ve borsalar için derleme bilgiler ve erken sinyaller ile yatırım fırsatları için sizi bekliyoruz.

https://t.me/csfree

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.