Şimdi Ara

Bir akıllı telefonu kaç yıl kullaniyorsunuz? (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.686
Cevap
8
Favori
104.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

hala yavaşlatma diyor.   tamam sen bildiğini oku işkembeden salla.

Alıntıları Göster

Apple başlıklarına bak. Hala yıllardır telefonunu güncellemeyenler niçin güncellemiyor bir sor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bozulana kadar kullanıyorum.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stewartteoremi -- 11 Aralık 2020; 20:30:26 >
  • LG G2 - 2013/2017

iPhone 7 - 2017-2020 (Anneme verdim telefonu

İphone 11 - Halen kullanıyorum.

• Sony xperia z5 premium. 6.yıla girdik :)
  • Bir önceki telefonum olan HTC wildfire s modelini 5,5 sene kullandım sonrasında şuan elimde olan Lenovo k6 note telefonu aldım bu telefonda 1 ay sonra 4. Senesine girecek yalnız HTC gibi 5,5 seneyi çıkaracak gibi durmuyor umarım beni yanıltır kısacası elimdeki ürün bozulmadan değiştirmeyi düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 2 Aralık 2020; 15:47:16 >
  • Hanımın ki ne zaman bozulursa benimkini ona verip yeni i phone geçiş :)

• GM 4g 6 seneyi devirdik.Ekran sapsarı oldu.Güç tuşu yok.Hangi romu kurduğumu bile unuttum.O beni bırakmadan ben onu bırakmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sagem RC815

General Mobile DST Surf 

j105 naite

Samsung Galaxy S2

Apple iphone 3gs

Apple iphone 4

Apple iphone 4s

Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 4

LG G4 

şu anda Xiaomi Redmi note 9s iki aydır kullanıyorum

kullandığım telefonlardan hiçbiri sıfır değildi ta ki redmi note 9s e kadar

• Oneplus 6T, çıktığı günden beri kullanıyorum iki seneyi geçti sanırım. Bataryasını değiştirdiğimde rahat bir iki sene daha gidecek gibi duruyor

• Temmuz 2016' da aldığım ONEPLUS 3 telefonumu 2020'nin ortalarına kadar kullandım. Şuan İphone 11 kullanmaktayım ama uygulamalar arası akıcılık yönünden ONEPLUS daha iyiydi.

• şu ana kadar hiç sıfır telefon kullanmadım. Üç beş aylık modası geçmiş kimsenin artık tanımadığı telefonlar. Bundan tam iki yıl önce gittim samsung c9 pro aldım. Iki gün önce elimden kayıp bir karış yükseklikten düştü ekran

• 2015 yılında 6 ay Galaxy J7

2019-2020 ortasına kadar Galaxy S duos

Şu anda Galaxy S4 kullanıyorum.

• Xiaomi mi note 3 almıştım 3 yıl oldu. Güncelleme oyunu olmasa 5 yil daha da gider de işte guncelleme adı altında 1 2 seneye aldiracaklar yine bir tane. Hayir 6gb ramli snapdragon 660li telefon şu an be sifir çıksın en az 3 yil gider... Strateji iste... Olabildiğince posasini çıkarıyorum ben. İ7 bir laptobim var onun da 10. yılını kutluyoruz 😂 Allah'tan pcler telefon gibi değil. O hala taş gibi çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lee-on! -- 2 Aralık 2020; 17:9:52 >
  • her sene değişiyorum.

tamamen keyfi 

• En saçma yoruma imza atmak istiyorum izninizle değerli forum üyeleri.

Biz ailecek yarım akıllı telefon kullanıyoruz dadasdasdasd  

• Nerede trak orada bırak. Bozulana kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Telefonların bataryalar çöp olmasa aldığım ilk akıllı telefon gm discoveryi bile şimdiye hala kullanır olurdum.

2 sene kullandım GM Discovery

Sonra bir çılgınlık yapıp Samsung s6 almıştım.Telefon uçuyordu fakat onda da şarj problemi vardı.4 yıl kullandım.

2.5 senedir de Asus Zenfone 5 kullanıyorum.Telefon cayır cayır çalışıyor şarjıda öyle aşırı kötü değil.

Telefon almaya niyetlenmiştim fakat bir anda fiyatlar 200-300 kadar artınca vazgeçtim.

Konu da iphone,samsung,xiaomi vs savunucularını görünce acıyorum insanlara.Adam 10 bin lira verip telefon alıyor artık kutunun içinden şarj aleti bile çıkmıyor veya şarj aleti çıkan markada telefon 1 günü bile zor çıkarıyor gelmiş burda babasının markası gibi savunuyor.Garipsiniz valla.

Iphone'u tabii savunurlar çünkü en kaliteli ve sorunsuz ve güvenli telefon, hosuna gitse de, gitmese de, apple iphone'dur.. ayrıca apple A i$lemciler öküz gibi güçlü.. O puanları geekbench'de yapabilen 1 tane android telefon yok.. ayrıca mesela su an eğer xiaomi marka snapdragon bir cihaz kullanıyorsan ve boot kilidin kapalıysa, tek bir rakam seklinde kodla cihazını cöp kutusuna gönderebilirim.. böyle bir seyi kullanıcı erisimine acmak sorumsuzlugun, umarsızlıgın en uc noktası yani.. söyledigim kodu cihazına yazacaksın ve cihazın cöpe gidecek yetkili servis anakart degistirmeden cihazı onaramayacak hatta.. bizzat kendi buldugum bir yöntem..  xiaomi boot kilidi ve kilit acmak icin mobil veriden cihaz iiliskilendirme aptallığı sağolsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 2 Aralık 2020; 18:22:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: genç muallim

Apple başlıklarına bak. Hala yıllardır telefonunu güncellemeyenler niçin güncellemiyor bir sor

Alıntıları Göster
    Malesef ki haklısın,
    2013’ten beri elimdeki ip 4s hala ios 6 sürümde,
    bu yüzden 7 yıldır kullanıyorum.
    Ha bir de iphone 6s var, onu da ios 12 ile 7 sene kullanırım heral

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.