Şimdi Ara

bir kızın durduk yere sizinle konuşmayı kesmesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
1
Favori
7.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben geçiş öğrencisiyim. 3 hafta boyunca 1. sınıftaydım sonra ben 2.sınıfa alındım ama altdan 2 derse girdim. Bu kızla okulun ilk günlerinden 2 aya yakın bir süre konuştuk, yani 2. sınıfa geçtikten yaklaşık 1 ay falan konuşmaya devam etdim, sonra kız bana birden soğuk davranmaya başladı ve ben de zorlamadım. Şuan okulda beni görünce hemen suratını çeviriyor. Bu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 17 Nisan 2013; 21:00:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sana gönlünü verecekti ama karşılık vermediğinden onu arkadaş olarak gördüğünü düşündü, git teklif et hocam kesin verir
  • Daha ıyı bırısını bulmus hatta sevısmıs bıle olabılır

• 3 hafta 1.sınıftaydım, sonra 2. sınıfa alındım ama 1. Sınıftan 2 derse girdim altdan almış gibi oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 17 Nisan 2013; 20:57:50 >
  • sevgilin varsa sevgilinin olduğunu öğrenmiş olabilir
  • saçma sapan kezbansı hareketler işte ya ne bekliyorsun. Yok menepozdu yok eski sevgiliydi giriyorlar türlü türlü tribe takmıyorlar çevrelerindeki kimseyi bizde böylelerinden sevgi, aşk bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

sana gönlünü verecekti ama karşılık vermediğinden onu arkadaş olarak gördüğünü düşündü, git teklif et hocam kesin verir

Ve Okulun ilk zamanları bu kız benle ilk konuşmayı başlattı, ben değildim konuşmayı başlatan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 17 Nisan 2013; 20:50:44 >
  • beklentılerını karsılamıyorsundur mesela kızlar benım sevgılım oldugunu ogrendıkden sonra konusmuyor benımle

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreiunddreißig

sevgilin varsa sevgilinin olduğunu öğrenmiş olabilir

Yok

• quote:

Orijinalden alıntı: coh sakat var

beklentılerını karsılamıyorsundur mesela kızlar benım sevgılım oldugunu ogrendıkden sonra konusmuyor benımle

Ne gibi beklenti?

• quote:

Orijinalden alıntı: DevoN

quote:

Orijinalden alıntı: coh sakat var

beklentılerını karsılamıyorsundur mesela kızlar benım sevgılım oldugunu ogrendıkden sonra konusmuyor benımle

Ne gibi beklenti?

her konuda ben bır ornek verdım benım sevgılım var arkadas olmak ısteyınce uzaklasıyorlardı bu beklentı turlerını sen kafanda cesıtlendırebılırsın dıger turde kımse kızın neden senden uzaklastıgını bılemez.

• minibüste hep kulakkıkla müzik dinlerken görüyorum, kafayı çeviriyor öteki tarafa

• 2 ay senden adım bekledi gelmeyince vazgeçti senden
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

2 ay senden adım bekledi gelmeyince vazgeçti senden

Öyle mi diyorsun

• quote:

quote:

2 ay senden adım bekledi gelmeyince vazgeçti senden

Öyle mi diyorsun

Sen bi adım at o kız sana koşar
  • peki şimdi yeni arkadaş ortamı falan var mı yoksa eski arkadaşlarıyla ya da yanlız mı takılıyor
  • quote:

Ben geçiş öğrencisiyim. 3 hafta boyunca 1. sınıftaydım sonra ben 2.sınıfa alındım ama altdan 2 derse girdim. Bu kızla okulun ilk günlerinden 2 aya yakın bir süre konuştuk, yani 2. sınıfa geçtikten yaklaşık 1 ay falan konuşmaya devam etdim, sonra kız bana birden soğuk davranmaya başladı ve ben de zorlamadım. Şuan okulda beni görünce hemen suratını çeviriyor. Bu nedir?

Oho sen işi bilmiyon aradan 3 ay geçmiş kız istiyo işte insan bi teklif eder. Dolayısıyla senden umudu kesmiş.
  • quote:

peki şimdi yeni arkadaş ortamı falan var mı yoksa eski arkadaşlarıyla ya da yanlız mı takılıyor

Kız aynı sınıfın içinde ama belki dışardan erkek arkadaş bulmuştur bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 17 Nisan 2013; 21:28:37 >
  • bence kızı uygun bir zamanda yokla neden böylesin bi problem mi var falan diye
  • quote:

bence kızı uygun bir zamanda yokla neden böylesin bi problem mi var falan diye

Otobüsde kulaklıkla görüyorum, konuşamıyorum o yüzden

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.