Şimdi Ara

Bir erkeğin ilk sevgilisi olmak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
12.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fernsehn

Evet arkadaşlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere böyle bir durum var. Ben 22 yaşındayım, o 23 yaşında. O istiyor ama ben kararsızım. Sizce bir erkek ilk sevgilisine nasıl davranacaktır? Ciddi yorumlar bekliyorum mümkünse.

Not: Tabi ki erkek değilim.

Aslında bu arkadaşta erkek olsaydı konu

Nerelere giderdi nerelerden çıkardı çok merak ettim ama acayip komedi olurdu orası kesin
  • 23 yaşında olması dolayısıyla saçma sapan davranışlar sergileyeceğini zannetmem. Belki çok fazla üstüne düşebilir, çok kıskanç olabilir, ama 15-16 yaşındaki birisi gibi davranmaz. Bir de sen ilk olacağın için onun için özel olacaksın. Seni kaybetmemek için elinden geleni yapar. 23 yaşına kadar birisiyle çıkmayıpta seni seçtiyse bence sana karşı hissettikleri öyle gelip geçici şeyler olmayacaktır. Büyük ihtimalde öyledir...
  • pretender

tamam görüşürüz, geleneksel iftar buluşması yaparız muhtemelen, oraya da gelirsin herhalde
    vizeler bitti, bana kolay geldi ama zor diyorlar, kısfmet.
  • Ben kendi adıma konuşayım eğer tüm erkekler aynıdır gibi düşünürseniz diye.
    İlk kız arkadaşımdan ayrılalı 4 sene oluyor.Sadece 2 ay çıkabilmiştik ve en yakın olduğum zaman 1 kere sarılabilmiştim.Aradan o kadar sene geçmesine ve farklı kızları tanımama rağmen onu hala sevdiğimi söyleyebilirim.Ha yollarımız ayrı kabullendim ama ne yapabilirim ki 4 sene önceki duygularımı yaşıyorum hala.Anlayacağın eğer gerçekten ilkse ve hiç bir şey yaşamadıysa sizi ömür boyu unutacağını sanmıyorum.Bir de büyük bir sevgiyle bağlanırsa ilişkide sorunlarınız olsa bile tahminimce sürekli alttan alan taraf karşısı olacaktır.Tabi tepesine binmeyin sizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardStarr -- 23 Temmuz 2009; 1:41:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkar

Ben kendi adıma konuşayım eğer tüm erkekler aynıdır gibi düşünürseniz diye.
    İlk kız arkadaşımdan ayrılalı 4 sene oluyor.Sadece 2 ay çıkabilmiştik ve en yakın olduğum zaman 1 kere sarılabilmiştim.Aradan o kadar sene geçmesine ve farklı kızları tanımama rağmen onu hala sevdiğimi söyleyebilirim.Ha yollarımız ayrı kabullendim ama ne yapabilirim ki 4 sene önceki duygularımı yaşıyorum hala.Anlayacağın eğer gerçekten ilkse ve hiç bir şey yaşamadıysa sizi ömür boyu unutacağını sanmıyorum.Bir de büyük bir sevgiyle bağlanırsa ilişkide sorunlarınız olsa bile tahminimce sürekli alttan alan taraf karşısı olacaktır.Tabi tepesine binmeyin sizde

Başka açıklaması yok..

• mesafe koy
  • quote:

Orijinalden alıntı: __ToLPoW__

23 yasına kadar nerdeymiş..Ne yapmış..Cidden şaşırtım.

ben 25 yaşındayım hiç bi kızla cıkmadım hoşlandıgım kızada acılınca seni arakdaş olarak görüyorum diyip dostlugunu arkdaşlıgını kesti kıasacası kız cevrem kalmadı haa kız arıyormuyom aramıyorum eger kaderde kıstmette varsa elbet birgün olur acısıyla tatlısıyla yaşanır ve biter
  • Tuvaletim geldi tuvalete gitsem mi acaba?

Not : Tabiki erkeğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahn !

Tuvaletim geldi tuvalete gitsem mi acaba?

hayır gitme altına yap bide bu duygu nasılmış onu bi tat
  • konu dışı çıkma dese çıkmayacakmısın

seviyorsan çık sevmiyorsan çıkma

buda elma dersem çık armut dersem çıkma gibi oldu
  • bkz:rus ekonomisini kalkındırmak,
    bkz:belini kırmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpTéKiN

Kıskançlık triplerine girecektir. Çünkü ilk sevgilinin yeri ayrıdır, değer verdiği için sahiplenir. Ama o ilk aşk gittikten sonra, sittin sene adam akıllı temiz seven erkek bulamazsın.

Şahsen ben ilk sevgilimi gözümden bile sakındım düşünmeden geleceğimi sildim attım sırf hep beraber olalım diye. Şiirler yazdım, herşeye karşı korudum safça duygular içinde oldum hep. Sevdiğimden değer verdiğimden çok kısıtlamaya çalıştım. Ama anlamadı tabi (:

Sonradan öğreniyoruz biz kızlara değer verilmeyeceğini, bağlananılmayacağını... Artık kaba tabirle vur kaç yapan biriyim, kızları masallarla uyutan biriyim. ilerde de karşıma eline erkek eli değmemiş birini bulursam evlenirim, çoluk çocuk yaparım. Bulamazsam da umrumda değil yani. Hiçbir kız gerçek sevginin değerini bilmez. Gocunmayın benim fikrimdir.

sana tum samimiyetimle katiliyorum.imzami bile atarim bu kalin yerlerin altina.en dogrusunu yapiyorsun.kelimesi kelimesine haklisin....

• quote:

Orijinalden alıntı: vaynett

ya ne kadar abarttın sen de salla yaa...

gezin tozun beraber bir iki elini tutsun gariban nolacak ki

üniversite anıların aklıma geldi bir an.. tuvalette bekliyodun hani mermerleri sayıyodun (ne alakaysa )

• sadece sevgini belli et onu hiçbir zaman kırma ve yalan söyleme arkasından iş çevirme ona tam güven ver onun istemediği hareketleri , gerekirse arkadas cevreni bile değiştir daha dikkatli ol çünkü ilk sevgilisi olmak yerine tam tersi karsı tarafın güveninide kaybedebilirsin
  • quote:

ailen tuvalet eğitimini vermedi mi daha da bize soruyorsun ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vişne-Limon

quote:

ailen tuvalet eğitimini vermedi mi daha da bize soruyorsun ??

Galiba vermemişki soruyor
  • 17 yaşımdayım.Benden yaşça epey büyüksün.Ama 2 senedir kızlarla haşır neşirim birkaç bir şey söylemek istiyorum.
    Öncelikle ablacım buraya sorman hata.Eğer sana değer veren biriyse sen de ona değer vereceksen kabul edersin teklifi.
    Ayrıca eğer onun gerçekten ilk sevgilisiysen ilk aşkı olman imkansız gerçekten seni gözünden sakınır sana dokunmaya kıyamaz.Çok kıskanır.Elini tutmaya çekinir başlarda.Ama senin de biraz vereceğin tepkiye göre o da bu çekingenliği atar.İlk sevgilimden ayrılalı 1.5 sene oldu.Üstünden rahat 10 kız geçmiştir.Ama hala bir kızla başlarken onunla karşılaştırırım.Yeni kıza duyduğum ilgi ve sevgiyi ona duyduklarımla karşılaştırırım.Çünkü ilk tecrübemdi.Hataları onda yaptım.Diyeceğim o ki eğer ona gerçekten değer vereceksen başla.Ama onu mutlu edemeyeceğine veya onunla anlaşamayacağına dair en ufak bir şüphen varsa kesinlikle başlama.Çünkü sen de bunu görürse yanı kızların bu sevgiye değer vermeme tarafını ömür boyu kızlara nefretle yaklaşır.Böyle bir erkek daha katma topluma.Dikkate alırsan dediklerimi ne mutlu.

• Şu an için sen de biriyle değilsin. Teorik olarak beraber olmanızda bir sakınca yok.
    Ama karşındaki kişiden daha fazla tecrrüben olduğu için onu yönetmeye kalkarsan onun ilk faciası da olabilirsin.
    Düşünüyorsan akışına bırak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hocam?

23 yıl dolu tabanca gezmiş sonuçta am her insan şansı hak eder. Schrödinger'in kedisi deneyine bi bak denemeden bilemezsin.

Vay be bir harf eksikliği ne gibi anlamlar çıkartıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: You and Me

23 yaşında ve ilk.
    Cidden kayda değer bir durum.
    Bence acemice olacaktır ama sosyal bir baskıya mağruz kalmadıysa seni gerçekten sevmiş olmalı. Ya da etrafındaki herkes çıkıyor bir ben çıkamıyorum diye artık cesurca bir adım atmışta olabilir. Bunlardan sence hangisi? Yani 23 yaşında çıkma teklifinin iki nedeni olabilir. Biri seni çok ama çok sevmesi, diğeriyse herkes buldu bir ben bulamadım psikolojisi?

Ya da ilk değil...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.