Şimdi Ara

Araç 220v Priz Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler. 2014 Mart ayında 2009 Model Titanium paket focus mk2.5 araç almıştık hala da kullanıyoruz çok şükür.

Aracın kolçak arkasında 220v 150w sanırım priz vardı. İşe de yarıyor çift çakmak prizi(12v) falan. Lakin ben bir cahillik edip araca iMac bağladım :( Sonra priz çalışmadı.

Sigortacıya götürdüm atık sigorta bulamadı. İnternette pek çözüm yok bu konuda. Sizce sorun nedir nerelerde halledilebilir ? Servislere yüzlerce lira vermek istemiyorum.

Teşekkür ederim.

• Herhangi ses veya bi anormallik oldumu peki cihazi baglayinca? En fazla sigortasinin atmis olmasi lazim. Sigorta kutusunda yokmu bi durum? Ya da prizin oldugu yeri acabilirseniz oradada olabilir sigorta.. Yalniz merak ettigim. Laptop desen degil. Tablet desen degil. Bilgisayarla arabada ne yapiyordun hocam sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bi takasla iMac almıştım arkadaş fotoğraflarını istedi birine satacaktım dedim şunu takayım yıukarı çıkarmayayım öküz gibi makine. Arabanın o hoş yanını bi kullanalım dedim o gün bugündür kullanmıyorum :D Priz elzem değil 2 çakmak girişiyle işimi hallediyorum ama priz bi hava katıyor bir de takıntım var :D o çalışacak. Kaput altındaki sigortalara baktılar hepsi tamam. Priz içinde var mıdır ki ? Biri eski bi forumda yazmış sanırım 400 500 e yapıyormuş ford. Yuh !
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

Hocam bi takasla iMac almıştım arkadaş fotoğraflarını istedi birine satacaktım dedim şunu takayım yıukarı çıkarmayayım öküz gibi makine. Arabanın o hoş yanını bi kullanalım dedim o gün bugündür kullanmıyorum :D Priz elzem değil 2 çakmak girişiyle işimi hallediyorum ama priz bi hava katıyor bir de takıntım var :D o çalışacak. Kaput altındaki sigortalara baktılar hepsi tamam. Priz içinde var mıdır ki ? Biri eski bi forumda yazmış sanırım 400 500 e yapıyormuş ford. Yuh !

Tahmin yurutuyorum ben sadece. Belki vardir 400 lirada cok para. Zaten onun aleti kac paraki yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

quote:

Hocam bi takasla iMac almıştım arkadaş fotoğraflarını istedi birine satacaktım dedim şunu takayım yıukarı çıkarmayayım öküz gibi makine. Arabanın o hoş yanını bi kullanalım dedim o gün bugündür kullanmıyorum :D Priz elzem değil 2 çakmak girişiyle işimi hallediyorum ama priz bi hava katıyor bir de takıntım var :D o çalışacak. Kaput altındaki sigortalara baktılar hepsi tamam. Priz içinde var mıdır ki ? Biri eski bi forumda yazmış sanırım 400 500 e yapıyormuş ford. Yuh !

Tahmin yurutuyorum ben sadece. Belki vardir 400 lirada cok para. Zaten onun aleti kac paraki yahu

Dostum 1000 lira istemiş servisler. Tamir masrafı 40 50 lira bir şeymiş. Yaptıranlara sordum yaptıracağım kısmetse :) 1000 lira nedir ya 150w lık bi kaynak için

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

quote:

Dostum 1000 lira istemiş servisler. Tamir masrafı 40 50 lira bir şeymiş. Yaptıranlara sordum yaptıracağım kısmetse :) 1000 lira nedir ya 150w lık bi kaynak için

Kolayini bulmus adamlar. Cerez parasi sanki. Ver 1000 lira

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.