Şimdi Ara

............BİRBİRİMİZİ NE KADAR TANIYORUZ ????..........(yorumalar lütfen) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
0
Favori
69.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bide d.bakırkı @dgo2133

• aslında hepimiz şahsen tanışsak eminim birbirimizi çok severiz.
    çünkü her şeyden önce en önemli ortak zevkimiz.... dh a takılıyor olmak vede bundan keyif alyor olmak....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkes -- 13 Temmuz 2006; 14:51:28 >
  • okk kadarr
    quote:

Orjinalden alıntı: serkes

aslında hepimiz şahsen tanışsak eminim birbirimizi çok severiz.
    çünkü her şeyden önce en önemli ortak zevkimiz.... dh a takılıyor olmak vede bundan keyif alyor olmak....

• quote:

Orjinalden alıntı: serkes

Haklısın

• Bende varım...
  • bizde varız arkadaslar hep beraber iii anlaşcagımızı zannediyorum zaten hepimizin ortak yanı arabaları çok seviyoooruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weasvenom -- 14 Temmuz 2006; 17:49:11 >
  • Orjinalden alıntı: serkes

ooo ne demezsin bazıları beni bulsa bi kaşık suda boğacaklar......
  • Akincl, tam bir FIAT hastası. Aslında güzel olan her aracı sever, VW dışında
    Tartışırken zevk aldığım, bilgili, yanlış hatırlıyorsam özür dilerim; değerli bir elektrik/elektronik mühendisimiz.

Ama VW'e karşı çok fazla insafsız.

Fiatçı; herkesin dediği gibi FIAT hayranı, çok bilgili forumdaşımız. Profesyonel anlamda otomobillerle ilgileniyor. Yarış araçları hazırlıyor. Angaralı, lisedeki sevdiğine ve kızın babasına şiirler yazan bir insan.

jeandan Type-R ve asilx yaşıtlarım, birisi Honda'cı, birisi Renö'cü. Birbirleriyle takışan ama aynı zamanda birbirlerini seven arkadaşlarımız. İkisi de foruma renk katıyor, ceza aldılar mı forumun tadı kalmıyor

set, Ahmey ve kapadoyalı da değerli Caddy kullanıcıları. Birbirimizle çok şey paylaştık, başka arkadaşlara yardımcı olduk. Onlar da diğer arkadaşlar gibi bilgilerini kimseden sakınmazlar.

_HYPNOTIC_, VW Kulübü'nü kuran arkadaşımız. Bazen görünür, bazen kaybolur. Polo Classic sahibi VW'ci. Otomobiller hakkında orta şeker bir bilgisi var, esas işi müzik.

_codelinker_, Passat ve Caravelle sahibi, eski VW'ci. Kültürlü, aile bağlarını ön planda tutan, çok değerli bir abim

emre.; Fazla gözönünde bulunmayan, her şeye yorum yapmayan, az ama öz konuşan başarılı yöneticimiz.

serkes de forumun neşe kaynaklarından, çoluk çocuk sahibi, mühendis abimiz. Araç şaselerini iyi bilir. Çalıştığı firmada yaptıkları çok harika araçlar olan ve bu araçlarda büyük emeği geçtiğine inandığım, her foruma lazım üye, yönetici

Gkhn_; araç aksesuarı hakkında ona danışabilirsiniz. Ayrıca xenon hakkında çok bilgisi olan, otomotiv piyasasıyla içli dışlı olan arkadaşımız ve yöneticimiz.

miraz.miraz; foruma eklenen 10 fotoğrafın 8'ine "fotoşooop" diyen arkadaşımız. Yazdıklarıyla bizi eğlendiren, içli-dışlı, Doblo'su çarpışan arabaya dönen arkadaşımız.

Aklıma daha gelenler var da, ellerim yoruldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coşkun -- 15 Temmuz 2006; 1:25:01 >

• joushkun ;

benim hakkımdaki saptamanı anlayamadım.
    ben lpg hakkında forumdaki uzman kişiler ya da forumda lpg konusunda bilgilidir denecek kadar bilgili değilim ki.ve lpg konusunda mümkün mertebe yorum yapmamaya çalışırım.

nasıl bu sonuca ulaştın merak ettim açıkçası

yine de sağolasın..
  • çömüz fln ama 10 günde otomobil forumuna 400 den fazla msj attım, 10 gün de ceza yedim: demek ki bu da olmasa 1000 i göğüsliycektim
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre.

joushkun ;

benim hakkımdaki saptamanı anlayamadım.
    ben lpg hakkında forumdaki uzman kişiler ya da forumda lpg konusunda bilgilidir denecek kadar bilgili değilim ki.ve lpg konusunda mümkün mertebe yorum yapmamaya çalışırım.

nasıl bu sonuca ulaştın merak ettim açıkçası

yine de sağolasın..

Ya kusura bakma, karıştırdım galiba

onur@'la karıştırdım seni özür dilerim.

• quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

Ya kusura bakma, karıştırdım galiba

onur@'la karıştırdım seni özür dilerim.

galiba

neyse vurma kafanı
  • emre.;

İkiniz de bu aralar mesaj konusunda pek aktif üyeler olmadığınız için unutup, karıştırdım

Neyse, iyi geceler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

çömüz fln ama 10 günde otomobil forumuna 400 den fazla msj attım, 10 gün de ceza yedim: demek ki bu da olmasa 1000 i göğüsliycektim

Nası beceriyorsunuz bunu hocam. Ben 19 aydır hergün foruma girmeme rağmen hâlâ yüzbaşıyım
  • abi beni takip ettinmi hiç yorum yaz pls
  • quote:

Orjinalden alıntı: Prozium

quote:

çömüz fln ama 10 günde otomobil forumuna 400 den fazla msj attım, 10 gün de ceza yedim: demek ki bu da olmasa 1000 i göğüsliycektim

Nası beceriyorsunuz bunu hocam. Ben 19 aydır hergün foruma girmeme rağmen hâlâ yüzbaşıyım

ABİ BENİM NİCKİ AL SONRA MİLLETLE CEBELLEŞ 50.000 DE ATARSIN...... BENİM DAHA ÜYE OLALI HERALDE 9 AY FALAN OLDU DURUM ARTADA

BU ARADA JOUSHUNK YORUM İÇİN SAĞOL...

• quote:

Farkındayız ve mrkla izliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: cbr_quen

abi beni takip ettinmi hiç yorum yaz pls

İkimizde OCAK 2005'de üye olmuşuz, pek gözüme çarpmadın ama bi ortak yönümüz var; hâlâ yüzbaşıyız

Bir de son mesajlarına baktım da heralde drag hastasısın

EDIT:

Ayrıca marka anlayışımız farklı. Ben pek takılmam renoculara BMW'den sonra bi reno arabam oldu 7 arkadaş kömür oluyorduk. Araba cayır cayır yandı zor çıktık içinden Ogün bugündür kaçarım renodan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prozium -- 18 Temmuz 2006; 21:36:51 >

• Bir yukarı alalım topiği
  • ya skyclad senden zor bişi isticem yorumlar kaybolmuş gitmiş ana topicin ilk sayfasına kişiler hakkında yapılan yorumları toplayacak kadar zamanın varsa bi toplasana bir kişi üzerine 1 den çok yorum varsa alt alta falan yerleştirsen çok şık olur ama bu hali ilede çok şık bi topic
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.