Şimdi Ara

BioShock Infinite (2013) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
9
Favori
50.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunun bölüm tasarımcıları insan mı arkadaş? OYuna biraz önce başladım. O nasıl ortamlar, nasıl bir atmosfer o öyle. Harika olmuş.

Yalnız oyun çöküyor nedense. P2P sürümünün üzerine FLT ilaç ekledim. Neden çöküyor acaba çözemedim var mı bu sorunla karşılaşan. Çalışmayı durdurdu hatası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

Şu an bu oyunu en ucuz nereden alabilirim ?

https://www.cdkeyhouse.com/

70 tl'ymiş.Sanırım sonra alacağım.Teşekkür ederim.
  • malum sürüm sağlam mı yoksa meşur sürümü beklesek çıkar mı ?
  • Bir tane SS yok konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Bir tane SS yok konuda

Geçmiş sayfalara bakın. Bir arkadaş koydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Bir tane SS yok konuda

Bır oncekı sayfada var dostum
  • Arkadaş bu kampanya neden bitti . Ne güzel alıcaktım bu gün. Kutusuz oyuna 80 lira vermekde istemiyorum hiç.
  • Oyunu Steam'den nihayet yükledim 15-20 dakika oynadim muazzam bir is cikarmislar fakat sürekli FPS düsmeleri oluyor, 70-80 FPS arasinda seyrederken cok SIK olarak aniden 30 FPS'ye kadar düsüyor,bu da takiliyormus hissi veriyor,Driver en güncel olani?!

Yanliz sanat tasarimcisi kim ise helal olsun,atmosfer fena
  • Oyunda aksiyon çok fazlalaşmış sanki. Biraz daha dozunda kalsaymış iyiymiş.

Ne zaman aksiyon başlayacak diye bekliyordum, bir başladı tam başladı.
  • ben açıkçası yamayı bekleyeceğim bir anda 30 frame e düşmesi çok can sıkıcı. Umarım çok bekletmezler. Aral oyuna 150 TL. fiyat biçmiş hayırlı uğurlu olsun vatana millete. Şimdilik resident evil 6 ya devam onlie da
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

ben açıkçası yamayı bekleyeceğim bir anda 30 frame e düşmesi çok can sıkıcı. Umarım çok bekletmezler. Aral oyuna 150 TL. fiyat biçmiş hayırlı uğurlu olsun vatana millete. Şimdilik resident evil 6 ya devam onlie da

Hocam sisteminize baktım da bende 675 MX var 45 FPS altına düşmüyor en yüksek ayarda sizde 30'a düşmesi normal değil yani driver güncelleme yaptınız mı ?
  • quote:

ben açıkçası yamayı bekleyeceğim bir anda 30 frame e düşmesi çok can sıkıcı. Umarım çok bekletmezler. Aral oyuna 150 TL. fiyat biçmiş hayırlı uğurlu olsun vatana millete. Şimdilik resident evil 6 ya devam onlie da

yukarıda açıklamasını yapmıştım isterseniz bir deneyin bir daha açıklayım

evet arkadaşlar anlık fps düşüşlerinin çözümü bulunmuş gibi duruyor(geçiçi olarak)bende işe yaradı ve grafik kalitesinde herhangi bir düşüş yok.yöntemi anlatıyorum:
    belgelerim\my games\bioshock infinite\xgame\config klasörünün içindeki XEngine.cfg dosyasını açıyoruz ve "bUseBackgroundLevelStreaming=true" satırını buluyoruz.

bu satırdaki true kısmını FALSE olarak değiştiriyoruz ve kaydedip dosyayı kapatıyoruz

• quote:

quote:

yukarıda açıklamasını yapmıştım isterseniz bir deneyin bir daha açıklayım

evet arkadaşlar anlık fps düşüşlerinin çözümü bulunmuş gibi duruyor(geçiçi olarak)bende işe yaradı ve grafik kalitesinde herhangi bir düşüş yok.yöntemi anlatıyorum:
    belgelerim\my games\bioshock infinite\xgame\config klasörünün içindeki XEngine.cfg dosyasını açıyoruz ve "bUseBackgroundLevelStreaming=true" satırını buluyoruz.

bu satırdaki true kısmını FALSE olarak değiştiriyoruz ve kaydedip dosyayı kapatıyoruz

XEngine.cfg mi ? cfg dosyası bulamadım orda XEngine.ini sanırım...dediğiniz gibi yaptım teşekkürler

bu arada oyun harika

• quote:

quote:

mamundadan alabilirsin bedava.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre544

quote:

Orijinalden alıntı: doinel

oyunu full hd full ayarlarda gtx 460 kasmadan oynatıyor optimizasyon harika

Ben ultra ayara getirince fps baya düşüyor. High da sürekli 60 ta oynasam da anlık frame düşüşleri çok oluyor. Anlık düşüşler can sıkıcı. Onun haricinde çok iyi

bende de işe yaradı bu ayarı değiştirince. teşekkür ederim

• oyun görüntülerini iziliyorum da serious sam gibi birşey olmuş sanki
  • quote:

quote:

gamekeystore.net 55 tl ye aldım , ziraat atm sınden kartsız ıslem ıle parayı gonderdım , sorunsuz temız steam den ındırıorum su an
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk1987

quote:

quote:

mamundadan alabilirsin bedava.

ben baktim demin malum siteye 18gb in in bitmez.

param olsa bende alirdim orjinal.
  • oyun müthiş olmuş . Kolaylık zorluk seviyesi yokmu oyunda bana mı öyle geldi?
  • çocukmusunuz kızlar hala oyun oynuyonuz
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.