Şimdi Ara

Bir sinek nasıl evcilleştirilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , bugün sınıfta aylardır olan sinek sonunda öğretmeni sinir etti, ve sineği bizim oraya saldı, bizde pet şişeye hapsettik birsürü işgence yaptık suyun içinde yüzdürdük hava almadan tam ölecekti böyle kanadı falan soldu, neyse bunu küçük dondurma kutusuna koydum eve getirdim üstü şeffaf kapaklı dondurma kutusu, içine şeker koydum sürekli onu yiyor

Az önce telefona FLASHLIGHT uygulaması indirdim, orada spiral efekti var onu açtım 2 saattir onu izliyor tam tepesinde sinek dönmeye başladı
     Bir sinek nasıl evcilleştirilir?
    (Spiral)

Daha nasıl evcilleştirebilirim yönteminiz varmı, bazı numaralar yaptırmak istiyorum ona

• Kardeşim eyvallah çok iyi teknik ip geçiririz boynuna parkta gezdiririz felan.
  • Hastasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakırköyden kaçmış.
  • kanadından tutup ateşe at kurtulsun hayvan.
  • Burnunu kakasına bastır bir daha evin içine yapmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCarlsberg

Kardeşim eyvallah çok iyi teknik ip geçiririz boynuna parkta gezdiririz felan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShaNexxx

Hastasın.

kardeşim ne anlarsınız hayvan haklarından

Yenilik;

Şimdi gökkuşağı moduna aldım telefonu kutuun altına koydum her saniye değişik renge bürünüyor kutu çoh hoş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lavabo Pompası -- 13 Mart 2013; 22:18:20 >
  • Yapilabilir.arkandayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkemsem

quote:

Orijinalden alıntı: ShaNexxx

Hastasın.

kardeşim ne anlarsınız hayvan haklarından

Yenilik;

Şimdi gökkuşağı moduna aldım telefonu kutuun altına koydum her saniye değişik renge bürünüyor kutu çoh hoş

bravo, hayvan hakları bilirkişisi

sineği evcilleştirecekmiş

• insanlığın ilk zamanlarında da at köpek falan vahşiydi onu evcilleştirirlerkende böyle diyenler olmuştur umarım... İlerde evcil sinek insan hayatında yer edince benim çabalarımı hatırlarsınız inşallah , düşünsenize istediğinizde etrafına trollük saçacak bir sineğe kim sahip olmak istemez ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lavabo Pompası -- 13 Mart 2013; 22:23:18 >

• quote:

insanlığın ilk zamanlarında da at köpek falan vahşiydi onu evcilleştirirlerkende böyle diyenler olmuştur umarım... İlerde evcil sinek insan hayatında yer edince benim çabalarımı hatırlarsınız inşallah , düşünsenize istediğinizde etrafına trollük saçacak bir sineğe kim sahip olmak istemez ki

BIRAK BOŞ İŞLER BUNLAR

• quote:

insanlığın ilk zamanlarında da at köpek falan vahşiydi onu evcilleştirirlerkende böyle diyenler olmuştur umarım... İlerde evcil sinek insan hayatında yer edince benim çabalarımı hatırlarsınız inşallah , düşünsenize istediğinizde etrafına trollük saçacak bir sineğe kim sahip olmak istemez ki

bıcak elinden kaysa gidicek hayvan la..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.