Şimdi Ara

............BİRBİRİMİZİ NE KADAR TANIYORUZ ????..........(yorumalar lütfen) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
0
Favori
69.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: joushkun

Karşıyakalı'nın mesaj bana tanıdık geldi ama..

Ben bu kelimeleri, yani dizliş sırasına kadar hatırlar gibiyim bir yerlerden. Ya da aynı şeyleri aynı anda düşünen farklı farklı arkadaşlar var

Bir ayda 891 post. Çok paylaşımcı gibi
  • renaultcular

1-kürsad
    2-tsuyoi
    3-no-fate
    4-osman çekinir
    5-PNR05
    6-sivaslı_
    7-muribbi
    8-skysoblue85
    9-amarLy
    10-oozzi
    11-bsd
    12-koray35
    13-biolog
    14-sametcandemir
    15-mustafabahtiyar
    16-likeNOother
    17-cncrd
    18-decrypter35
    19-likenoother
    20-tunerrus
    21-murtycan
    22-gojjira
    23-m.c.k
    24-enes ceylan
    25-JanJan
    26-fiatci
    27-qtex
    28-rs4
    29-Huckleberryfinn
    30-powerofthereno
    31-qntrl
    32-cbr_quen
    33-whisper911
    34-Yavuz
    35-asilx
    36-sedicivalvole
    37-atila4
    38-Arien
    39-ricketsia
    40-wicked
  • quote:

Orjinalden alıntı: prozium

quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

Karşıyakalı'nın mesaj bana tanıdık geldi ama..

Ben bu kelimeleri, yani dizliş sırasına kadar hatırlar gibiyim bir yerlerden. Ya da aynı şeyleri aynı anda düşünen farklı farklı arkadaşlar var

Bir ayda 891 post. Çok paylaşımcı gibi

Evet var bu işte bir iş
  • bnde kendimi çok konuşuo sanırdım
  • beni tanıyan yokmu.
  • Beni tanıyan tanır (acaba?)
  • tanıyan yok heralde beni tanışırız burdan yakk...
  • isim olarak tanıyorum herkesi tanıyosan onun dısında baska bisey bılmyorum.
  • Bu konu bence cok güsel bir konu niye kimse sallamıyor anlamıs degilim yani hala
  • Ben dayanamıyorum artık .

............BİRBİRİMİZİ NE KADAR TANIYORUZ ????..........(yorumalar lütfen)
    Pink Cadillac

Cok ii biri ! Motorlu aracların teknik kısımlarını burdaki ustalar kadar ii bilmesede , cogu arabayı kullanmıs ve hakkında bilgisi olan arkadasımızdır.
    fransız arabalarını sevmez araba dediginin sedan ve büyük olması gerektigini savunur. Bmw alma hayalleriyle yanıp tutusur.

Baktım kimse yazmıyor bari ben yazıyım dedim. Ayıp mı ettim acaba ?

• quote:

Orjinalden alıntı: Pink_Cadillac

Ben dayanamıyorum artık .

............BİRBİRİMİZİ NE KADAR TANIYORUZ ????..........(yorumalar lütfen)
    Pink Cadillac

Cok ii biri ! Motorlu aracların teknik kısımlarını burdaki ustalar kadar ii bilmesede , cogu arabayı kullanmıs ve hakkında bilgisi olan arkadasımızdır.
    fransız arabalarını sevmez araba dediginin sedan ve büyük olması gerektigini savunur. Bmw alma hayalleriyle yanıp tutusur.

Baktım kimse yazmıyor bari ben yazıyım dedim. Ayıp mı ettim acaba ?

İyi yaptın burda kimse birbirini tanımak istemiyor konustugu yazılarını okududugu kisiyi anladıgım kadarıyla...

• madem öyle bende kendimi tanıtayım

rb.atasoy

Teknik konuda pek bilgisi olmasa da otomobile ve öğrenmeye çok meraklı genç lise öğrencisi arkadaşınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-18F1A75FA -- 4 Haziran 2006; 13:36:35 >
  • miraz.miraz
    Dobra arkadas. Hayatiyla ilgili detaylari da paylasarak ne kadar sicak-icten oldugunu kanitlamis forum sakini. Ozel not: Dedenize acil sifalar, onu rahat ettirmek icin araba bakmaniz ayrica ne kadar hayirli bir torun oldugunuzun gostergesi

WAYBEEEE YAW NE KADAR SEWİNDİM NE KADAR ŞASIRDIM YA ÇOK TEŞK ARKLAR DEMEK BENİMDE ARANIZDA YERİM WAR BEN DE YORUMLARINI BEĞENDİĞİM ARKLARI YAZİİM GERÇİ HERKES GÜZEL YAZIYOR DAÜ

türbülans
    ,cela soylu ve sinan-i ise takıştığım bazı kullanıcılar bnce/türbülans dışında/ tahrik ederek sadece karalamalar yapan arkadaşlar ama ortak noktaları fiat düşmanlığı:)

BAZEN SİNİR BOZUCU YAZILARI WAR AMA YİNEDE KRAL Bİ İNSAN

fiatcı
    teknik konularda seve seve ona soru sorabilirsiniz.
    Araba ile ilgili ne sorarsanız sorun şak die yapıştırır cevabı :) Keske bende onun kadar bilgili olabilsem bu konuda
    bi insan otomobillerden bu kadar mı anlar dediğim,her soruya cevap verebilen,bir o kadarda alçak gönüllü arkadaşımız.
    çok bilgili nikindende belli olduğu üzere tam bir fiat sever,paylaşımcı ve yardım sever
    Otomobil bilgisiyle teknik-mekanik üstat. Bu oyuncaklari onun sayesinde tekrar tanidim
    Fiatcı arkadaşımla bazı konularda sürtüşmek hoşuma gidiyor, gerçekten bilgili ve yardımsever bir insan.Kafa yapılarımız uygun, bir ara mutlaka görüşmek istediğimide son mesajlarımın birinde yazmıştım.

DEĞERLİ Bİ FİAT HAYRANI ABİMİZ BENİDE FİAT A ALDI TAKIMA

serkes
    bilgi küpü..baba mühendis (danışma hattı kursa kesin iş yapar )++
    ii niyetli bilgi paylaşımının sağlam bir zinciri..
    paylaşmayı seven, birçok konuda engin bilgiye sahip. bu forumun olmasa olmazları arasında gördüğüm .her yazısını okumaktan zevk aldığım güzel insan. Nereye baksam karşıma çıkıyor
    skoda dünyası konusunun kurucusu,mesleğini çok seven,kültürlü,çocuk sahibi (allah bağışlasın ) ,ortamı germeyi sevmeyen,forumda bilgilerine güvendiğim insanlardan biri
    serkes eski serkes1… 1’i hocam cikartmissin. Yeni farkettim. Aslinda hem hocam hem dostum. 2006’da 14 yillik ehliyet sahibiyseniz, ben de 7 yillik ehliyetli 25 yasinda bir uyeysem basit bir hesapla… eyvah yasimiz cikti… Bir buyugum olarak, sizi affiniza siginarak bu kategoriye sokuyorum: ‘hoca-dost’. Sakaci ve baris sever, uzlastirmaci uyemiz. Ilk onun actigi baslikla foruma yazmak icin uye oldum. Lutfen aramiza en kisa zamanda donun… Ankara’ya yolum duserse bir cayinizi icmek isterim

ARABASINI SEWEN OLGUN Bİ ABİMİZ AZ WE ÖZ KONUSUR

Loop
    cristina hayranı:)eskilerden..matrak kafadar ii bir şahsiyet
    araba tercihi topiklerindeki yorumlarını çok beğendiğim odtülü ibiza sahibi arkadaş jant konusunda bana gaz veriyor en sonunda söküp atacam o kapakları onun yüzünden Boş zamanlarımızda msn den odtü ye stickersız araçları nasıl sızdıracağımızı tartışırız
    sevimli,seviyeli düzgün bir kişilik

YANLIŞ ANLAMA AMA RESİMDEN DOLAYI SENİ BAYAN ARKADAŞ SANIYODUM YENİ AYILDIM YORUMLARIN GÜZEL

akıncı
    fiat konusunda damarına dokunursanız ismi gibi akın eder...
    fakat tutarsız asla konuşmaz. tartışmayı sever ama asla kabalaşmaz. ben onla şimdiye kadar çok tartıştım ama inanın müthiş keyif aldım sebebide tartışmayı çok güzel yönlendirmesi ve üslubunun iyi niyetli olması.... ona tek bir şey söylemek istiyorum.
    puntoyu gerçekten beğeniyorum...çok arkadaşımada önermişimdir...fakat kalite yönünde kuşkularım var...(tartışma konusu oldu bu yine )
    bire bir tanışıklığım yok .. ama her fiat topic inde görüyorum.. kötü niyetli olmadığına eminim.. ama tam bir fiat sever
    çok bilgili olduğuna şüpem yok,fiatı çok seviyo,tartışmayıda seven bir arkadaş
    link vererek karşı tarafa bilgi sunması güzel.

FİAT DİYİNCE AKLIMA GELEN İNSAN

prozium
    Arastirmaci ve BMW sevdalasi saygili yazarlardan

BMW İLE RESİMİ BİRBİRİNE YAKIŞTIRAN HAYRAN ARK

@nadirgurece
    çok yararlı bilgileri aktaran bir arkadaşımız

WEEEE TABİİİİİ BENCE EN KRAL İNSAN BENİ TAKIMA EKLEMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPAN DEĞERLİ ARK

• Vay bea yeni bir akım baslattım .

Herkes kendini tanıtmaya basladı. :)

Hade ben sizide bu akıma katılmaya davet ediyorum. Akımımızın adı Pink_Cadillacnizm olsun :P Yada daha ii bir ad bulun

Ben bulamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian_RR -- 4 Haziran 2006; 13:41:44 >
  • ANNNNNAAAAA YAW TOPİCİ AÇAN ARK I UNUUTUUK skyclad SANA DA ÇOOKK TŞK BÖYLE YARARLI Bİ TOPİC AZ AÇILIR ELİNE SAĞLIK HAKKIMDA Kİ YORUMLARIN İÇİN DE TŞK
  • Tanıtmama gerek var mı bilmiyorum

noss otomotiv ögretmenliği 3. sınıf öğrencisi teknik delisi araba aşığı gunun uyumadığı saatlerinde araba düsünen,gece sokakta araba gordumu yanına gidip seven insan

Onun dısında eglenmeyi takılmayı cok seven biraz kıza capkımlıga düskün nargile tutkunu birisiyim
  • kimse yazmıyo artık ya

tanışmak iyiddir
  • Bende bunu anlamıyorum zaten hem kulup olup sticker yaptırmaya calısıyosunuz ama sorsak kimse kimseyi fazla tanımıyor gercekten anlamıyorum.Buna perhiz bune lahana turşusu tanısmayalım ama kulup olalım
  • yaaaa beni unutmuşşunuz
    oynamıyom işte...
  • Doğruya doğru,aslında birbirini tanıyanlar çok az.... Neredeyse kimse kimseyi tanımıyor...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.