Şimdi Ara

bir ilaç içtim, hayatım değişti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
44.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta önce depresyonun allahını yaşıyordum. 24 saat aklımdan çıkmıyordu problemlerim. Doktor lu...l diye bir ilaç verdi. Yemin ediyorum melek gibi oldum. işime gücüme bakıyorum artık. O kadar rahatım ki artık dünya umrumda değil aman sabahlar olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oz_oz_oz -- 5 Şubat 2010; 18:11:14 >

• Ben de sana kötü bir haber vereyim mi? Plasebo etkisi yaşıyorsun. Antidepresanlar o kadar kısa sürede etkisini göstermez.
  • 1 haftada lustral etkisini göstermez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sana bi ilaç veriyim baban ölse kalkar oynarsın o derece
  • plasebo falan değil. eminim durumdan. çünkü bünyem kimyasallara karşı çok hassastır. ayrıca ilacın yan etkileri hemen etkisini gösterdi. çenemde gerilme, sürekli esneme falan. bunları yaşayınca gidip baktım ilaç açıklamalarına. hepsi tutuyor. ayrıca bu ilaç diper anti depresanlardan daha hızlı etki gösteriyormuş.
  • şuna kırmızı verin de bi daha değişsin hayatı
  • 2 sene önce falan benimde canım sıkılıyordu,Gittim eczaneden Lustral aldım.

1-2 gün içtim baktım hiçbir değişiklik yok. Attım bir köşeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cefucsa -- 5 Şubat 2010; 18:17:14 >
  • Sonsuza kadar lustral mi kullanacaksın?

İlaçların etkisi sonsuza kadar süremez, bir süreden sonra bazı şeyleri kendin aşmalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 5 Şubat 2010; 18:19:20 >
  • Liroxilmi ne var doktor verdydi 1 haftada ne sinir kaldı ne bişi..Ama 24 saat buyutuyor arkana çomak soksalar uyaqnmıyon..
  • Vitamin vermişler sana. Sen de ilaç verdiler aaa düzelicem diye kendini şartlamışsın ve geçmiş.
  • krmızı hap mı mavi hap mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyaLGuarD -- 5 Şubat 2010; 18:31:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Ben de sana kötü bir haber vereyim mi? Plasebo etkisi yaşıyorsun. Antidepresanlar o kadar kısa sürede etkisini göstermez.

Özellikle song to say goodbye çok güzel bak.

• Aman diyim reçetesiz kullanmayalım antidepresanları,geçen yıl bir yakınımızı kaybettik bu yüzden kalp krizi geçirmişti diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pazardakiartist

Liroxilmi ne var doktor verdydi 1 haftada ne sinir kaldı ne bişi..Ama 24 saat buyutuyor arkana çomak soksalar uyaqnmıyon..

Aynen bana da vermişti 'laroxil'.Gece yatmadan önce içiyordum sabah maymuna çeviriyordu vallaha.
  • Kuş ötüyo mu kuş?

Kötü bi amacım yok, antidepresan kullanınca böyle durumlar olabiliyor(muş).
  • quote:

Orijinalden alıntı: cefucsa

2 sene önce falan benimde canım sıkılıyordu,Gittim eczaneden Lustral aldım.

1-2 gün içtim baktım hiçbir değişiklik yok. Attım bir köşeye

kaç para bu yeşil reçeteylemi veriliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: novalgine_plus

ben sana bi ilaç veriyim baban ölse kalkar oynarsın o derece

Neymiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stay Away From Me

Kuş ötüyo mu kuş?

Kötü bi amacım yok, antidepresan kullanınca böyle durumlar olabiliyor(muş).

Erekte olmakta bir problem yaratmaz, ancak kullanmaya yeni başlarken orgazm süresini 3-4 katına çıkarıyor. 6-7 aydan sonra normal seyrine geri yaklaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: novalgine_plus

ben sana bi ilaç veriyim baban ölse kalkar oynarsın o derece

yoksa novelgine mi
  • 3 ay aralıksız içtim günde çoğaltarak içtim hem de günde 4 taneye bile çıktım 200 mg lustral 1 gr etki göstermedi ve bıraktım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.