Şimdi Ara

Yüksekten Atladım ve Şuan Zor Yürüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
10
Cevap
1
Favori
2.286
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Yüksekten Atladım ve Şuan Zor Yürüyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    543 Mesaj
    Merhabalar,

Daha önce böyle bi durum hiç başınıza geldi mi?

Yaklaşık 3 metre yükseklikten düz bi şekilde atladım,ayağımda düz taban converse tarz ayakkabı vardı ve atlar atlamaz belli ki travma geçirdim,gözlerim falan karardı ayaklarım tutmamaya başladı.

İlk gün hiç yürüyemedim,tutuna tutuna yürüdüm falan,uyurken bile acıyodu.Bir gün sonra biraz daha iyi oldum.Üçüncü gün bayağı bi yürüdüm ama yine çok acıyodu acile gittim o akşam.Doktor röntgen çektirdi burda hiç bişey görmüyorum fakat bu tarz yüksekten düşme-atlamalarda ilersini etkilicek hasarlar olabilir o yüzden yarın ortopedi doktoruna görün yarın dedi.O akşam sol ayağa bandaj sağ ayağa alçı yaptılar.Ayrıca sağ ayağımda sarı noktalar(röntgende çıkmış artık her neyse) fazlaymış,yani hasar sağda daha fazlaymış o yüzden alçıya aldı.

Öbür gün doktora göründüm,anlattım durumu dün aksam böyle böyle oldu falan.Doktor alçıyı açtırttı ve kontrol etti ayağımı eliyle.Yokladı.Gidebilirsin kendiliğinden geçer dedi.

Bugün 9. gün ve hâla bastığımda sızlıyor,topuk çok ezilmiş belli ki,dün Ben-gay merhemini kullanmaya başladım.Sabah kalkınca sürüyorum ve gece yatmadan önce sürüyorum.

Bu daha ne kadar sürer sizce? Böyle bi tecrübesi ya da bilgisi olan var mı?

|
    |
    Everybody, one day will die, and be forgetton. Act and behave in a way that will make life interesting and fun, fuck a mundane predictable life working monday to friday with something you derive no pleasure from; just living life out till you grow old and wither away. Find a passion, form relationships, dont be afraid to get out there and fuck what everyone else thinks, trust me its alot more fun that way.Dont ever pay people out or put people down. Instead just put yourself up and let the haters do their thing. Id rather be a person thats hated on, than a person that does the hating. A wise man one said..Haters gonna hate!

• Yüzbaşı
    430 Mesaj
    Doktor bir şey demediyse birşey yoktur büyük ihtimal fakat sen yine içini rahatlatmak için git böyle çok başıma geldi merak edilecek birşey söz konusu değil bence.
    |
    |
    Istirahat etmelisin dostum.
    Ne kadar az hareket o kadar çabuk iyileşirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hedef 1M LoL nick AnnihiLaTe
  • Yarbay
    3467 Mesaj
    beyin e görün birde bence. ama bir sıkıntı çıkmaz sanmıyorum kendiliğinden düzelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    tecrubeyi gorunce hemen geldim hocam benim konuma bakarsan gorursun 3. Kattan asagi dustum ben tum gece forumda kahkahalarla anlattim agrilar bende cok uzun sure olmamisti ertesi gun baslamisti konuma bakmani tavsiye ederim doktorun dedigine gore korkulacak bir sey yok gecer bence

|
    |
    Atladiktan sonra takla atsaydin bir sey olmazdi (en azindan oyunlarda oyle)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    HATIRLA ! HATIRLA !!! GEÇMISINI HATIRLA ! adminLERIN ZULMUNE HAYIR ! SAY NO TO adminizm | Forumu adminler degil, üyeler olusturur. | DH üyelerinin zincirlerinden baska kaybedecegi bir sey yok. Fakat kazanacagi bir özgürlük, saygi ve bilgi edinme ortami var.|
  • Yarbay
    11869 Mesaj
    Bence de görün hem kontrol niyetine başka doktora git 1 hafta olmuş
    |
    |
    Hocam ben de merdivenlerden atlayınca belim ve sağ ayağım sakatlanmıştı ilk gün fena sızlamıştı hareket edemiyordum. Bel 3 güne geçmişti ama ayak incidiği için 2 hafta falan sürdü hem alçıya alınmıştı. Sizinki de incinme gibiyse geçer.

|
    |
    Parmak ucunda yürüyordum onu hatırlıyorum, zamanla geçer, max 2,5 hafta.
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.