Şimdi Ara

Bir erkeğin ilk sevgilisi olmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
12.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sssalways

senin ilk sevgilin mi olacak peki ?

Hem evet, hem hayır. Karışık biraz.
  • Duruma göre değişmekle birlikte güzeldir bence..Erkek ilk kız arkadaşını gözünden sakınır..Fakat bişeyleri gördükçe ve öğrendikçe deneyim kazandığı için nasılsa biri gider diğeri gelir mantığıyla gider..
  • 23 yasına kadar nerdeymiş..Ne yapmış..Cidden şaşırtım.
  • gerçekten kaybetmemek için elinden gelen herşeyi yapar üstüne çok titrer,eğer gerçekten çok seviyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_ikbal

bunun ikincisi, üçüncüsüdemi oluyodu...sonrada adına sevgili, sevgi deniyor ha...mübarek olsun ne diyelim...

Geldi senin ki

Hepimizin ilk sevgilisi oldu, ufak tefek yanlışları olur ama seviyorsa düzeltir. Ver gitsin.(sevgini)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takayashi

Böyle bir şeye nasıl inandıysan artık.Hadi inandın diyelim böyle biriyle nasıl sevgili olabiliyorsun? Daha önce hiç tecrübesi olmamış üstelik sevgili babında. Ne paylaşabileceksin? Jest yapamaz,hediye ve güzel söz kavramı zamanla gelişir ki buna öpüşmede dahil. Hayır ben beklerim dersen onuda sen bilirsin.

Bu yoruma katılmıyorum.Şuanda içinde oldugum ilişki ,benim ilk ilişkim ilk sevgilm diyebilecegim kişi.Daha önce çok denedim ama dogru kişi olmadıkları için olmadı.Hayatta kimseden görmeyecegi jestler yaptım yada hediyeler vs vs.Bence bu tamamen karşıdaki insana baglı,direk bir şey söylemek yanlış olur.
  • bu arada seninde ilk sevgilinmi?
  • ilk olsa bile kıza sen ilksin denmez. kız milleti tepene çıkar Allah muhafaza.
  • bak güzel kızım;

sen şimdi bu çocuğu istiyor musun istemiyor musun önce bunun kararını vermelisin.
    ne mutlu sana ki onun belki ilk aşkı olmasan da ilk sevgilisi olacaksın, muhtemelen biraz acemi olacaktır fakat bunun yanında getireceği saflığıda göz ardı etmemelisin. eğer sana gerçekten değer verdiğini düşünüyorsan ve sendede bunun karşılığı var ise bu şansı kaçırma derim bir abi tavsiyesi olarak.

haydi şimdi güzelce düşün, kararını ver.
  • Bence onun arkadaşları falan varsa onlarla konuş.Hakkında bilgi edin.
  • 23 yıl dolu tabanca gezmiş sonuçta am her insan şansı hak eder. Schrödinger'in kedisi deneyine bi bak denemeden bilemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takayashi

Böyle bir şeye nasıl inandıysan artık.Hadi inandın diyelim böyle biriyle nasıl sevgili olabiliyorsun? Daha önce hiç tecrübesi olmamış üstelik sevgili babında. Ne paylaşabileceksin? Jest yapamaz,hediye ve güzel söz kavramı zamanla gelişir ki buna öpüşmede dahil. Hayır ben beklerim dersen onuda sen bilirsin.

hayırda bu işin kursu varda biz mi bilmiyoruz herşeyin bir ilki var anasının karnında öğrenecek değildiya. Ayrıca insanlar sevgili buluyum boş gezmeyiyim diye 10 tane sevgili yapcaklarına 1 tane olsun tam olsun.
  • senin daha yaşın kaç başın kaç burnunu sokma aşk meşk olaylarına ya ya sen hep bu yüzden kaldın sınıfta
    anaç tavırlar
    şaka yapıyorum tabikide
  • denemekten zarar gelmez. çok fazla samimi olmadan bir şeyler yaşayabilirsin takıl işte, baktın anlaşabiliyorsun, seviyorsun, ciddileşirsin. olmadı sepeti koluna
  • Yukarda bir arkadaşın dediği gibi 2 olasılık var
    Ya 23 yaşına kadar sevebilecek birini bekleyip, Seni gördüğünde işte bu demiştir( Burda seni ne kadar süredir tanıdığıda önemli yani 1-2 haftadır seni uzaktan tanıyıpta böyle bir durum içersine giriyorsa bu inandırıcı olmaz)
    2. olasılıksa bu yaşına kadar bekledikten sonra bir yerden başlamsı gerektiğini düşünüp seni de tecrübe kazanmak için kullanmak istiyor olabilir...
  • millet bence kendi kendine gelin güvey oluyor. Herkes bir şey demiş ama konun sahibi yok ortalıklarda
  • Onun için bir ilk olacağın için ne yaptığına iyi karar ver. Eminim birilerini üzmek hoşuna gitmez. "Belki yürür, denemekten zarar gelmez" zihniyetiyle hareket etmezsin umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

millet bence kendi kendine gelin güvey oluyor. Herkes bir şey demiş ama konun sahibi yok ortalıklarda

Burdayım.
  • Yahu foruma sormana ne gerek var.. Sen istiyor musun istemiyor musun iş orda biter.. İlk yada son bişey değiştirmez.. Ne yani olumsuz yorumlar gelse, çocuğu istediğin halde kabul etmeyecek misin? Veya olumlu yorumlar gelirse çocuğu istemediğin halde sevgilisi falan mı olmayı düşünüyorsun?

Millete bakma sen kendi düşüncelerine bak, nasıl hissediyorsan öyle yap.
  • çık gitsin sevindir garibanı kendine güveni gelsin :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vişne-Limon -- 23 Temmuz 2009; 1:05:03 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.