N

Binbaşı
22 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar,

Saatlerle ilgim küçük yaşlarda başladı, ilk saatim 5 yaşında bana doğum günü hediyesi olan sarı renkli Casio dijital saat ile başladı. İlerki yıllarda bu ilgim giderek arttı ve ilk işim oldu. Daha üniversite yıllarında Lorus Quantum saatlerinin bölge satışları sorumluğunu yaptım. Üniversitenin bitmesiyle saat sektörünü profesyonel anlamda bırakıp okuduğum dalda çalışmaya başladım ama saat sektörünün takibini hiç bir zaman bırakamadım, ilgimin yanında bununla beraber yıllar geçtikçe sayısını bilmediğim kadar saatim oldu.

Birçok arkadaşım saat konusunda alırken bana danışır hatta benim eski saatlerimi satın alıp kullanmak isterler. Bir çok arkadaşıma bu konuda yardımcı oldum ve anladım ki piyasada böyle bir açık var. Hepimiz güzel bir saatimiz olsun isteriz fakat saat dünyası çok büyük bir dünya ve herkes her marka saati her modeli bilemez tanıyamaz. Bu konuda ilk paramı geçen hafta arkadasımın arkadaşına bir saat önererek kazandım ve Türkiye'de böyle saat danışmanın olmadığını gördüm.

Buradaki arkadaşlara ismimi duyurmak için ücretsiz saat danışmanlığı hizmeti vermeyi düşündüm. saat almayı düşünüyor ve paranızla en iyi size uygun hangi saati alacağınız konusunda kararsızsanız size yardımcı olabilirim :)
Merhaba arkadaşlar, Şuanda Neo kullanıyorum ama telefon garip bir şekilde bazen çok akıcı bazende aynı işlemleri yapmama rağmen kasıyor. Bayağı bir süredir Sp yi inceliyorum yalnız kafamdaki bazı çelişkiler var;

1- Sp alsam bu kasma, yavaşlama ne oranda çözülür (kasma yavaşlama özellikle facebooktan çıktıktan sonra telefon kendini toparlayamıyor, menüdeki simgeler filan 5-6 saniye sonra anca geliyor.) daha önce Sola ve Xperia L kullandım, aynı ara sıra yavaşlama bunlarda da vardı. Sp ye geçsem bunlardan ne oranda kurtulurum.

2- Sp yi tasarım olarak beğensem de ekranı düşündürüyor, şuan kullandığım Neo nun ekranı daha parlak ve daha canlı, ayrıca Sp de olan ekrana bakma açı sorunu Noe da yok Sp ye biraz eğik açıyla baktığınızda görüntü bozuluyor. Bu en bariz çelişki kafamdaki.

3- Ortalama olarak Noe dan Sp ye geçişim gerçekten değer mi yoksa değmez mi ?
Merhaba arkadaşlar şuan kullandığım Xperia Neo telefon bazen kafamı çok bozuyor böyle stabiliteden uzak bir hale geldi ki, bazen çok akıcı telefon bazende menünün içinde gezerken bile takılıyor. Telefon ara ara bu takılma olaylarını yapıyor normalde akıcı sayılabilecek bir düzeyde dikkat ettim bütün Sony'lerde bu ara sıra kasma olayı var sanki.

Diyeceğim şudur ki bazen Xperia Sp mi alsam mı diyorum, bu yavaşlıktan kurtulabilir miyim ve değer mi ?
Selamlar Herkese,

Otomobillerle alakalı teknik bilgi almak isteyenler, bilgi paylaşmak isteyenler, bu başlık altında yazabiliriz. Görüyorum ki forumda 10 konunun 8 i onu mu alayım bunu mu alayım, bu alınır o mu alınır, gerçekten kabak tadı vermeye başladı hadi soru soruluyor cevap verenler x arabayı sakın alma, yada o araba alınmaz. Ne bir açıklama var ne bir sebep var, resmen geyik muhabbeti. Bide arabadan anlasalar içim yanmayacak...

Gerçekten otomobiller hakkında konuşmak isteyenler, bu başlık altında tartışabiliriz. Onu mu alıyım bunu alıyım ve geyik muhabbetti yasaktır
Selamlar uzun zamandır dusunuyorum ve Alfa Romeo 147 1.6 ve 1.6 twin spark almayı düşünüyorum kullanan veya daha önce bu araca sahip olan kişilerden yorumlarını istiyorum.
Sorunsuzluk, dayaniklilik konusunda durumu nedir aracın?

Yakıt durumu nasıldır?

Teşekkürler...
Selam arkadaşlar,

Forumda Otomotiv öğretmenleri var mı?
Varsa toplanalım muhabbet olsun ne iş yaparsınız konusalım :)
Selamlar,

Kendim Xperia neo kullanıyorum, çevremde Sola ve P kullananlarda var. Geçenlerde Sp yi inceleme fırsatı buldum, ilginç olan şudur ki normalde hızlı olan bu telefonlar arasıra menü geçişlerinde bile kasıyor yavaşlıyor, simgeler gorunmuyor bir süre sonra ancak kendine geliyor ve bunu gördüğüm bütün Sony telefonlarda gördüm. Kastığı zaman telefonum Ram kullanımına bakıyorum normal ekstra bir şey yok anlam veremiyorum aynı Ram kullanımında çok akıcı olan telefon bazen niye yavaşlıyor?

Diğer markalarda böyle bir şey görmedim, malesef Sp de bile bu yavaşlamayı görmem beni Sony'den soğuttu, sizde yaşıyor musunuz bu yavaşlamayı?
Merhaba,

İphone 4s veya 5 ithalat kayıtısz fiyatı ortalama nedir? İstanbul'da nereden alınabilir bilgisi olan arkadaş var mı?
Selam Arkadaşlar ,

Aklımda Xperia Sp vardı, gittim inceledim ekranın renkleri çok soluk ve donuk geldi bu yüzden vazgeçtim. Şimdi Hızlı, ekran kalitesi iyi olan 1.000 TL bütçeli telefon ne alabilirim?
Selam bir elektro markette uzun uzun Xperia sp yi inceleme fırsatı buldum aklımda bu telefon vardı menü geçişleri hızı fian gerçekten beğendim yalnız o ekranı bana mı öyle geldi bilemiyorum ama gittim diğer reyonlara Nokia Lumia ların renkleri doygunluğu gayet iyi Samsung Amoled'ler aynı çok canlı güzel ekranlar, Lg Optimus, Nexus 4 gayet canlı ekranlar. Sony'nin ekranı beni telefondan soğuttu herseyini beğensemde ekranı bana hayal kırıklığı gibi geldi, sizin fikirleriniz nedir bu konuda?
Hakkında
Forum İmzası:
Motoru dinleyen adam :)
Ağzı olan konuşuyor...
Hakkımda:
En iyi yanı ben veririm :)
KTEF Otomotiv Ögretmenliği8c2737786a80a86b8c86b93b76117476.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.669
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 152.202 (Bu ay: 237)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.