Şimdi Ara

............BİRBİRİMİZİ NE KADAR TANIYORUZ ????..........(yorumalar lütfen) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
0
Favori
69.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yosunkaya

Benimde bazı konularda hesap kitap açısından emeğim geçmiştir diye düşünüyorum :)

Bu forumdan sadece Fiatci dostumu tanıyorum, diğer arkadaşlara sadece elimden geldiğince fikir bazlı yazılar yazmaya çalışıyorum.

Fiatcı arkadaşımla bazı konularda sürtüşmek hoşuma gidiyor, gerçekten bilgili ve yardımsever bir insan.Kafa yapılarımız uygun, bir ara mutlaka görüşmek istediğimide son mesajlarımın birinde yazmıştım.

Bende 34 yaşındayım, şu anki arabam 99 model Nissan 200sx, bu aralar onunla uğraşıyorum zaten.Yıldız Teknik makina ve Kocaeli jeoloji müh. mezunuyum.Evliyim ve henüz çocuğum yok. Honda markasının teknik bir çok verisine hakimim diyebilirim ama fanatik değilim. (Nissan dan evvel sedan honda vti sahibiydim söylemesi ayıp)

Sinirli değilimdir, modifiye konularında teknik hesaplar yapmaktan çekinmem hatta anladığım en iyi şeydir diyebilirim.Bir de, dizele blow off takmam taktırmam :)

Galatasaraylıyım,

işte böyle.Biraz kendimden bahsedeyim dedim.Beni fazla tanıyan yok tabii forumda fazla aktif olarak katılamıyorum ama bu forumda olmaktan çok memnunum, belli bir bilgi seviyesine ulaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz.

Hepinize tek tek saygılar.

Sağolasın yosunkaya.inşallah bi gün görüşürüz yanlız benim yaş itibariyle sana abi demem lazım benden 6-7 yaş büyüksün.................

Geçmiş için kusura bakma........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiatci -- 15 Mayıs 2006; 17:20:59 >

• Benim için olumlu görüş bildiren arkaşlarıma çok teşekkür ederim , bir derece yardımcı olabildiysem sizlere ne mutlu bana ...
    Bu forumu seviyorum , her konuda kaliteli ve doğru bilgi alışverişi yapabiliyoruz , bizlere faydası hakikaten tartışılmaz , en güzel yanı da güzel arkadaşlıklar yatarması bence , inşallah aynı şekilde daha iyi yerlere gelir forumumuz.

Bende birkaç arkadaşı yazıyım

* Can

İş yoğunluğundan kendisi ile bir süredir konuşamıyoruz , ama onun benim hatırımı sormaması için bir mani yok aslında ( yeni yere taşındım , bir hediye kapta gel ) neyseee ...

Kendisini çok severim , dürüst ve duygusal bir kişiliktir kendisi kanaatimce ve en önemlisi foruma emeği geçen nadir insanlardandır .

* crepassio

Hemşehrim ( böyle yazılıyordu dimi ? ) , avukatım , şimdi gurbette ama yakında kavuşacağız birbirimize

Forumdaki mesajlarına baktığımda üslup olarak en taktir ettiğim kişidir kendisi , her konuya objektif bakar ve yorumlarına kesinlikle güvenirim .

* eradnan

O şimdi galerici Lancer' a zamanında bir müşteri bulamadı ama olsun , benim için yine galericiler kralıdır kendisi.

Fanatik Honda cıdır kendileri , ama son zamanlarda mesleğinin etkilerinden olsa gerek farklı markalara doğru yöneldiğini azıcıkta olsa görmedim değil hani Eskiden olduğu gibi aramızda görmek isterim .

* mCk

Bu kardeşimde ultra fanatik kova Renault çudur

Yorumlarını severek okurumdum , bazen fanatikliği sebebiyle objektif bakamazdı konulara, ama daha sonra düzeltmesini yaparak olgunluğunu korur . İnşallah üniversite sınavında istediği sonuçları alır ve hedeflediği yere geçiş yapar.

* Serdarer ( şimdiki nick ini unuttum kardeşim ya)

Yaşasın Vw kardeşliğiiiiii

Kendisi iyi bir bilgi işlemcidir , harika bir Polosu vardır ( arabanı değiştirme , şeytana uyma sakın :) ) , motorsporları bölümünün demirbaşlarından biridir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guide -- 15 Mayıs 2006; 17:38:15 >

• ben niye yokum ya çoğu zaman buradayım ben.
  • Sağolasın Fiatci kardeşim
  • ahh bisi yasan yoqqi
  • Mesajların 2/5i Cep telefonu'nda
    2/5i Dizüstünde
    1/5i de eskiden burdaydı..

quote:

Orjinalden alıntı: leboss1

quote:

Orjinalden alıntı: hasanyuceer

Hehe beni kimse tanımıor

yarbay olmuşsun (ben rütbeye önem veririm ) seni kimse tanımıyor.....bunda sonra sana gölge adam diyelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinuba

ismiminiz altında yüzbaşı yazıyor ama demekki iz bırakmamışız.. oda güzel

eskilerden kim kaldıııı

sunroofu çok sewen hatta bana sunrooflu civic aldıran arkadaşımız

• Tesekkur ederim Guzel bir izlenim biraktigima sevindim.

Daha fazla yardimci olmak ve kendimi gelistirmek icin buradayim zaten. Boyle guzel dostca izlenimler biraktigim icin mutluyum zaten siz olmasaydiniz bos bir forumda kim ne yapsin

sizlere tesekkurler,
  • quote:

Orjinalden alıntı: skyclad

yavuz
    asker resmi ile boy gösteren (avatar) bilgili bir arkadaşımız. şu aralar nerelerde bilinmiyor.reno kullanıyo du herhalde

Yavuz Foormula1 topiğinde yarışla ilgileniyor. Bu arada ben de yarışta liderim söylemesi ayıp.

http://forum.donanimhaber.com/m_6980883/mpage_4/tm.htm

14.05.2006 Tarihinde Yapılan Spanish GP Yarışı Sonrası DONANIMHABER F1 Yarışması Sıralaması

1. mllm71 = 104 Puan
    2. baldaSSare = 102 Puan
    3. MeTaLiTY = 92 Puan
    4. ReNNeG@De = 88 Puan
    4. Northern = 88 Puan
    6. Yavuz = 85 Puan
    7. sarman61 = 84 Puan
    8. FOCUS_ = 82 Puan
    9. delakitir = 80 Puan
    10. dark devil = 79 Puan

• ben bu forumda daha yeniyim ama tuttum bu forumu . işi bilmeyen adam hemen belli oluyor. ben de susuyorum bu yüzden

not: bir de bmw team istiyorum. yoksa o açılana honda team'e katılalım. bu arada kuş serisi var altımızda
  • infinite: ayaklı virtüözdür kendileri, kendi bilgi katsayıma a desem onunkine a üzeri sonsuz demem lazımdır.. Pek çok konuda son derece bilgili-objektif ve kahkalar atmama yol açacak şekilde iğneleyici keskin konuşur, gerçekten de tarz bir arkadaşımızdır kendileri, BMW fan club'ın başını çeker, hondada çalışır ama hiçbir zaman hondayla ilgili fanatik yorum yazdığını düşünemezsiniz..

drahte1905: golf comfort sahibi, aracı epey dolu, ülkemizde pek bulunmayan nadir araçlar hakkında ayrı bir kitaptır kendisi de, o da pek çok kez yardımcı olmuştur bana ve başkalarına, çok seviyeli ve düzgün tartışır bir yazdı mı pir yazar şu sıralar çok göremiyoruz ama uğrar arada, en azından benden daha çok katkısı oluyor

görkemkazan: tipik genç türk erkeği Altında Leon'uyla karizmasını yapan deli dolu arkadaşımız, anti-fanatik tir kendileri, ayrıca en önemli özelliği teknik değil tecrübesiyle konuşur çünkü deneyimlidir

düttürüdüleyla: zamanında çok tartışsak da getzle ilgili 307 hdi aldığından beri aramız iyidir santa-fe topiğinde görüyorum özellikle, inşallah alır daha iyilerine layık olur diyoruz

TrCapital: forumdaki ilk focus tdci sahibi yanlış hatırlamıyorsam ağustosta açtığı focus topiği şu anda kitaba dönüştürülcek halde.... en son baktığımda 42.sf mıydı neydi, pek çok kişiyi de focusa ikna etmiş ve hiçbir zaman keşke seni dinlemeseydim lafını işitmemiş bir arkadaşımız, izmirde yaşıyor, ilerde umarım yeni kasa Mondeo 2.0 TDCI'a falan biner ama o focusuyla çok mutlu..

antiochos: Astra'sıyla ve muhalefetiyle meşhur ama dikkat: anti-fanatik tir aynı zamanda, abartılı yorum yapmaz, mesleği gereği de bilgilidir, tecrübesi boldur kanında da gözlemlediğim kadarıyla epey türklük var

m.c.k.. Renault'cu kankam, aynı öss çilesini çekiyoruz, Scenic'lerimizde pek haşır neşiriz yolda kaldığında benden renault yardım numarasını isteyen yüce insan Şu ana kadar 790 aracı test etmiştir herhalde, hem teknik hem tecrübesini konuşturur ikisi de boldur, hiçbir zaman fanatik yorumunu görmedim açıkçası.. Zatenn bu yüzden seviliyor

asilx nam-ı diğer likenoother: Diğer bir renault'cu ortağımız, Clio3'üyle bilkentte burnumun dibinde ama bir türlü görüşemedik kendisiyle, seneye aynı fakültedeyiz büyük ihtimal inşallah orda daha sık görüşcez ve clio muhabbetlerimizi artırcaz, akademik açıdan da teknik(özellikle RÖNO) birikim açısından da alanına hakimdir diyebiliriz

• JanJan sende al Clio III RS i gel.. Artık ben halat bağlarım sana benim 1.4 ile sana yetişmek için
    quote:

Orjinalden alıntı: Janjan

asilx nam-ı diğer likenoother: Diğer bir renault'cu ortağımız, Clio3'üyle bilkentte burnumun dibinde ama bir türlü görüşemedik kendisiyle, seneye aynı fakültedeyiz büyük ihtimal inşallah orda daha sık görüşcez ve clio muhabbetlerimizi artırcaz, akademik açıdan da teknik(özellikle RÖNO) birikim açısından da alanına hakimdir diyebiliriz
  • bi de janjan diyelim

kendisi rönocudur.Yanlış hatırlıyor olabilirim.Çizimlerini rönoya yollayıp cewap almış bi arkadaşımızdır.(doğru mu??)
  • @ guide

mCk

Bu kardeşimde ultra fanatik kova Renault çudur

Yorumlarını severek okurumdum , bazen fanatikliği sebebiyle objektif bakamazdı konulara, ama daha sonra düzeltmesini yaparak olgunluğunu korur . İnşallah üniversite sınavında istediği sonuçları alır ve hedeflediği yere geçiş yapar.

hocam sen de vwciydin serdarerle hatta ikinize karşı bir oluşumdu Team Technical

@janjan

m.c.k.. Renault'cu kankam, aynı öss çilesini çekiyoruz, Scenic'lerimizde pek haşır neşiriz yolda kaldığında benden renault yardım numarasını isteyen yüce insan Şu ana kadar 790 aracı test etmiştir herhalde, hem teknik hem tecrübesini konuşturur ikisi de boldur, hiçbir zaman fanatik yorumunu görmedim açıkçası.. Zatenn bu yüzden seviliyor

saolasın canım kardeşim bak bu sefer ankaraya geldiğimde kesin görüşüyoruz...

ya o numarayı istediğimde reno yardımın numarası değişmişti, eski numarayı da bilmiyordum - aklıma ilk sen geldin dağın başında.

hacı gelk beraber hacettepe otomotiv mühendisliğine gidelim, belki renoya geçeriz ilerde - biz bebeklikten renocuyuz diye işe alırlar bizi

tanıdığım herkes için yorum yapacağım ama vaktim kalmadı derse geç kalcam...

• mCk/ jeandan /Type-R/ likeNOother/ Janjan/ faati2222 /guide

güzel yorumlarınız ilave edildi.
    saolun. gerçekten çok güzel ekip olmuşuz allah ayıtrmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

bi de janjan diyelim

kendisi rönocudur.Yanlış hatırlıyor olabilirim.Çizimlerini rönoya yollayıp cewap almış bi arkadaşımızdır.(doğru mu??)

Doğru hatırlıyorsun, babamın öğrencisi olan Kamel Layouni adlı Tunus asıllı fakat asil bir fransız olan arkadaşımız şu anda Renault Fransa'da fabrikada çalışıyor, (ODTÜ Endüstri müh. mezunu) onun aracılığıyla kendi amatör çizimlerimi yollamıştım (merak etmeyin öyle TrTuningde çizilen tiplerden değil, yıllardır çizim yaparım ama yayımlansın da millet görsün istemem hobidir zevk işidir neyse..) Patrick Le Quement'de bana Renault takvimi, Renault ile ilgili bir kaç kitap ve bizzat kendi yazdığı mektubu yollamıştı..

sıra bende jeandan: zamanında honda-renault tartışmaları yaşasak ta, esaslı bir civic'cidir, forumun seviyesini üst seviyelere çıkarcak kadar düzgün konuşur, klavye delikanlılğı diye tabir ettiğmiz atraksiyonlara hiç girmez, tüm forum ahalisi gibi o da arabasıyla mutludur

asilx: RS yalan olcak EU'ya baksana 50milyardan falan çıkar valla peder kafama s.çar....

m.c.k.: abi inş tutar da gireriz ya..

• quote:

Orjinalden alıntı: Janjan

asilx: RS yalan olcak EU'ya baksana 50milyardan falan çıkar valla peder kafama s.çar....

abi piyango çıkarsa
  • güncel..
  • quote:

quote:

eskilerden kim kaldıııı

sunroofsuz çıkmam abi niye çıkıyım abi

jeandan type-R tam bir honda hastası..

• quote:

quote:

quote:

eskilerden kim kaldıııı

sunroofsuz çıkmam abi niye çıkıyım abi

jeandan type-R tam bir honda hastası..

pederi 1 hafta bekletip sunrooflu civic aldık ya abi bana gelince bi ara pm at yoktun bayadır özledik sohbetlerini

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.