Şimdi Ara

Bir akıllı telefonu kaç yıl kullaniyorsunuz? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.686
Cevap
8
Favori
104.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 yildir xs max kullaniyorum. Cortlayana kadar devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 1 Aralık 2020; 21:2:35 >
  • Android 2.3.4 varken 3 yıl dayandı
    Şimdi 6.0 var 5. Yıl doldu
  • 2008 Nokia 1100

2009 Nokia X2-01

2011 LG Optimus Black

2014 Asus Zenfone 4

2015 Iphone SE (Ios Kullanamadım)

2016 Samsung S7 Edge

2017 LG G6 (Halen kullanmaktayım)

• galaxy j7 6. seneye girdik 2 senedir sürekli donuyor fakat 1-2 sene daha devam eder gibi

• Beş senedir sony xperia z3 plus kullanıyorum. Isınma problemi çok can sıksa da hala idare ediyor
  • İPhone 6 yı satmasaydım şu an 6. yılı olacaktı. 6s için şu an 5. yıl. 3 yıl daha götürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonodias

İPhone 6 yı satmasaydım şu an 6. yılı olacaktı. 6s için şu an 5. yıl. 3 yıl daha götürür.

6 senedir kullanıyorum hocam hala ilk günkü gibi en iyi iphone bana göre  

• Knk şahsen ben 3 4 seneyi yıkıyor telefon sonra çöp oluyor.

Anlamıyorum ben acaba bende mi sorun diye falan babam 10 senedir aynı telefonu kullanıyor.Sabah akşam işini telefondan halleden biri. Hiç sıkıntı çekmiyor. Ama ben elime aldığımda aşırı kasıyo hissediyorum.

Sonuç olarak şu

KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİR

.

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum şu an 12 pro ile sadece gereksiz donanımsal farklılık var yazılım tamamen aynı ve 6s olduğu için güncellemeyi de alıyorum. Geçen ay bataryayı da yeniledim telefon sıfır gibi oldu. +3 sene cepte :)
  • Sony Ericsson K750i
    Nokia 6220 Classic
    Sony Ericsson Live With Walkman
    Sony Xperia P
    Sony Xperia Z2
    Nokia 8

Son 13 senede 6 telefon.
  • Ortalama 2 yıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbetbirgun

Sony Ericsson K750i
    Nokia 6220 Classic
    Sony Ericsson Live With Walkman
    Sony Xperia P
    Sony Xperia Z2
    Nokia 8

Son 13 senede 6 telefon.

hocam paraya kıyıp iphone 12 pro max alın çılgınlık yapın

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt
    Sony ve Nokia benim yüzümden mi çöktü acaba diye düşünüyorum. Neye el atsam kuruyup gidiyor. Apple da bitiricem 😁
  • Iphone 6s plus kullanıyorum bir kez bataryasını değiştirdim 1 defa bile sorun çıkartmadı 6 senedir
  • 2017 Temmuz'da Xiaomi Mi4 aldım. 10 ay önce sağ olsun abim yere düşürdü. Ses açma kapama tuşları gitti. Batarya ile birlikte yan ses filmi aldım, 90 liraya. Değiştirdim. Hala kullanıyorum. Gittiği yere kadar da kullanacağım.

• 3-4 yıl.
  • LG G2 di 1.5 yıl kullandım en fazla bir telefonu şuan da babam hala kullanıyor 2015 de almıştım. Şuan da da mi 9t Pro var lg g2 yi geçmeye aday 2019 ekimde aldım 1 seneyi 2 ay geçti bunu baya kullanırım gibi hızlı şarj özelliği gitti ama böyle kullanıyorum servise vermeye üşeniyorum. Garantisi bitmeden bi veririm hem batarya zayıf diye hemde hızlı şarj özelliği için anakarrttan bişey mi değiştiriyorlar mış gönderip yaptıran var garanti bitmeye yakın gönderir bi kaç sene daha kullanırım diye düşünüyorum batarya değişir ve hızlı şarj özelliği gelirse
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Tabi değiştirilebilir aslında ama ekran süresi az çok tatmin ettiği için değiştirmek istememiştim.
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 16 Mart 2021; 23:59:2 >
  • 2003 te 3310
    2007 de w810
    2013 te LG g2
    2018 de note 9
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.