Şimdi Ara

Bir akıllı telefonu kaç yıl kullaniyorsunuz? (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.720
Cevap
9
Favori
107.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 5 sene herkes kendi hikayesini anlatmış,

güzel hilelerle aynı telefonlara gıdımla teknolojilerini artırarak en para harcamayanımıza bile kakalamaya devam ediyolar kimi severek kimi istemeyerek veriyo ama hepimize bi güzel iteliyolar.

en güzel bayıla bayıla alıp geçirdikleri şey son dönemde sanki bluetooth yeni bişeymiş gibi bluetooth kulaklıklar

hem bluetooth yeni bişey değil hem kablosuz kulaklık fikri yeni bişey değil ama bir güzel geçirmeye devam.

he bi de anlam veremediğim 2-3 yılda direk çöp olan akıllı saatler

herkesin kendi parası ama sürekli değerine değer katan otomatik mekanizmalı mekanik saatler varken

saçma sapan akıllı saatler alıyolar.

materyalist zihniyet olduğu sürece kimim nesi en pahalı o en zeki en akıllı en adam sayıldıkça bu böyle devam

• Bozulana kadar kullanıyorum.

• 7 yıl

• git gide artıyor ilk android zamanları 1-1.5 yılda telefonlar hurdaya ayrılıp demode oluyordu yavaşlıyordu. şuanki 3 yıl oldu sade geçen batarya yeniledim değişmessem 1-2 sene daha gider hız olarak sıkıntısı yok.

• Bir üst modeli çıkana kadar kullanıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yeni model alınca güncellemeleri kesinlikle kapatmak mı gerekiyor? Cihazı yavaşlatıyor diye.

• 08.2019 dan beri Lg G7 kullanıyorum. Cok memnunum bozulana kadar değişmeyi düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son Huawei Mate 10 aldım. 2016'dan beri arkadaşım :) Takılsa da arada şansını zorluyor hala. İlerisi ne gösterir bilinmez ama çalışan telefonu da kenara atıp yeni almak da akıl işi değil.. (1 yıl önce pil değişim kampanyasından pilini değiştirttim Huawei servisinde. Hediye verdim ona)

• Max 1 sene.

En uzun dayanan telefon şu an kullandığım Oneplus 11

• 5 yıl kullanırım.

• A5 2017 var bende ,kaç kere düşürdüğümü hatırlamıyorum ,

suya da düşürdüm ,hala çalışıyor ,kullanıyorum

• Mave®ick kullanıcısına yanıt
    Mate 10 pro 5 sene kullandım ben de güzel cihazdı

• aslında minimum 3 sene kullanıyorum, ama, Xiaomi Mi 5 iki senede bozulmuştu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-5 yıl.

• eksimaya kullanıcısına yanıt
    Çok güzel telefon kamera olsun özellik olsun ama zamana yenik düşüyor tabi git gide :) mate serisinden devam etmeyi düşünüyorum onda da Google sorun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Valla normalde 1.5 seneden fazla kullanmak istemesemde fiyatlar belli bi modeli çıktıktan 2 sene sonra temiz ikinci el alır kendim en az 3 sene kullanırım şimdilik en f/p yöntem bu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 12 yıl ... 2012'den beri Samsung s-5220 ...

• esVed kullanıcısına yanıt

Hocam bunun çözümü nedir?

Bu sorun bende de var çevrem 5 sene aynı cihazı kullanıyor.

Eskiden ayda bir değişirdim neredeyse şimdi yine 1 sene filan sabredebiliyorum.

• Bayberty kullanıcısına yanıt

Peki neden? Para mı yok?

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.