Şimdi Ara

Bisiklet Almak İsteyenler İçeri... (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
11
Favori
87.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

150 liraya bisiklet satan var mı bu sene?

Haftaya bime geliyor, 180 lira mıydı neydi tam hatırlayamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

evet 180 liraymış ama çift amortisörlü.

Alıp almamak konusunda kararsız kaldım
  • quote:

quote:

quote:

Yoracağı garanti. İyi düşün..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende bisiklet almak istiyorum antalyada yaşıyorum denize gidip gelirken sabahları 1 saatimi alıyor tam bisikletle 10 dakikada gidip gelirim sanırım sadece denize giderken kullanacağım boyum 1.70 normal sıradan bir bisiklet alsam işimi görürmü 500 1000 liralık bisikletlerden önermeyin lütfen :D daha uygun fiyatlı olan birşey bulabilirmiyim maksimum 350 400 lira olabilir bütçem yukarısı şuan için mümkün değil yaz sonu ancak ama o zamanda deniz mevsimi geçiyor :D önerilerinizi bekliyorum birde antalyada oturanlar varsa nerede bisikletçi var bakmak için internetten araştırdım ama pek biryer bulamadım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yoracağı garanti. İyi düşün..

2 el alma. Sıfır amortisörsüz 10 kilo gibi hafif bir bisiklet al bende 180 TL almıştım 12 yıl önce 18 kilo geroni gernovin ss 818 ama taş gibi uygun vites ve devirde pek yormuyor yol tutuşu iyi önm teker orjinal arka dış ve iç değişti.

• arkadaşlar salcano nova 26 mı yoksa bianchi speed 1000 mi ikisinden birini alacağım lütfen son olarak fikrinizi söyleyin bana.bianchi speed 1000 çelik ve biraz daha ağırmış sanırım ama o kadar sorun olmaz diyorlar genel olarak ben süreklide binmeyeceğim için tam karar veremedim kararsızım yani fikirleriniz benim için çok önemli bugün alıcam ama hangisi?
  •  Bisiklet Almak İsteyenler İçeri...

Herkese merhaba
    Geçen ay bende bizikletimi aldım. Küçüklüğümden beri bisiklet merakım var ve iyi bir bisiklet almak istiyordum en sonunda istediğim bisikleti aldım, çok mutluyum. Kendisi ile oldukça güzel yollar yapıyoruz beni hiç üzmedi. Merida'yı tavsiye ederim gerçekten kaliteli. Bisiklet dünyasının Ferrarisi derlerdi evet hakikatende öyleymiş.
    Detaylı sayfası için tıklayın

• arkadasım gecen hafta salcano ng650 aldim 480 liraya su an icin sorunum yok ve cok memnunum.öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600-700 arasında dağ bisikleti almak istiyorum.Araştırmalarıma göre şu 3 seçeneği buldum:

Sedona 711V-- Kron xc500 V-- Carraro 419 Grunge (2012 model hepsi)

Sizce hangisi en iyi?Veya önerebileceğiniz başka seçenek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jöntürk87

600-700 arasında dağ bisikleti almak istiyorum.Araştırmalarıma göre şu 3 seçeneği buldum:

Sedona 711V-- Kron xc500 V-- Carraro 419 Grunge (2012 model hepsi)

Sizce hangisi en iyi?Veya önerebileceğiniz başka seçenek var mı?

hocam buna benzer konu gördm ve cevap olarak 711v diyorlar. şunuda bil diğerlerinide alsan pişman olmazsın genel olarak böyle. ayrrıca 711v'de V frenler diske dönüştürebiliniyormuş.
  • Trek fuel ex5 bakıyorum şu aralar bir yerden para geçse elime saldıracağım

Bisiklet Almak İsteyenler İçeri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifci

Trek fuel ex5 bakıyorum şu aralar bir yerden para geçse elime saldıracağım

araziye çok çıkarmısın yada hoplamayı zıplamayı çok severemisin?
  • Beyler bana da güzel bir bisiklet önerebilir misiniz ? Bütçe yaklaşık 350-400 lira Aslında dağ bisikleti istiyorum ama sürekli asfaltta süreceğim yine de güzel bir bisiklet almak istiyorum öyle dandik birşey olmasın çünkü önceki bisikletimi öyle almıştım tamir yüzünden sürememiştim doğru düzgün :/ Şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

Orijinalden alıntı: modifci

Trek fuel ex5 bakıyorum şu aralar bir yerden para geçse elime saldıracağım

araziye çok çıkarmısın yada hoplamayı zıplamayı çok severemisin?

Bütün yaşamımı dağda geçirebilirim

• Şu Bisikleti almayı düşünüyorum, indirime girmiş 199 lira. Geçen çek kampanyasından aldığım çekle 174 liraya geliyor.

Nasıl , Fiyatını hakeder mi?

http://www.sanalpazar.com/Umit-G-force-26-Jant-Bisiklet__isp3628959&malid=SP_MYD_3628959
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Şu Bisikleti almayı düşünüyorum, indirime girmiş 199 lira. Geçen çek kampanyasından aldığım çekle 174 liraya geliyor.

http://www.sanalpazar.com/Umit-G-force-26-Jant-Bisiklet__isp3628959&malid=SP_MYD_3628959

su borusu bu

200 300 daha koy başka birşey al koyarım dersen öneride bulunabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Şu Bisikleti almayı düşünüyorum, indirime girmiş 199 lira. Geçen çek kampanyasından aldığım çekle 174 liraya geliyor.

su borusu bu

200 300 daha koy başka birşey al koyarım dersen öneride bulunabilirim

Maalesef

• beyler yeni bisiklet almak istiyorum benimkileri satıp alcağım.bisikletlerim 2008 3 ya da 4 defa kullanılmış hasbike arena 18 vites 26 cant birisi 2006 hasarsız 24 cant 21 vites bianchi little stinger.almak istediğim ya sedona 729 29 cant , ya bianchi MKX 2400 29 cant ya da salcano astro 291 sram 29 cant. sizce hepsi teker teker ne kadar eder ve benim bisikletler de ne kadar eder ?????????
  • Yeni alıcak olduğum bisiklet Focus Whistler 2012

• Merhaba Arkadaşlar ben salcano astro 40 almayı düşünüyorum sanırım pazarlıkla 750 gibi bir fiyata alabileceğim. Bu fiyat için bu bisikleti önerir misiniz? Y ada bu fiyatlara alabileceğim en iyi bisiklet ne olur sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamac6 -- 6 Haziran 2013; 16:28:28 >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.