Şimdi Ara

Bir erkeğin ilk sevgilisi olmak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
12.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karasimsek06

quote:

Orijinalden alıntı: Takayashi

Böyle bir şeye nasıl inandıysan artık.Hadi inandın diyelim böyle biriyle nasıl sevgili olabiliyorsun? Daha önce hiç tecrübesi olmamış üstelik sevgili babında. Ne paylaşabileceksin? Jest yapamaz,hediye ve güzel söz kavramı zamanla gelişir ki buna öpüşmede dahil. Hayır ben beklerim dersen onuda sen bilirsin.

hayırda bu işin kursu varda biz mi bilmiyoruz herşeyin bir ilki var anasının karnında öğrenecek değildiya. Ayrıca insanlar sevgili buluyum boş gezmeyiyim diye 10 tane sevgili yapcaklarına 1 tane olsun tam olsun.

Söz konusu yaş 23 arkadaşım göremedin sanırım. Her şeyin abartısı olmadığı sürece dozunda olduğu sürece bazı şeyleri bu yaştan daha önceki yaşlarda tecrübe edinmek gerekir. Tabi ki kısmet işleri ama günümüz şartlarında kırsal kesimlerde bile insanların sevdiği oluyorsa bu daha da anormaldir.

• ya ne kadar abarttın sen de salla yaa...

gezin tozun beraber bir iki elini tutsun gariban nolacak ki
  • Sevmeye niyetliysen iyi düşünmelisin
    Ağlamayı öğrenip gülmeyi bilmesin
    Hayat bir kumardır çok dikkat etmelisin
    Oynadığın zar değil ki duygudur görmelisin...

Bana bir ait şiir Buna göre dikkat ederek başla ilişkine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aylut -- 23 Temmuz 2009; 1:04:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IwillBe

Yahu foruma sormana ne gerek var.. Sen istiyor musun istemiyor musun iş orda biter.. İlk yada son bişey değiştirmez.. Ne yani olumsuz yorumlar gelse, çocuğu istediğin halde kabul etmeyecek misin? Veya olumlu yorumlar gelirse çocuğu istemediğin halde sevgilisi falan mı olmayı düşünüyorsun?

Millete bakma sen kendi düşüncelerine bak, nasıl hissediyorsan öyle yap.

Bu abla hep sevgili olma teklifi olduğu zaman konu açıp, Konu dışına soruyor

Benim hatırladığım 2 tane daha vardı böyle

Birisi sürekli aşk mesajları yolluyordu, Onla olup olmama konusunda da konu açmıştı

Bir tanede tıp okuyan vardı, Oda Fazla fırıldaktı , onla ilgili de konu açmıştı,

Tabi bunlar benim denk geldiklerim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

quote:

Böyle bir şeye nasıl inandıysan artık.Hadi inandın diyelim böyle biriyle nasıl sevgili olabiliyorsun? Daha önce hiç tecrübesi olmamış üstelik sevgili babında. Ne paylaşabileceksin? Jest yapamaz,hediye ve güzel söz kavramı zamanla gelişir ki buna öpüşmede dahil. Hayır ben beklerim dersen onuda sen bilirsin.

hayırda bu işin kursu varda biz mi bilmiyoruz herşeyin bir ilki var anasının karnında öğrenecek değildiya. Ayrıca insanlar sevgili buluyum boş gezmeyiyim diye 10 tane sevgili yapcaklarına 1 tane olsun tam olsun.

Söz konusu yaş 23 arkadaşım göremedin sanırım. Her şeyin abartısı olmadığı sürece dozunda olduğu sürece bazı şeyleri bu yaştan daha önceki yaşlarda tecrübe edinmek gerekir. Tabi ki kısmet işleri ama günümüz şartlarında kırsal kesimlerde bile insanların sevdiği oluyorsa bu daha da anormaldir.

arkadaşım kendin demişsin kısmet diye. eee daha ne bu askerlikmide her türk erkeği yapacak diye bir kanun var. Herkezin hayaat tarzı yaşamı aynı değilki!

• quote:

Orijinalden alıntı: vaynett

ya ne kadar abarttın sen de salla yaa...

gezin tozun beraber bir iki elini tutsun gariban nolacak ki

aynen ya.kamu görevi gibi düşün.hevesini alsın çocuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: desci

quote:

Orijinalden alıntı: m_ikbal

bunun ikincisi, üçüncüsüdemi oluyodu...sonrada adına sevgili, sevgi deniyor ha...mübarek olsun ne diyelim...

Geldi senin ki

Hepimizin ilk sevgilisi oldu, ufak tefek yanlışları olur ama seviyorsa düzeltir. Ver gitsin.

Ver coşkuyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

bak güzel kızım;

sen şimdi bu çocuğu istiyor musun istemiyor musun önce bunun kararını vermelisin.
    ne mutlu sana ki onun belki ilk aşkı olmasan da ilk sevgilisi olacaksın, muhtemelen biraz acemi olacaktır fakat bunun yanında getireceği saflığıda göz ardı etmemelisin. eğer sana gerçekten değer verdiğini düşünüyorsan ve sendede bunun karşılığı var ise bu şansı kaçırma derim bir abi tavsiyesi olarak.

haydi şimdi güzelce düşün, kararını ver.

Güzin ablalık yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

bak güzel kızım;

sen şimdi bu çocuğu istiyor musun istemiyor musun önce bunun kararını vermelisin.
    ne mutlu sana ki onun belki ilk aşkı olmasan da ilk sevgilisi olacaksın, muhtemelen biraz acemi olacaktır fakat bunun yanında getireceği saflığıda göz ardı etmemelisin. eğer sana gerçekten değer verdiğini düşünüyorsan ve sendede bunun karşılığı var ise bu şansı kaçırma derim bir abi tavsiyesi olarak.

haydi şimdi güzelce düşün, kararını ver.

Güzin ablalık yok

yok ya içimden öyle geldi, yaşlanıyormuyum ne

• Kıskançlık triplerine girecektir. Çünkü ilk sevgilinin yeri ayrıdır, değer verdiği için sahiplenir. Ama o ilk aşk gittikten sonra, sittin sene adam akıllı temiz seven erkek bulamazsın.

Şahsen ben ilk sevgilimi gözümden bile sakındım düşünmeden geleceğimi sildim attım sırf hep beraber olalım diye. Şiirler yazdım, herşeye karşı korudum safça duygular içinde oldum hep. Sevdiğimden değer verdiğimden çok kısıtlamaya çalıştım. Ama anlamadı tabi (:

Sonradan öğreniyoruz biz kızlara değer verilmeyeceğini, bağlananılmayacağını... Artık kaba tabirle vur kaç yapan biriyim, kızları masallarla uyutan biriyim. ilerde de karşıma eline erkek eli değmemiş birini bulursam evlenirim, çoluk çocuk yaparım. Bulamazsam da umrumda değil yani. Hiçbir kız gerçek sevginin değerini bilmez. Gocunmayın benim fikrimdir.
  • Bir erkeğin son sevgilisi olmalısın eğer ilk sevgilisi olursan o devamını getirecektir yani aldatır
  • seni yemiş sende inanmışsın, sanada bu numarayı yapmış yemişsin sanırım bende denicem
    güzel taktik
  • seninle veya sensiz hayatı boyunca herzaman seni hatırlar sen aklına gelirsin seni arar her yalnız kaldıgında
  • Son aşkı olmayacağın kesin
  • Bence denemelisin kişiliğe balı eğer sende mutlu olursa bunu kaybetmekten korkabilir ve bunun için mutlu olabilirsin
  • bu soruya verilecek tek cevap budur.uzatmaya gerek yok
    quote:

Orijinalden alıntı: vaynett

nasıl mı davranır ?

davranışın ne önemi var bacım sen onun yüreğine bak...
  • İlki sonu farketmez. Kişiliğine bağlı bir durum. Adam gibi adamsa ilkine de sonuncusuna da aynı şekilde davranır.
    Ha.. İyi adamsa sayı arttıkça "davranış kalitesi" artar. Şekli değişmez.
    Kötü adamsa zaten 1 haftada anlar yol verirsin.
  • artık kardeşim mi demeliyim bilemiyorum, arada 2 yaş var.
    neyse mevzuya giriyorum.
    ben sanmıyorum, bu zamana kadar bekleyip de "herkesin bir sevgilisi oldu, benim neden yok" deyip cesaret topladığını.
    ne kadar dikkate alırsın bilemiyorum, olay şundan ibarettir;
    bu zamana kadar elbette birşeyler yaşayabileceği birileri ile karşılaşmıştır, ama cesaret toplayamamıştır.
    ilk defa yapıyorsa böyle birşeyi, bence kendinizde "onu, bunu yapmaya zorlayan birşeyler" aramalısınız.
    gereksiz yere çok uzattım biliyorum, uzun lafın kısası, her şey karşındakinin cesaretsizliği değildir, daha önce karşılaştıkları kişiler, gerçekten "onurunu hiçe sayıp" bu işe girişmeye değecek kişiler değildir ki, senin için bu durum geçerli değildir.
    bir süre daha görüşüp samimiyetini anlamaya çalışabilirsin.

he bu kadar şeyi nereden mi biliyorum?
    ben de 20 yaşındayım, ve daha kimse ile böyle birşey yaşamadım. "gerçekten değecek" birini bulana kadar da boşu boşuna onurumu arkamda bırakacağımı sanmam. bu zamana kadar karşıma çıkmadı mı kimse? elbette çıktı. ikizler burcu derler, pek inanmam bu işlere. ama belki de günde 1 kişi çıkıyordur karşıma, umrumda değil tabi, 20 yıl böyle kalacaksam da kalırım. tabi bunun "askeri okul" ve "inşaat mühendisliği" ile de alakası vardır belki, bayanlarla pek muhabbet de kuramam.

bu konu belki de bana bir rehber olur, "kendimi enayi yerine koymayı bırakmam" için bir rehber.

umarım kendin için iyi olanı yaparsın.

quote:

Orijinalden alıntı: Pretender

Erkeğin ilk sevgilisi ise çok iyi davranır. Ama bir erkek sevdiğini söyleyipte reddedilir ve ondan sonra gelen o erkeğin ilk sevgilisi olursa kızın korkması lazım. Şahsen şu anda intikam duygusuyla dolup taşıyorum.

dostum sen ne yaptın ya

eskişehir'de isen bir ara buluşalım istersen, konuşur muhabbet ederiz, rahatlarsın

• hashus1099

Yazokulu durumum yok. Ama okul başladığı zaman görüşelim.
  • Bu konudaki kullanıcılar: dincerZ, EdaisY, Normal İnsan, 4n1L, fernsehn, ssavas, mustafa51tr, Orcunsau, _Kubar_, PomPom, İmmortal00, B4Tı_ı, shroud61, DeVastating, MC.ARSONIST.JR, Vişne-Limon, HolyTurk, cemturk, Sing_a_song, Yigit`, karasimsek06, Erdem2602, blackdreamss, Çağrı, seckin01, sssalways, £mre, utuman, OkyaNuS., mcjacky, Storm_Turk, Escarpion, Hercule Poirot, srycm
    41 kayıtlı üye, 0 misafir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.