Şimdi Ara

Bir televizyona 13.000 tl verilir mi? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
0
Favori
20.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hmmm_Ok

Merhaba,

Verilir.

İyi günler.
    teşekkürler

iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

65 inç 4k vestel ud9000 4000 tl civarlardında. Sony,lg olunca uzaya mı çıkarıyor . 3 katı fiyat farkı olacak kadar neyi iyi olabilir ki. Eninde sonunda birinde de Netflix izleyeceksin diğerinde de..
    yan yana gördüm Vestel ve Lg'yi aralarında dağlar kadar fark var, o parayı Vestel'e vereceğine çöpe at en azından Vestel aldım diye her gün kahrolmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Child -- 16 Eylül 2019; 22:19:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Mağazada aldığın görüntü kalitesini Evde alamayacaksın.

Mağazalara özel Bitrateleri çok ama çok yüksek videolar hazırlanıyor.
    Usb belleğe 4k ve 1080p filmler attım Vatan'da çalışan akadaşa rica ettim Lg ve Sony'e taktı görüntü efsane.

65 inc tv'yi gördükten sonra dedim ki ben şu ana kadar film izlememişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Child -- 16 Eylül 2019; 22:19:34 >
  • Ne güzel 3-5 milyar maaşlar var subhanallah😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hocam gerçekten verilmez. Bakıyorum 3-4 sene önceki 10-15 bin tl lik televizyonlara o zamanlar alanlar pişman oldular.

Kaliteli 4K bir monitör al öyle kullan yada biraz daha ucuz bir TV almak mantıklı olur.

Son 5 yıldır hiç tv izlemiyorum Bilgisayarda izliyorum...
    Maaşınız yüksek size dokunmaz ama benim ilgimi çekmez buna istinaden Mağazada gördüğünüz yayınlar özel yayınlar TV için üretilmiş yüksek kalitede yayınlar açıyorlar ve milyarlık switch cihazı kullanıyorlar. Siz ev de izlediğinizde o kalitede görüntü elde edemeyeceksiniz. buna göre alınız.
    Monitör aldım 27 inc 144 hz , gayet iyi oyunlarda ama 65 incte film izlemenin keyfini gerçek sinema seveler daha iyi anlar.
  • AHH Olacaktıki şimdi PANASONİC PLAZMA VERİRDİM VALLA. EVİMDE 10 YILDIR KULLANDIĞIM Panasonic plazma bozulmasın diye dua ediyorum..
  • Bu ekonomik şartlarda gün gelecek batının ürettiği televizyonlar bile bir gün Türkiye'de almak lüks olacaktı elbette çünkü Avrupa klasmanına sokma vaadiyle aldıkları Türkiye'yi Afrika klasmanına düşürdüler.
  • 12.000 liraya iphone satılıyor, televizyona da 13.000 lira verilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

12.000 liraya iphone satılıyor, televizyona da 13.000 lira verilir
    2005 yılında Loewe marka LCD TV'ye 4000 euro vermiştim, şimdiki aklım olsa gider yarı fiyatına belki biraz daha azına Philips alır geri kalanıyla altın alırdım.
  • Trilyonum olsa yine o parayı vermem...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6k televizyona verilir. 2kya projeksiyon alınır 5k cebe atılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebellion87

Trilyonum olsa yine o parayı vermem...
    trilyonu çocuklara mı yedireceksin yoksa öte aleme taşımanın bir yolunu mu buldun?
  • quote:

Trilyonum olsa yine o parayı vermem...
    Harcayamadığın para sana ait değildir.
  • 13 K parayı TV ye verince ne oluyor.Nesrin Cavadzade ekrandan çıkıp benimi öpecek.
    Allah akıl fikir.versin bunlara

• quote:

13 K parayı TV ye verince ne oluyor.Nesrin Cavadzade ekrandan çıkıp benimi öpecek.
    Allah akıl fikir.versin bunlara
    Şu ana kadar kaç cep telefonu değiştirdiniz ve ne kadar harcadınız?
    Sizi mutlu eden şeylere ne kadar para harcadınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puantum

6k televizyona verilir. 2kya projeksiyon alınır 5k cebe atılır
    Hiç bir projeksiyon TV kalitesini yakalayamaz, yaklaşmaya kalkanın fiyatı uçuk kaçık oluyor bir de lamba ömrü hızla tükeniyor bittiğinde oldukça da masraflı.
  • Sony de Samsung da LG de tv piysasının zirvesinde biz dandik televizyon aldık zamanında 1300 tlye o bile 10 senedir kullanılıyor. TV almak çok uzun ömrülü bir yataırım ve bozuldukça değiştirmiyorsun.
    Bence verilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Child

aynen öyle ,adam bir pula 2 milyon dolar verdi çünkü onu mutlu etti pul

ömür kısa, böceklere yem olacağız ,gülerek bitirdiğimz her gün bize kardır.

Alıntıları Göster
    ömür kısa, böceklere yem olacağız ,gülerek bitirdiğimz her gün bize kardır.

Yukardaki sözünüz insanın durumunu da özetliyor, yaşadığımız sürece bağırsak bakterilerini doyuruyoruz, ölünce mideye yiyecek gelmeyince içerden bizi yiyecekler, dışardan da diğer böcekler tarafından bitirileceğiz. Sonuçta bu dünyanın hakimi böceklerdir, yarın yeryüzünde kıyamet kopsun, yeraltında tek yaşayacak canlı, böcekler ve bakteriler olacaktır!

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz olay sadece telefonlarda geçerli. Ekran konusunda lg sektörün lideri. Yanıltmayalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.