Şimdi Ara

............BİRBİRİMİZİ NE KADAR TANIYORUZ ????..........(yorumalar lütfen) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
0
Favori
69.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yorumlarınız için kewndi adıma teşekkür ederim, teşekkür ederim ben de fırsat bulunca kendimce bişiler karalayacağım

quote:

Orjinalden alıntı: set

Doğruya doğru,aslında birbirini tanıyanlar çok az.... Neredeyse kimse kimseyi tanımıyor...

Hocam senin gibi değerli, saygılıve seviyeli kişileri tanıyoruz zaten belli ediyorlar kendilerini...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 6 Haziran 2006; 16:49:35 >
  • beni kimse tanımaz bende kimseyi ne kadar esrarengiz dimii
  • kısa dönemde tanıdığım kişiler

yılmaz 101 ----bilgili ve üslübunu bozmayan bir arkadaş
    antiochos -----tartışmayı çok seven tam bir paylaşım çılgını hararetli tartışmasına rağmen terbiyesinden ödün vermeyen arkadaşımız.
    asilx ----------bu adam bana anlamsız bir şekilde sürekli sen esksin deyip duruyor ya onda bir sorun var yada yorgunbaba diye birini tanıyor.

harika bir forum ortamı burası. yaklaşık 10 yakın foruma üye odum ben daha öncede bir çok forumda aylarca yazdım ama böylesini görmedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YorgunBaba

kısa dönemde tanıdığım kişiler

yılmaz 101 ----bilgili ve üslübunu bozmayan bir arkadaş
    antiochos -----tartışmayı çok seven tam bir paylaşım çılgını hararetli tartışmasına rağmen terbiyesinden ödün vermeyen arkadaşımız.
    asilx ----------bu adam bana anlamsız bir şekilde sürekli sen esksin deyip duruyor ya onda bir sorun var yada yorgunbaba diye birini tanıyor.

harika bir forum ortamı burası. yaklaşık 10 yakın foruma üye odum ben daha öncede bir çok forumda aylarca yazdım ama böylesini görmedim.

sadece 1kere dedim

dememin nedenide senin forumda hiç acemilik çekmeden yıllardr dh kullanıcısıymış gibi gözükmen

• bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum...!!!

Profil resmin uçtu gitti yine caponca yazılar çıktı...!!!!

kendimi kaybettim

bu arada Soğuk Nevalelerin En başını çekiyorum

Soğuk Nevale Lazımsa Çağırın Gelirim İki serinlik olur iyi gelir
  • infinite:

Motor üstadı.Her soruyu sordum ona 50 kere değişme yaptım.Espiri bir insan sayesinde az buçuk motor öğrendik
  • Sanırım bende yokum

Her ne kadar burda birilerini çok da fazla tanımasamda ve birileride beni tanımasa da burda olmaktan birşeyler paylaşmaktan çok memnunum Teşekkürler
  • bende tanıtayım artık kendimi:
    1972 doğumlu,uludağ üniv. uluslararası ilişkiler mezunuyum.
    şu anda kardeşlerimle birlikte özel bir şirkete sahibiz.
    evliyim bir de çocuğum var.
    ayrıca bu forumu çooooooooook çoooooooook seviyorum.
    boş vakitlerimi değerledirdiğim tek yer burası.
  • artık öyle bi hal aldıki gece yatarken bile bizimkiler ne yapıyor diye aklıma gelmiyor degil kim kimle kapışıyor kim arabasını övüyor harbiden mükemmel bir ortam burda ögrendigim tek şey otomobil degil kesinlikle altını cizeyim

• yeeetttim kardeşlerim.
    ben geldim.
    baya doldurmuşsunuz teşekkür ederim yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: skyclad

yeeetttim kardeşlerim.
    ben geldim.

hoşgeldin dostum..

uzun zmandır görünmüyordun
  • vaaaay canım kardeşim
    allaha şükür hepiniz burdasınız.

sana yamuk yapan varsa buradayım dostum.

dersler falan bilirsin biraz ağır geldi.
    üniversite bu kolay değil.

arabanımı satıyorsun yaaa
    ford satılırmı?

quote:

Orjinalden alıntı: alysentr

quote:

yeeetttim kardeşlerim.
    ben geldim.

hoşgeldin dostum..

• quote:

vaaaay canım kardeşim
    allaha şükür hepiniz burdasınız.

sana yamuk yapan varsa buradayım dostum.

dersler falan bilirsin biraz ağır geldi.
    üniversite bu kolay değil.

arabanımı satıyorsun yaaa
    ford satılırmı?

quote:

Orjinalden alıntı: alysentr

quote:

yeeetttim kardeşlerim.
    ben geldim.

hoşgeldin dostum..

sana sınavlarda kolay gelsin.. ben kurtuldum çok şükür.. 2 hafta önce mezun oldum

bu arada yok fordu satmıyorumm

bizim pederin sorunlu bir vectra vardı onu satacaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alysentr -- 12 Temmuz 2006; 11:57:04 >

• opelin sorunu bitmez.
    satsanda kurtulamazsın kabus olarak seni rahatsız eder.

quote:

sana sınavlarda kolay gelsin.. ben kurtuldum çok şükür.. 2 hafta önce mezun oldum

bu arada yok fordu satmıyorumm

bizim pederin sorunlu bir vectra vardı onu satacaz..

• quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Arkadaşlar yorumlarınız için kewndi adıma teşekkür ederim, teşekkür ederim ben de fırsat bulunca kendimce bişiler karalayacağım

quote:

Orjinalden alıntı: set

Doğruya doğru,aslında birbirini tanıyanlar çok az.... Neredeyse kimse kimseyi tanımıyor...

Hocam senin gibi değerli, saygılıve seviyeli kişileri tanıyoruz zaten belli ediyorlar kendilerini...

Çok teşekkür ediyorum,sağolasın... Sizin gibi seviyeli insanlar zaten bu forma güzellik katıyor. İşte bu formu bu yüzden seviyorum.

• YorgunBaba :

Eski ama güzel konuyu yeniden açan kişi
  • serkes, emre, set, dedikodu, sandiego, roverci, vezir,noss, royartar, jackdaniels, ihg70, Makif13, türbülans, Loop, alysentr, mühendis v.d.

İlk aklıma gelen, fikirlerinden istifade ettiğim, değerli, saygın arkadaşlar. Burada adlarını unuttuğum ya da benim göremediğim nice arkadaşların var olduğunu da biliyorum ve herkese selam ve saygılarımı gönderiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4polat
    serkes, emre, set, dedikodu, sandiego, roverci, vezir,noss, royartar, jackdaniels, ihg70, Makif13, türbülans, Loop, alysentr, mühendis v.d.
    İlk aklıma gelen, fikirlerinden istifade ettiğim, değerli, saygın arkadaşlar. Burada adlarını unuttuğum ya da benim göremediğim nice arkadaşların var olduğunu da biliyorum ve herkese selam ve saygılarımı gönderiyorum.

bi de ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahmey

quote:

serkes, emre, set, dedikodu, sandiego, roverci, vezir,noss, royartar, jackdaniels, ihg70, Makif13, türbülans, Loop, alysentr, mühendis v.d.

bi de ben

Evet Gaziayıntab'lı Ahmey bir de sen.

• bide d.bakırkı @dgo2133

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Ahmey

quote:

bi de ben

Evet Gaziayıntab'lı Ahmey bir de sen.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.