Şimdi Ara

BİR SAMSUNG HİKAYESİ (GÜNEY KORE ŞİKAYET) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
9
Favori
21.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliss

bende s8 le ilgili en ufak birşeyi samsung türkiyeye değil genel merkeze yolluyorum böyle olması lazım zaten

Genel merkez derken kore ye mi? Tam adres verebilir misin acaba bana da lazım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER

quote:

Orijinalden alıntı: hero_conqueror

Tşk ederim öncelikle.

Güney Kore'ye attığım mailin içeriği aşağıda yer almaktadır.
    Mail adresi ise :http://www.samsungcnt.com/eng/custInq/main.do?click=true
    Samsung.com yazdığınızda otomatik olarak Türkiye'deki sitesine yönlendiriliyorsunuz. Bu yüzden Güney kore menşeili bir samsung sitesine aittir bu mail adresi.

Daha öncede dediğim gibi, Türkiye'deki samsung benim televizyonumla ilgilenmedikleri için en son olarak böyle bir metin yazma durumunda kaldım.. Bu metin o an ki sinir ve nefret dolu duygularla terbiye sınırları içersinde mevzuyu detaylı ele alarak hazırlamış oldugum bır metın. Ufak tefek kusurları görmezden gelin.

HERKESE faydalı olması dileklerimle

Gönderdiğim mail.

Hi. My name is XXXXXXXXX, living in XXXXX district of province Balıkesir of TURKEY. I have problems with Samsung Customer Services in my own country. Please take this into consideration and help..

About 1 year ago, I bought the Samsung SmartTV UE55H6470 model which cost $ 1,145 at that time. Exact date: October 2014. Authorized Samsung device installation team in my area came and did TV setup I have purchased. So far, no problem.

1 year later, approximately at 01:00 AM November 28, 2015 when I was watching TV, it fell to floor spontaneously. Immediately I called for Samsung customer service in my country to report the situation to related-person for still ongoing my TV's warranty period. A few days later, Samsung authorized installation team coming for the TV setup I have bought before took to examine the damaged TV. I told them how incident occured. At the following times I wanted to get information about the status of the TV by phoning both Samsung customer service and Samsung authorized system installation team. None of them did not return to me about the situation. I tried to contact them continuously by phone and they kept me to delay the process consistently and did not give information about how it should be done. It still continues.

I took pictures of my TV after it had felt down and I did some research on how this can happen by asking the other companies in nearby. According to consumer studies and in my opinion, while authorized Samsung installation team was installing the Samsung Smart TV stand, they tightened up overly and hardly the screws belonging to TV set and as a result; I saw that TV set was cracked of the plastic as a little piece because of having been tightened up the screws overly, hardly and I sent to the Samsung customer service in my country by photographing this .

During the conversation with the Samsung customer service, I saw that given incorrect informations to Samsung Officials about my TV by Samsung authorized installation team in my area and I saw internet conversations stating that mistakes was caused by me. Whereas, authorized Samsung installation team made technical errors while installing TV setup. As a result of that, they tried to accuse me of it.

For 1 month, neither Samsung customer service nor authorized Samsung installation team has done nothing about my TV. And they still have not return with me about status of TV. In the end I just want you think. I have no TV for 1 month. In fact that you also know legal process is not in this way as they did.
    I got angry because of their irresponsibility and recklessness. I went to authorized Samsung installation team's Office to get back my damaged TV. In exchange it, They gave the written service document on it "It was found to be broken on the panel display When we went to investigate. Warranty external process will be implemented". I was surprised when I saw it and I was shocked. Due to their irresponsibility and recklessness, I was discussed with them. I brought home my TV and called Samsung customer service. They told me nothing about the fate of my TV again and told me again you will be called back as always.

As a result; I wanted to let you know before I start taking judicial proceeding to complain in a court of law about Samsung customer service and authorized Samsung installation team with related-documents in my hand. Please help me about this issue. I prefer Samsung products continuously as well as phone and TV brand. I do know that Samsung products have extraordinary quality. But this latest incident has disappointed me.

Photo links of my damaged Smart TV are below.

(Düşen tv nin foto linklerini ekledim 6 tane olmak üzere)

hocam şanslıymışsın. Samsung ile alakasız bir yere mail atmışsın ve gelip sana ulaşmış samsung electronics.

Samsung electronics ile samsung C&T aynı şirket değildir. nasıki arçelik ile tofaş aynı değil ise bu da öyledir.
    geçmiş olsun.

Samsung C&T (Construction & Trading ) inşaat baraj santral vs yapan birimi :)

Merhaba,
    Ben telefonla ilgili bir sorun yaşıyorum ve samsung turkiye ile cozemiyoruz. Ingilizce yok bir tanidiga cevirttim sikayetimi ve buradaki mail adresine yolladım dün. Dönen olmadı. Sizin mesajinizi yeni gördüm. Nereye yazmam gerekiyor lütfen yardım eder misiniz bana?

• hero_conqueror H kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar bu konuda yardiminizi rica edeceğim.Genel merkezine kadar gittim konu ile ilgili ilerleyemiyorum email adreslerini paylasirmisin linkten girişte bir yere baglamiyor hata veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Başınıza gelen olayın benzeri başım geldi bahsettiğiniz iletişim bilgilerini benimle paylaşır mısınız benim sorunu ilgili servisle adamların beni bi dökmediği ve sövmediği kaldı sanki onlar müşteri mağdur ben yetkiliyim bende olayın sizinki gibi burada çözülemeyeceğini bildiğim için genel merkezlerine şikayet etmeyi düşünüyorum yardımcı olursanız memnun olurum

İyi günler

Muharrem Üstüntaş

0543 241 4361

• Bende de böyle bir şey olsun ya ne havalı.

• Sürekli error veriyor 500 karaktere kadar indirdim ancak yine de kaydetme esnasında hata oluştu diyor sürekli, ayrıca resim yükleme olayı da yok siz hangi evrenden yazdınız verdiğiniz link çalışmıyor... BİR SAMSUNG HİKAYESİ (GÜNEY KORE ŞİKAYET)
  • 2FarkArasındaki7Resim 2 kullanıcısına yanıt
    https://www.samsung.com/sec/info/contactus/

Burasi daha dogru nokta olacaktir.
  • Atmış olduğunuz İngilizce metni özelden alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung arızalı sattığı klimayı 2 senedir onaramıyor ve dğişim yapmıyor . servis defalarca geldi bir türlü onaramadı . zaten servise arıza kaydı bırakıyorsun 1 haftada gelemiyorlar ve söktükleri cihazı 10 günde geri getiremiyorlar . bakalım kore çözebilecek mi

• benimde s8+ plus telefonumda anahtarlıkla çizilen yan kasa nedeniyle ses problemimi çözmüyorlar öncelikle ön ve arka ekran ve yan kasayı değiştireceklermiş 1600 lira para talep ediyorlar tüketici hakem heyetine şikayet edecem ama onlar karar veresiye garantisi bitecek. o sebeple en acilinden bende güney koreye yazayım. Benlede telefondan kavga ediyorlar prosedürleri böyleymiş diyorum ben ekran problemim yok sestede bende değil problem beni arayanlar seslerini geri duyuyorlar yankılanıyormuş sesleri olabilir ama öncelik kullanıcı hataları diyorlar garanti şartlarınızda kullanım klavuzuna aykırı kullanımda garanti dışı kalır yazıyor dedim kullanım dışı bişey yok böyle bir madde yok nerde yazıyor diyorum samsung türkiye olarak prosedürümüz bu diyorlar peki bu prosedürün bir örneğini yollarmısınız diyorum bizde yazılı değil diyorlar:)) peki ben neye göre haklımıyım haksız mıyım bakacam diyorum servisin gönderdiği kağıdın arkasına bakmanız yeterli diyor iyi ama bu servisle sizin anlaşmanız tüketiciyle olan değil ayrıca orada da kullanım kaynaklı hatalar tüketiciye aittir diyor ben yan kasam çizildi onu değiştirin demiyorum ki diyorum azarlanıp telefonu yüzüme kapatıyorlar bana da en acilinden güney korenin adresi lazım tüketici haklarına başvuracağım zatende ayrıca buraya yazayım hiç değilse garanti süresini kaçırmayayım bana adresi bilen birileri cevap verebilirmi
     BİR SAMSUNG HİKAYESİ (GÜNEY KORE ŞİKAYET) BİR SAMSUNG HİKAYESİ (GÜNEY KORE ŞİKAYET) BİR SAMSUNG HİKAYESİ (GÜNEY KORE ŞİKAYET) BİR SAMSUNG HİKAYESİ (GÜNEY KORE ŞİKAYET)

• burdaki linkleri çalıştıramadım yardımcı olacak var mı
  • mail adresini bilen yazabilir mi ?
  • hocam yenge evde temizlik varken sert müdahale bulunmuş ayak taşıyıcı brick olmuş olabilir. fırça yeriz korkusuyla da sabitlemiş ve beklemeye geçmiştir belki, sen slow motion deyince aklıma hemen bu geldi. öte yandan arkada kapı var ölü bölge gibi görünüyor ama baktım darbe almışa benzemiyor tv. bana kalırsa ayak imalat hatalı olmalı. ısınma sonucu çatlaktan yürüme mi yaptı ne. neyse aklıma gelen hemen şu oluyor. kim tv' nin kırılmasını ister ki, veya böyle kaç kaza yaşanıyor ki istatistikleri merak ediyor insan. ancak lafı uzatmaya gerek yok. elin oğlunda satış sonrası hizmet problemleri çözmeye yönelik. bizde de tüketicinin üzerine suçu atmaya yönelik.

• Boyle bir durum bende de oldu, TV paneli degisecek kullanıcı hatası dediler tv de hicbir darbe vs yok bu konuda sonuca ulasan var mı? BİR SAMSUNG HİKAYESİ (GÜNEY KORE ŞİKAYET)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinmisir

Boyle bir durum bende de oldu, TV paneli degisecek kullanıcı hatası dediler tv de hicbir darbe vs yok bu konuda sonuca ulasan var mı?
    hocam benim bildiğim panel değişmesi demek, yeni tv al demek. bir tv elektronikçiye götürsün sana vereceği cevap aynen şu. paneli değiştirteceğine, tv nin yenisini alman daha akıllıca bir iş olacak çünkü almış olduğun ürün garantili olmuş olacak. sadece iki üç lira fazla vereceksin.

• Merhaba ben de İzmir den Samsung mağduru Mehmet,2 ay önce kurutmalı çamaşır makinesi aldım ve bir haftadır makine kapağın altından su akıtmaya başladı, çağrı merkezi servis derken,kapak körüğü yırtılmış ve bunun kullanıcı hatasından kaynaklanan bir sorun olduğunu kabul ettirmeye çalışıyorlar, ürün daha 2 aylık, garanti belgesinde ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı garanti kapsamındadır, yazmasına rağmen 520 TL ama size 380 TL olur cevabı veriyorlar, sizden ricam bana da bir dilekçe yazıp atabilirmisiniz? teşekkür ederim.Saygilarimla.

• MERHABA TEBRİK EDERİM HERŞEYDEN ÖNCE BEN DE SORUN YAŞIYORUM MAİL ADRESİNİ PAYLAŞIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM SELAMLAR

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.