Şimdi Ara

Bir televizyona 13.000 tl verilir mi? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
0
Favori
20.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Normal ev, 4 metre mesafeden izliyorum

Bundan 5 sene önce 60 inç aldığımda da aynı muhabbet geçmişti. Şimdi parası olmayan 55, olan 65 inç alıyor.

Neyin normal olduğuna biz değil üretici firmalar karar veriyor aslında. Fiyatları düşürsünler alışırız 70 inç üzerine de yakında

Alıntıları Göster
    Hocam peki gözleriniz için sıkıntı değil mi bana çok büyük geldi de, tabii ki sizin zevkinize karışmak gibi bir niyetim yok. Sadece merak.

• verilir niye verilmesin ki.hele 5500 lira maaş alan biri daha rahat verir.dünyaya 1 kere geliyoruz.ben de yakın zamanda 4k tv aldım bundan önce izlediklerim tv değil tost makinesi falanmış dedim.memnun kalmazsan da birkaç bin lira zararla satarsın
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Sorun olmadı şimdiye kadar. Hatta elimdeki telefon tablet daha çok yoruyor gibi geliyor
  • Söylediklerim tamamen Kendi Fikirlerimdir. 13.000 Tl lik Televizyon ile 6-7 Bin Tl lik Televizyon arasında öyle ahım şahım bir uçurum fiyatına değecek görüntü kalitesi olduğunu düşünen biri değilim kendimde sinema tutkunu birisi olarak yapıyorum bu yorumu 5500 Tl Maaşla 13.000 Tl lik cihaz yerine 6-7 Bin Tl fiyat bandındaki cihazlara bakarım.1500 Tl ye felanda güzel bir Ses sistemi alırım hatta Ev kendinize aitse ve bunun için ayrı bir odanız varsa odaya ses yalıtımı yaptırırım değme keyfime :)
  • Verilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5000 tl ye 140 ekran 55 inç samsung curved 4k aldım fazlasıyla memnunum.maaşım 3.500 .eğer 5.500 alsaydım 13 e alırdım
  • Uzun yıllar kullnacaksan bilinçli al.degil 13 değil 20ye kadar yolu var.Alacağın tv en az 65 inç olmalı.Dizi film playstation falan zevkini katlar.4k,Hdr10,active hdr,WCG,HLG,dolby atmos,minimum 100+120 hz ekran,mümkünse IPS panel olmasına dikkat et.Sony,Lg,samsung'tan şaşma.Üstteki tv ile ilgili ifadelerin ne anlama geldiğini bilmiyorsan önce bu ifadelerin anlamını öğren ki bilinçli almış olasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 aylık maaşın istersen al beğenmezsen sat kendine kalmış. Sinema sever biriymissin. Ben de severim ama bizim tv 1000 tllik ha o kadar para verilir mi bilemem çünkü anlamam pek belki verilir ama ben vermezdim yine de 13k tv ne bileyim ne özelliği var 5klik tvden ne farki var mesela bu önemli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada ne is yapıyorsunuz? Merak ettim. Teşekkürler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10K'ya sony xf9005 var tavsiye ederim. 65"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus gl702 -- 29 Eylül 2019; 17:44:27 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.