Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bir televizyona 13.000 tl verilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
189
Cevap
0
Favori
20.199
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bir televizyona 13.000 tl verilir mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    251 Mesaj
    Sinema ve dizi tutkunu biriyim. Bugün Vatan Bilgisayar'da 65 inc Samsung , Sony ve Lg tv'leri gördüm ve bayıldım?

Sizce bir tv'ye bu kadar para vermek enayilik mi?

Not: Maaşım 5.500 tl

|
    |

Dikkat edecegin sey kesinlikle yok kameraden el kol hareketiyle kanal gecme ses acma, 3d izleyebilme veya sesinle acilip kapanma komut verme vs. degilde aldigin tv nin panelinin vs iyi olmasina bak.

HDR10 veya HDR10+ destekli paneli guzel hakkinda kronik sorun veya problem yazilmamis guzel bir tv almani tavsiye ederim.

bence verilmez, bende birkaç sene önce 3d oled 4k lg tv aldım. 4k playstation 4 pro filan oynayacaksan işe yarar yoksa bir numarası kalmıyor. 3d ise fazla seçenek yok film olarak ve sinemadaki gibi değil, 3-4 sene boyunca baştan sona 1 tane 3d film izlemedim. başta alırken biraz heveslenmiştim ve tv'de her zımbırtı olsun istemiştim ama şimdiki aklım olsa evdeki televizyonu almazdım.

LG alacaksan verilir para senin paran piyasa uçtu 25 bin verilmez de 10-13 verilir. Dandik arabalar 100 bin tl ediyorsa kaliteli tv her türlü eder

Hocam gerçekten verilmez. Bakıyorum 3-4 sene önceki 10-15 bin tl lik televizyonlara o zamanlar alanlar pişman oldular.

Kaliteli 4K bir monitör al öyle kullan yada biraz daha ucuz bir TV almak mantıklı olur.

Son 5 yıldır hiç tv izlemiyorum Bilgisayarda izliyorum...
    Maaşınız yüksek size dokunmaz ama benim ilgimi çekmez buna istinaden Mağazada gördüğünüz yayınlar özel yayınlar TV için üretilmiş yüksek kalitede yayınlar açıyorlar ve milyarlık switch cihazı kullanıyorlar. Siz ev de izlediğinizde o kalitede görüntü elde edemeyeceksiniz. buna göre alınız.

• Yüzbaşı
    367 Mesaj
    LG alacaksan verilir para senin paran piyasa uçtu 25 bin verilmez de 10-13 verilir. Dandik arabalar 100 bin tl ediyorsa kaliteli tv her türlü eder

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5584 Mesaj
    bence verilmez, bende birkaç sene önce 3d oled 4k lg tv aldım. 4k playstation 4 pro filan oynayacaksan işe yarar yoksa bir numarası kalmıyor. 3d ise fazla seçenek yok film olarak ve sinemadaki gibi değil, 3-4 sene boyunca baştan sona 1 tane 3d film izlemedim. başta alırken biraz heveslenmiştim ve tv'de her zımbırtı olsun istemiştim ama şimdiki aklım olsa evdeki televizyonu almazdım.

POTANSİYEL TROLL

> > > DH MEMSTATS TIKLA < < <
  • Yüzbaşı
    569 Mesaj
    13 bin o kadar küçük ekrana vermem ben bunu alırım

Kaliteli 4K bir monitör al öyle kullan yada biraz daha ucuz bir TV almak mantıklı olur.

Son 5 yıldır hiç tv izlemiyorum Bilgisayarda izliyorum...
    Maaşınız yüksek size dokunmaz ama benim ilgimi çekmez buna istinaden Mağazada gördüğünüz yayınlar özel yayınlar TV için üretilmiş yüksek kalitede yayınlar açıyorlar ve milyarlık switch cihazı kullanıyorlar. Siz ev de izlediğinizde o kalitede görüntü elde edemeyeceksiniz. buna göre alınız.
    Hello_Word

Merhaba,

Verilir.

İyi günler.

• Çavuş
    67 Mesaj
    Hocam bu senin önceliğine bağlı. Eğer çok yüksek kalitede görüntü istiyorsan, verirsin. Fakat ben 1920x1080 monitörde 1080p izleyip bunla yetinen biriyim o yüzden bir tv ye max 4 5 bin veririm.

|
    |
  • Yarbay
    2219 Mesaj
    Sinema istiyorsan hdr vs bütün özellikleri olan Oled bir televizyon aşacaksın. Şu anda lcd ler lg nin elinde olabilir ama oled olarak sony 1. Pahalı gelebilir ama değer kaliteye. Bunun yanında samsungun oled tadında lcd televizyonlarıvar quantum dot ıvır zıvor onlar da gayet kaliteli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMD 8350 H100 Sıvı Soğutma / Asus M5A97LE R2.0 /MSI GTX970 Gaming 100me / samsung 1 tb 7200 rpm HDD Steam / Toshiba 120gb SSD / kingstone 1600 mhz 2x4gb ram / Corsair R270 Kasa / Samsung Galaxy Note 8 / Logitech G933 Gaming Headset / Logitech Z533 Ses Sistemi / Cherry Blue RGB keyboard / Steelseries Rival Gaming mouse / 24ınc 1080p 2ms 75hz Monitor / 18inc 720p 2.Monitor
    Kediciklerim icin instagram : Buraya Tiklayin
  • Binbaşı
    1691 Mesaj
    Insanlar telefona veriyor o parayi toplasan 5 sene kullaniyordur. Tvler cok daha uzun omurlu bence verilir ama bi kere alip uzun 8-10 sene kullanacaksan verilir.

Dikkat edecegin sey kesinlikle yok kameraden el kol hareketiyle kanal gecme ses acma, 3d izleyebilme veya sesinle acilip kapanma komut verme vs. degilde aldigin tv nin panelinin vs iyi olmasina bak.

HDR10 veya HDR10+ destekli paneli guzel hakkinda kronik sorun veya problem yazilmamis guzel bir tv almani tavsiye ederim.
    |
    |
    |
    |

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 13 saat 6 dakika kadarı kaldı.
    3 Not
    Maaasim 5.500 den sonrasini okumadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    şu televizyona bizim kadar düşkün bir millet yoktur herhalde

alma sakın hocam almaaa

tv nin zararları hakkında bir sürü yayın var her yerde anlatılıyor artık bunlar ben etkilenmem desende mutlaka etkileniyor insan

mutlaka okuyorsunuzdur ama sinema ve dizi tutkunu olduğunuzu söylediğiniz için yazayım istedim tanıdığım kitap tutkunları var mesela adamın 250 kitabı var bu 250 kitabı 2şer 3 er okusa onu çok uzun bir zaman idare edebiliyor bende nacizane okuyorum biraz, sevdiğim kitapların bazıları filmi de yapıldı ama inan ki filmden zevk alamadım bir sürü yerini kesmek zorunda kalmışlar sarmıyor belkide 1/10 anca veriliyor adamın ağzına resmen bir parmak bal çalıyorlar sen bunla idare edersine getiriyorlar. şu an filmi yapılan kitaplar üzerinden çıkarım yaptım diyebilirim şayet ben tv ve dizi izlemem o yüzden sizde haklı olabilirsiniz.

hayırlı günler dilerim.
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/m_120127902/tm.htm

• Yarbay
    4271 Mesaj
    Sinemacı adam tv almaz pj alır . Keyfine bakar.

|
    |

CINEMA : Philips bdp8000 + Yamaha rxv781 + Benq w2000
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 8 saat 23 dakika kadarı kaldı.
    4 Not
    Maaşım 3500 TL . 2000 TL Vestel 43" 4k smart TV aldım. Verilecek para istenilen özellikler ile orantılıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 16 Eylül 2019; 7:37:46 >
    iyi ekranlı bir telefon ve kaliteli kulaklık ile sinema,dizi daha iyi bir seçenek bana göre TV işi bence git gide gereksizleşiyor herşey mobilde artık evde bir bakmışsın herkes almış vr gözlüğünü bireysel takılıyor falan illa dev ekran ihtiyacı var ise beyaz duvarlı bir oda yap kendine projeksiyon al tabi ses sistemide yap o zaman keyifli olur

|
    |
    |
    |
    Sağlamsa ve gerçekten kullanacaksanız alınabilir. Biz 2008 de crea marka bir plazma aldık hala taş gibi çalışıyor.

|
    |
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Masal
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.