Şimdi Ara

Bir Otobüs Şöforü Rezaleti Daha [video]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sivasta okuyorum.her gün iki kere kullanıyorum üniversite hattını.bu adamların aklı mantığı vicdanı merhameti onu geçiyorum annesi kardeşi sevdikleri yok mu
    Ben suçun büyüğünü anne babasına atıyorum.çocuk yapmak onu besleyip karnını doyurmak değil maneviyat yüklemek ahlak saygı öğretmektir.aç kalsın ama bunlardan eksik kalmasın.ama bunları vermeyip sadece cebine harçlık koyulunca işte sonuçlar malum videonun sonlarında arka tarafı gösteren kamera görüntüleri de var.inenlere yaptığına dikkat edin.söyleyecek söz bulamıyorum

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/181586/asiri-atarli-halk-otobusu-soforu

Edit:zaten konusu açılmış silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madcow165 -- 21 Mart 2014; 18:22:51 >

• Mevzu ne ben bişey anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burglar08

Mevzu ne ben bişey anlamadım

İlk diyor ya ana durağa gidecekler diye

Türbanlı hanımda diyor ki ana duraktan önce durmayacak mısınız ? Artistlik yapmayın diyor galiba.

Sonra olaylar oluyor Frene asılıyor 1 erkek 1 kız cama falan yapışıyor.

ADamı men etmişler işindne
  • Kafa Dumanlı olabilir anormal tepki vermiş

• Yemin ediyorum boylelerini sallandiracaksin. Yavas yavas olsun. Bu tiplerin topluma hicbir hayri yok. Fuzuli oksijen tuketmesin amip

• Sinirden kafayı yiyecek gibi oldum Şu şerefsizin yaptığına bak ya
  • Sinir oldum izlerken Şunu indirip bir linç edecekler diye o kadar bekledim
  • Her an her yerde bi olay olabilir artık Türkiyede manyak dolu heryer
  • Keşke bana denk gelseydi in aşağı dediği an koysaydım uçan tekmeyi.!!!! Haysiyetsiz.

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aleko5 -- 22 Mart 2014; 1:18:04 >
  • Ah ulan ah hep.bayanlara yapıyolar bunları yada kendisinden güçsüz gördüğü kişilere. Delikanlıysa yapsaya bi tane ordaki abimize. Ne yaparsın g*t kokusundan tek bayanlara saldırıyo kodumunun hıyarı.
    Böyle bunu iyice küvete sokucan çıkarıcan sonra odunuda ıslatıcaksın ıslak odunla vurucan ayaklarına bakalım bidaha debriyaja bastırabiliyo mu o ayakla. Bide insanları taciz falan diyerek sokucan hapse bunu vericen 1-2 yıl. Ordakilere söylicen neyden girdiğini millete yavşıyo dicen sizin karınıza kızınıza bunlar gibiler ilerde musallat olur dicen vericekler eline orda vites yerine bi şey aklı başına gelicek ama işte.

Metroda hepiniz şerefsizsiniz diye bağıran 2 genç vardı aynı zamanda kufür ediyolardı. Metroda çok temiz bi sopa yemişti. Başka genç bi grup tarafından. Metronun içindeki güvenlik görevlisi bile yardım etmemişti adamlara iyide olmuştu o dayakla belki biraz iflah olmuşturlar.

• böyle insanlar döl israfı

• Bunu o vites topuzuna oturtcan her durak başı vuracan en hassas yerlerine kodumun artisti ya

• Kolay kolay sinirlenmem ama bu çocuk bana denk gelseydi herhalde yüzüyle camı temizlerdim.
  • Şimdi o dallamanın kafasını gözünü kırmak lazım diyeceğim,yine klavyeden yazmaya başladılar derler :)
  • bize niye gelmiyor şöyle kekolar. resmen diş biliyorum bekliyorum sabırla böyle bi otobüs şöför bekliyorum; göriyimde anasından çıktığına pişman edeyim bütün ahaliyle linç edeyim.
  • otobüste bi tane adam yok muydu ya ağzını yüzünü kıracak birisi??

izlerken delirdim yeminle
  • bu çocuğa sevgilisi çok çektirmiş

şaka bir yana tepki manyakça bir düzeyde...
  • Bunu yapan insan olamaz.
  • Biride cikip agzini yuzunu dagitmadi elemanin. Yazik

• yemin ediyorum ben o arabada olsam ağzına silahı verip yalvartırdım,bakalım artislik nasıl oluyormuş...%90'ı katil bu otobüscülerin ve dolmuşcuların.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.