Şimdi Ara

Bir televizyona 13.000 tl verilir mi? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
0
Favori
20.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende alıcam 43 inç LG marka fiyat araştırıyorum şimdi 3000 tlye kadar limitim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir televizyona verebileceğim max fiyat 10.000 tl’dir.Daha doğru düzgün 4k izleyebileceğin tv yayını yok.

• Multimedia için Samsung sanırım, sadece tv kanalı için Philips. Alınabiliyorsa en iyisi alınmalı ama kış geliyor ayaklar yorgandan çıkmamalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Madem bu parayı gözden çıkardın. Büyük panel al.
    Benim hayalim 75" 88" Dev gibi Ekranlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Projector alırdım.madem evdeyim sinema odası yaparım

• Maddi imkan varsa, tv kaliteli ise neden olmasın, zevkler ve renkler tartışılmaz,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ümit.K -- 16 Eylül 2019; 20:25:35 >
  • Konuyu tv bölümüne açman gerekirdi burada ağzı olan konuşuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İnternet ortamında milleti kazandıgı parayla ego kasıp aşagılamaya çalışan eleman benimle yaş muhabbeti yapıyor Mülakatla mı alıyorlar sizin gibileri foruma anlamıyorumki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    2000 liraya 40 inç üstü televizyon da var. Vestel 65 inçler 4500 lira civarı.
  • Tamamen zevklerine ve hobilerine göre değişir. Evde oturmayı seven bir adamsan al. Televizyonu çok kullanacaksan vs. Kullanmayacaksan müsriflik olur. Örneğin bilgisayar oyunu sevmeyen bir adam gidip gaming laptop alırsa gereksizdir ama oyun oynayan seven biri alırsa parasını hobisine yatırmış olur, mutlu olur. Eğer mutlu olacaksan al yani. Para harcamak için kazanılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

İnterneti açıyorsunuz tarayıcıyı açarken kasıyor.
    Usb bellek takıyorum kasıyor.
    Daha önceden kapanıp kendi kendine açılıyordu anakartı değişti garanti kapsamında tvmizin.

Alıntıları Göster
    Tarayıcı bende de aynı. USB de sorun Yok 4k film izledim.

Kapanıp açılma konusu bende de oldu. YouTube dan sıksık video izledim kapanıp açılınca Android TV box aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

Projector alırdım.madem evdeyim sinema odası yaparım
    düşündüm ama renkler kontrast ve parlaklık tv gibi değil sonra vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Child -- 16 Eylül 2019; 21:47:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

VERİLMEZ!

Neden mi? Teknoloji hızlı gelişiyor. Şimdi 4k hdr var yarın ne gelecek belli değil. Oled maliyeti azalır fiyat ucuzlar yada microled paneller gelir şimdiki teknoloji çöp olur. Şimdi 13 e alırsın seneye aynı teknolojinin daha iyisi 13bin olur üzülürsünüz. TV bu ikinci elde de satılması zor olur. Günümüzde dayanıklı ürün kalmadı al kullan at mantığı var sektörde. O yüzden günümüz teknolojinin uygun fiyatlı istekleri karşılayan bir ürün alıp 4 yıl kadar kullanıp ihtiyaçları karşılamadığı yada sıkıldığınızda yine uygun fiyatlı daha yeni teknolojiye sahip ürünü alıp keyfinize bakmak daha mantıklı.

Bugün alacağınız tv'nin paneli oled olsun va panel olsun teknolojik anlamda sorunlar içerdiği aşikar. 2-3 yıl sonra bu sorunlar aşıldığı zaman o tvnizdeki sorun gözünüze batıp duracak. (Oled ekran yanması, va panel ghosting titreme sorunları gibi)
    4 yıldır bekliyorum , fiyatlarda üşsün dedik yeni modeller geliyor dedik , yani beklersen hiç alamazsın, belli bir noktadan sonra karar vermek gerekiyor.

Bir de kaliteli bir Lg veya Sony seni 10 yıl götürür bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Child -- 16 Eylül 2019; 21:47:35 >

• Verilir. Verilmez. Verilebilir de verilemez de, hem verilir hem verilmez. Ama verilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Verilir tabi. Tv isi keyif isidir. Imkanin varsa alirsin ki telefonlar o paraya alinir oldu artik. Senin icin renk dogrulugu, cozunurluk ve kalite onemliyse o parayi biriktirsen de gider alirsin. LG Oled 4K kullaniyorum. Dolby Vision destekli iceriklerde Tv adeta asiyor kendini. O keyfi aldiktan sonra siradan Tvler zaten direkt eleniyor.
    aynen öyle ,adam bir pula 2 milyon dolar verdi çünkü onu mutlu etti pul

ömür kısa, böceklere yem olacağız ,gülerek bitirdiğimz her gün bize kardır.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.