Şimdi Ara

Çiğ makarnanın zararı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
12.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler malum spor yapıyoruz. Kiloyu sürekli artırmak şart. Makarna da iyi bi kalori deposu ama spor yapıyosun bi tabak yiyip bırakılmıyo.3-4 tabak yemek lazım. Diğer yemeklerle beraber de insanın midesi davul gibi şişiyo. Çiğ yemeyi denedim gayet güzeldi. Bi avuç kadar deneme amaçlı yedim.
    Günlük 100 gram çiğ yesek bunu zararı olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oradan alacağın karbonhidratı yulaftan alsana
  • Kurt olur

• Kurt yapar diyorlar. Ama ne kadar doğru onu bilmem

• Dilbilen kullanıcısına yanıt
    Hocam yulafın tadı çok berbat. Muzla falan denedim düzeltemedim tadını. Hem de bağırsağı çok çalıştırıyo ishal yapıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Dilbilen

oradan alacağın karbonhidratı yulaftan alsana

Yulafın kalori değeri nedir hocam ?

Kilo yapar mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angaralı_06

Hocam yulafın tadı çok berbat. Muzla falan denedim düzeltemedim tadını. Hem de bağırsağı çok çalıştırıyo ishal yapıyo

dostum vücut yapmak kolay değil. tadı kötü bile olsa insanlar neler yiyip içiyo. ayrıca o yulafın her bir kaşığında 1 gr protein varmış geçen bi fitness sayfasında okumuştum.

instagramda talofitnessclub sayfasında söylüyodu. Ayrıca 1 kaşık yulafta 1 gr protein 6 gr karbonhidrat varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilbilen -- 5 Mayıs 2017; 15:49:2 >
  • Ben ketojenik diyet yapıyorum ve günlük kalori alımımın %5'ini karbonhidratlar oluşturuyor.

Sağlıklı karbonhidrat için bulgur pilavı ve barbunya pilaki tavsiye ederim.
  • Ben yulafi bi kasik bali sutle karistirarak yiyordum yeniliyordu bir kez yogurt bal yulaf karistirdim nahos bi tadi oldu begenmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: dfk24

quote:

Orijinalden alıntı: Dilbilen

oradan alacağın karbonhidratı yulaftan alsana

Yulafın kalori değeri nedir hocam ?

Kilo yapar mı ?

dostum instagramdaki saygıdeğer bir sayfada 1 kaşık yulafta 1 gr protein 6 gr karbonhidrat olduğunu söylediler.

benim ise tarifim light yoğurt, 7-8 damla limon, biraz kırmızı biber biraz sirke ve yulaf. Tadına bakmadan hüplet. Biz gençken bunu yapıyoduk hem yağ yakar hem enerji kazandırır.
    Aynen hocam hem zor hem de nankör bi spor. 1 hafta grip oldum spor yapamadım. Hem kilo verdim hem de kaslar indi

Yulaf 5 kiloya yakın tükettim 1 ayda. Az yesem tok tutuyodu başka bişey yiyemiyodum. Çok yiyince de ishal yapıyo.

• kurt yapmaz. etin çiği kurt yapar. makarnayla alakası yok kurdun. midende şişer o makarna, tek zararı o.
  • vücudun çiğ nişasta sindiremez.yine karbonhidratı tam verimle alamazsın.

• quote:

Aynen hocam hem zor hem de nankör bi spor. 1 hafta grip oldum spor yapamadım. Hem kilo verdim hem de kaslar indi

Yulaf 5 kiloya yakın tükettim 1 ayda. Az yesem tok tutuyodu başka bişey yiyemiyodum. Çok yiyince de ishal yapıyo.

yulafı kesme, ishali kesmek için suya aban en az 3 litre iç. Sadece kolay tuvaletini yaparsın ishal bakterilerden dolayı olur. Ayrıca sebzeleri yerken bolca sirke kullanmaya çalış
    Hocam sabah aşırı zor oluyo yulafla. Erken kalkıyorum karnımı hissetmiyorum. Yola çıktığımda ise karnım sıkışmaya başlıyo. Tuvalet arıyorum öyle

• Sana bir sır vercem

İlk biraz sıcak su iç, sonra da makarna ye, çiğ hali. O midende pişer

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam. Dediğinizi yaptım midem yandı. Mideyi alıyolar şimdi. Artık hortumdan beslenecekmişim istediğim kadar mide şişmeden yemek yiyebilirim

• quote:

Allah razı olsun hocam. Dediğinizi yaptım midem yandı. Mideyi alıyolar şimdi. Artık hortumdan beslenecekmişim istediğim kadar mide şişmeden yemek yiyebilirim

Hocam ne yanması. Sen çok kaynar içmişsin ağzın yanmıycak kadar sıcak içeceksin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.