Şimdi Ara

Bisiklet Almak İsteyenler İçeri... (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.091
Cevap
11
Favori
87.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Salcano ng 750 için ne dersiniz? N11'den 250 liraya alabiliyorum şu anda. Çok özellikli veya süper birşey düşünmüyorum. Günde 1 saat kadar binilecek ve tek amortisörlü ve alüminyum kadro olmasından dolayı bu modeli düşündüm. Vitesler de shimano.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 6 Haziran 2013; 18:07:30 >
  • hocam merhaba, 250tl ye nasıl alıyorsunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lejyoner236

hocam merhaba, 250tl ye nasıl alıyorsunuz acaba?

100lira hediye çekim var da o bakımdan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyata kaçırmayın derim. Giriş için gayet güzel bir bisiklet. Varsa bi indirim çekiniz daha bende faydalanıp alayım o bisikletten
  • quote:

O fiyata kaçırmayın derim. Giriş için gayet güzel bir bisiklet. Varsa bi indirim çekiniz daha bende faydalanıp alayım o bisikletten

Malesef 1 tane var :) bu bisikletle başladım ama şimdi ng650 ve xc250 düşünmeye başladım aslında çok beklentim yok ama işte bisikletin üstüne oturup sürmeden bilemiyor insan. Takır tukur giden rahatsız bir bisiklet almak istemiyorum. Oturunca biraz kalite hissi versin yani. Ng750 kullanan kimseye de rastlayamadım malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

O fiyata kaçırmayın derim. Giriş için gayet güzel bir bisiklet. Varsa bi indirim çekiniz daha bende faydalanıp alayım o bisikletten

Malesef 1 tane var :) bu bisikletle başladım ama şimdi ng650 ve xc250 düşünmeye başladım aslında çok beklentim yok ama işte bisikletin üstüne oturup sürmeden bilemiyor insan. Takır tukur giden rahatsız bir bisiklet almak istemiyorum. Oturunca biraz kalite hissi versin yani. Ng750 kullanan kimseye de rastlayamadım malesef.

Bende bugün bisikletçiye gitmeden önce ng 750 düşünürken bisikletçide ng 650 almaya karar verdim, adam ng 650 hd yi gösterip istersen bunu al daha iyi sana elden taksitte yaparım dedi 150 tl farkla onu aldım. yani 350 - 375 liraya bisiklet almayı düşünürken 600 lira para bayılmış oldum :D
    Bence bunun sonu yok. Biraz daha beklesem ng 650 yi bırakıp sedonalara bakmaya başladım.

Eğer büyük bir beklentin yoksa bisikletten, 250 liraya çok uygun gerçekten al gitsin derim. Fazla araştırınca sıkıntı oluşmaya başlıyo :D Şehir içinde seni gayet güzel idare eder. xc250 bir arkadaşımda var. Gayet güzel bisiklet ama servis sorunu ve sürekli bozulmalara dayanıklı olmalısınız. Salcano seçmenin en önemli nedeni garanti ve servisi oldu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

Bende bugün bisikletçiye gitmeden önce ng 750 düşünürken bisikletçide ng 650 almaya karar verdim, adam ng 650 hd yi gösterip istersen bunu al daha iyi sana elden taksitte yaparım dedi 150 tl farkla onu aldım. yani 350 - 375 liraya bisiklet almayı düşünürken 600 lira para bayılmış oldum :D
    Bence bunun sonu yok. Biraz daha beklesem ng 650 yi bırakıp sedonalara bakmaya başladım.

Eğer büyük bir beklentin yoksa bisikletten, 250 liraya çok uygun gerçekten al gitsin derim. Fazla araştırınca sıkıntı oluşmaya başlıyo :D Şehir içinde seni gayet güzel idare eder. xc250 bir arkadaşımda var. Gayet güzel bisiklet ama servis sorunu ve sürekli bozulmalara dayanıklı olmalısınız. Salcano seçmenin en önemli nedeni garanti ve servisi oldu.

Ben de bugün gidip direk görerek ng650 26 V aldım. 90 lira daha pahalıya geldi ama ptt kargonun insaafına kalmadım en azından. Zaten hediye çekimi de başka birşeyle kullanmak niyetindeydim ilk aşamada. Kron Xc 250 güzeldi ama sorunlar olabildiği söylendi. Ng650 de güzel geldi baya ve selesi çok rahat geldi. Umarım pişman etmez.

• arkadaşım da benimle beraber bianchi speed 2000 aldı bisikletcinin iknalarıyla. ng 650 gerçekten harika. özellikle hidrolik frenin tadı bi başkaymış. Bunu kullandıktan sonra speed 2. sınıf bi bisikletmiş gibi geldi :D hafifliğide cabası.

Hayırlı olsun hocam giriş için gerçekten güzel bi tercih yaptık bence
  • Evet ben baya beğendim açıkçası. Daha üst düzey bisiklet kullanmış olan kişilere biraz düşük gelebilir ama yine de çoğu kişiye yetecek bir bisiklet bence. Yalnız ben V frenli aldım. Seninkine göre biraz ezik yani benimki Aradaki fiyat farkını vermek istemedim açıkçası. O farkı birkaç sene sonra daha iyi bir bisiklet alırken veririm artık.
  • merhaba,
    bu gün bisiklet almak düşüncesiyle gittiğim mağazada Orbis Plus LUCA 8.0 DB ALIVIOdiye bir model gördüm özellikleri güzel gibi görünüyor ama yeni piyasaya çıkmış dediler onun için güvenemedim.
    Fiyat olarakta 950 lira gibi bir fiyat verdiler,
    Bu bisiklet hakkında bilgisi fikri olan bar mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.