Şimdi Ara

Bisikletten Feci Düştüm...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
3.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Bisiklete Biniyordum Bayır Aşağı Bastım Biraz Sağa Sola Park Edili Olan Arabalar Var
    En Son Gördüğüm Siyah Bir Jipin Aynası ... Gerisini Hatırlamıyorum Arkadaşıma Gülerek Nefes Alamıyorum Demişim Çok Kötü Birşey Ya Allah Kimseye Göstermesin Arabanın Arkasına Göğüs Kafesimi Çarpmışım Sora Savrulup Arkadaki Arabaya Vurmuşum ve Yere Düşmüşüm Çok Kötü Bişeydi
    Paylaşmak İstedim Sadece.

• Sizinde Varmı Böyle Yaşadıklarınız Aklınızda Kalan
  • Geçmiş olsun arkadaşım cok dikkatli ol sakaya gelmez o arabanin güvenliği kaportasi seninki ise etin kaporta

Benim yasadığım cok kücükken bisikletle havaya uctugum ve yaslı bir adamın kcagında gozlerimi actiğimdi hic biyerime birsey olmamisti

Parkın sınırlarına girerken park tasları var bilirsiniz kırmızı oraya millet takilmasin diye küçük yokuş yapmıslar tasla asvalt arasina bu bebek arabaları takılmasin diye eğimi dik olmus biraz on tekerlek havaya kalkmıs bisiklet havada 2 palenda atmis herhalde diye düsünüyormki bende banklarda oturan amcanın kucagına düsmüsüm :)

bikerede arkadasla yokus asagi bisikletlerle iniyorz . ellerini birakmis arkadas gidon hakimiyetini kaybet benim oneme gir takla ata ata yoksn sonna inmiştik gozlerimi saglık ocagında acmistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 11 Haziran 2009; 21:44:55 >

• Geçmiş olsun arkadaşım..

Bende bisikletle yokuş aşağı giderken bisikletin freni patladı.Zaten Allah'a emanet gidiyordum.Yokuşun sonunda cadde vardı.Arabalara çarpmamak için bi tane kaldırıma bindirdim.Bisikletin arkası havaya kalktı ve ben bi güzel havalandım Gerçekten çok kötü birşey bisiklet kazası.
  • Geçmiş olsun.

En önemli organ zarar görmemiştir umarım
  • bana bisiklet çarpmıştı boks maçında çıkmış gibi olmuştum
  • Hastaneye Gitmedim Ama Baş Parmağımda Eziklik var Sanırım Bisiklet Düşmüş Bacağıma ... Gerçekten Çok Kötü Birşey
  • Geçmiş olsun..

Bende taş-toprak yolda giderken teker gaydı omzumun üstüne düştüm omzum kırılmıştı off kötü günlerde 1,5 ay yazın sıcağında kolum gövdeme bağlı şekilde gezmiştim
  • geçmiş olsun,

küçükkken bisikletimle çok hız yapardım ben de bi keresinde yokuş aşağı hızla inip sokagın sonundan sağa dönücektim, hızlandım hızlandım sağa döndüm ama dönmeye çalıştığım halde virajı alamadım park halindeki kamyonete arkadan girmiştim. şans eseri pek bişey olmadı......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audiocu -- 11 Haziran 2009; 21:53:29 >
  • Geçmiş olsun bende bayır aşağı virajlı rampadan aşağı son sürat gidiyordum arakadan araba geliyor diye bir baktım, sonra merkezkaçla savruldum tabiii;Allahtan kenardaki süs ağaçlarından birine çarpıp köprücük kemiğiyle atlatıp ölümden döndüm;bisiklet şakaya gelmez şeytan arabası
  • 15 senedir sürekli bisiklete biniyorum, geçen sene ilk defa düştüm. Onda da köprücük kemiğimi kırdım. yamuk kaynadı şimdi çıkıntı var orda
  • Amcamın oğlunun dalağı bisiklet kazası nedeniyle 3 e bölündü ve alındı.Çok dikkat edin
  • geçmiş olsun
    bende 6 yaşındayken bisikletle havada 16 takla atıp şarampole yuvarlanmıştım
  • Bisikletle hızla gidiyordum. İki çocuk uçurtma uçurcaklardı heralde ipi germişler karşılıklı. Ben ipi görmedim.

O hızla giderken ip bogazımın oraya geldi. Çocuklardan biri ipi bırakınca ip sürttü bi süre bogazımda ben düşene kadar.

Okula bir hafta kırmızı çizgili bi bogazla gitmiştim.
  • Valla hergün farklı bir düşüş şekli yaşıyorum forumda tanıyan bilir bmx flatland ve street mtb sürücüyüm Alıştık desem yeridir artık düşsekte birşey olmuyor
  • bende 4 sene önce mahalleden arkadaşlarla bi bisiklete 3 kişi binip yokuş aşağı inmiştik ne yazıkki öndeki gerizekalı arkadaş ayağını ön tekere sıkıştırmış galiba,gözümü açtığımda hastanedeydim hiç bişey hatırlamıyodum bi arkadaş görmüş olayı 15 metre havalanmışım.

aman dikkat edin bisiklet kazası kötüdür
  • Ben küçüklüğümden beri bisiklet sürmeyi çok severim bir sürü anım var.

Küçükken(7 yaşındayken) pedallara asılmıştım. Baya hızlandım sonra gidonu bırakıp kollarımı açtım ve kasisten atladım. Gerisini hatırlamıyorum.
    Yine 7 yaşındayken yarışıyoz arkadaşlarla taşlı bir yolda benim ön tekerlek kaydı yere kapaklandım. Arkadaş bisikletle elimin üstünden geçmişti. Çok acımıştı(Tabi o zamana göre).
    Başka bir gün bisikletleri yere bıraktık su içiyoz. Biri geldi. Bisikleri çekin parkedicem dedi. Su içen arkadaş hariç herkes çekti. Adamda bisikleti görmeyip araba ile üstüne çıkmıştı.
    Başka bir gün arkadaşı kovalıyorum bisikletle onun önüne kız atladı. Asıldı frenlere bisikletin arkası kalktı. Bende arkadan girdim.
    Ahh ah. Eskiden askeriyedeyken karışan eden olmazdı deli gibi bisiklet sürerdik.

• Teşekkür Ederim Sizede Geçmiş Olsun Hayır 14 15 Yaşımda Olsam Normal 19 Yaşında Abes Kaçtı.. Hatırlayamıorumda
  • Çok sevdiğim onur diye bi arkadaşım vardı annemin isteği üzerine canerler markete maydonoz almak üzere parlament mavisi bisikletimle yola çıktım yolda onuru gördüm oda markete gidiyomuş gel önüme alıyım gidelim dedim tamam dedi bindi biraz gitti tümseklerin kenarı yüksek olmazya ordan geçmek için direksiyonu kırdım hızlıydık ayağı janta girdi var takla attı gözüm bi an kapandı açtığımda onurun kafası sert bişekilde asfalta çarpıcaktı elimi asfaltla kafasının arasına soktum orta parmağım eklem yerinden kırıldı kafamda sıyrıklar kolumda ve bacağımda sıyrıklar oldu bisikletemi ne oldu ? hurdaya çıktı geçmiş olsun bu arada özellikle malum bölgeye dikkat bisiklete binerken

• Arkadaşlarla caddeye çıkıp yarış yaparık.Önce kenarda beklerdik arabalara kırmızı yanınca başlardı bizim yarış.Gece sürüyoduk tabi.Ben dikkat etmemişim baktım önümde açık bi kanalizasyon kapağı da yok.Ön teker bi girdi ben havada bi takla attımHala unutamadım o anı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.