Şimdi Ara

Bir erkeğin ilk sevgilisi olmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
12.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere böyle bir durum var. Ben 22 yaşındayım, o 23 yaşında. O istiyor ama ben kararsızım. Sizce bir erkek ilk sevgilisine nasıl davranacaktır? Ciddi yorumlar bekliyorum mümkünse.

Not: Tabi ki erkek değilim.

• Korkak ve masum.
  • benim davrandığım gibi davranmasında
  • Ablacığım kanımca saf bi aşk olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raider * -- 23 Temmuz 2009; 0:35:05 >
  • Alpay' ın şarkısı var "Eylül' de gel.." diye.

eylül ayını bekleyin, aranıza kara kedi de girer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 23 Temmuz 2009; 0:36:32 >
  • bunun ikincisi, üçüncüsüdemi oluyodu...sonrada adına sevgili, sevgi deniyor ha...mübarek olsun ne diyelim...
  • Sana şiirler yazar, çiçekler alır, olur olmadık ortamlarda romantik hareketler yapar biraz da utandırır.
    Ama unutamaz o ayrı.
  • Erkeğin ilk sevgilisi ise çok iyi davranır. Ama bir erkek sevdiğini söyleyipte reddedilir ve ondan sonra gelen o erkeğin ilk sevgilisi olursa kızın korkması lazım. Şahsen şu anda intikam duygusuyla dolup taşıyorum.
  • 23 yaşında ve ilk.
    Cidden kayda değer bir durum.
    Bence acemice olacaktır ama sosyal bir baskıya mağruz kalmadıysa seni gerçekten sevmiş olmalı. Ya da etrafındaki herkes çıkıyor bir ben çıkamıyorum diye artık cesurca bir adım atmışta olabilir. Bunlardan sence hangisi? Yani 23 yaşında çıkma teklifinin iki nedeni olabilir. Biri seni çok ama çok sevmesi, diğeriyse herkes buldu bir ben bulamadım psikolojisi?
  • pek güzel olmaz ilk sevgili her türlü vur/kır , göm/parçala denemiştim sizin eğer ilk sevgiliniz değilse (ki internet erişimine sahipsiniz bu demektir anadolunun bağrından kopmamışsınızdır ... neyse uzatmaya gerek yok hatun şahsı olduğunuzdan mutlaka olmuştur) baktınız olmuyor mizacınız uymuyor kezbanlık yaparsınız yola gelir gelmesse yola koyuverirsiniz ben yola konmuştum ama yaş küçüktü o ayrı
  • eğer ilkse o erkek acemidir. istediğin her şeyi yaptırırsın.
  • O erkeğin ilk sevgilisi siz olucaksanız. İlk olacağınız için bazı olayları alttan almanız gerekebilir, bazı durumlarda size, sizin hiç beklemediğiniz kabalıklar yapabilir.

Şahsen ben yapmıştım, diğer erkekleri bilmiyorum.
  • AYRILIRSINIZ. erkek için tecrübe olur durdururmaz bir daha erkekte
  • Kararsız olduğuna göre sende bi yandan istiyosun ve dışarıdakilerin vereceği tepkiden korkuyosun.
  • nasıl mı davranır ?

davranışın ne önemi var bacım sen onun yüreğine bak...
  • senin ilk sevgilin mi olacak peki ?
  • Anlat derdini , nedenini , anlar bence. Anlamazsa aklın nerende diye sorarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

Evet arkadaşlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere böyle bir durum var. Ben 22 yaşındayım, o 23 yaşında. O istiyor ama ben kararsızım. Sizce bir erkek ilk sevgilisine nasıl davranacaktır? Ciddi yorumlar bekliyorum mümkünse.

Not: Tabi ki erkek değilim.

Nasıl davranacağı hakkında pek sağlıklı bilgi veremeyiz fakat ilk sevgilisi olduğunuz için çekingen ürkek davranabilir.Eğer gerçekten ilk sevgilisi siz oluyorsanız sonunda ayrılık bile olsa sizin yeriniz farklı olacaktır.Ömür boyu sizi hatırlayacaktır.Bu ilk belki aynı şey bayanlar içinde geçerlidir.Aradan seneler dahi geçse ilk sevgili hep merak edilip uzaktan görmek istenir.İlk sevgilisi olmanız da sizi özel bir statüye sahip kılacaktır.

Ben aradan 10 sene geçmesine rağmen 1dk.görmek için neleri vermezdim:(

Umarım hakkınızda hayırlısı ne ise o olur...
  • ilk aşık olduğu kişi değilsinizdir de ilk sevgilisi olabilirsiniz. davranışlarında anormallik olacaktır. görünüşe göre size açılmış gerisi gelir zaten. büyük ihtimalle çok yakında bitecek ama.
  • Böyle bir şeye nasıl inandıysan artık.Hadi inandın diyelim böyle biriyle nasıl sevgili olabiliyorsun? Daha önce hiç tecrübesi olmamış üstelik sevgili babında. Ne paylaşabileceksin? Jest yapamaz,hediye ve güzel söz kavramı zamanla gelişir ki buna öpüşmede dahil. Hayır ben beklerim dersen onuda sen bilirsin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.