Şimdi Ara

BioShock Infinite (2013) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
9
Favori
50.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hımm ufak bir yamayla giderilebilir zannediyorum. steam den mi indirdiniz yoksa kürekli mi?
  • en kısa zamanda oynamak için sabırsızlanıyorum... çok severim bioshockı.. havasını diyaloglarını benzersiz bir oyun benim için

bu arada nvidia whql driver çıkarttı 25 martta dün yani bu oyun için hemen edinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

hımm ufak bir yamayla giderilebilir zannediyorum. steam den mi indirdiniz yoksa kürekli mi?

orjinal steamden ve dün nvidianın en son sürüm driverini da indirdim(314.22 WHQL) steam forumlarına baktığımda aynı sorun var aslında bu sorunun hafiften benzeri crysis 3 te de vardı oradanda hatırlayabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

quote:

hımm ufak bir yamayla giderilebilir zannediyorum. steam den mi indirdiniz yoksa kürekli mi?

orjinal steamden ve dün nvidianın en son sürüm driverini da indirdim(314.22 WHQL) steam forumlarına baktığımda aynı sorun var aslında bu sorunun hafiften benzeri crysis 3 te de vardı oradanda hatırlayabilirsiniz

Crysis 3 Oynamadım pek ilgimi çekmiyor.sistemi zorlayacak yapımları çok da samimi bulmuyorum.sisteminiz ile hangi ayarlarda oynuyorsunuz söyleyebilir misiniz? anlık frame düşmesi derken yani 60 dan bir anda 25 lere falan mı düşüyor yoksa 30-35-40 a mı düşüyor.göz çok fazla algılamayabilir.fraps kullanıyorsunuz herhalde.

• premium editionu türkiyede satışa çıkmış;http://www.aralgame.com/oyun/psx3-bioshock-infinite-premium-edition.html
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

quote:

Crysis 3 Oynamadım pek ilgimi çekmiyor.sistemi zorlayacak yapımları çok da samimi bulmuyorum.sisteminiz ile hangi ayarlarda oynuyorsunuz söyleyebilir misiniz? anlık frame düşmesi derken yani 60 dan bir anda 25 lere falan mı düşüyor yoksa 30-35-40 a mı düşüyor.göz çok fazla algılamayabilir.fraps kullanıyorsunuz herhalde.

herşey fullde sabit 60 fps ile oynuyorum.anlık düşüş 1 saniyelik bile değil ama fps düşüş miktarı fazla işte bazen 30 lara falan düşüyor 1 saniye içerisinde tekrar yükseliyor.beni artık rahatsız etmiyor ama illa bir yama lazım.yazılımsal bir sorun olduğu açık.

edit:bu arada oyun gerçekten mükemmel olmuş.tomb raider den sonra kolay kolay oyun beğenmeyeceğimi düşünmüştüm ama bioshock beni mest etti.bioshock 1 i yapanların bu oyunu yaptığı çok belli.2. siyle hiçbir alakası yok fps olması dışında.atmosfer gerçekten mükemmel,IGN boşuna 9.4 vermemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regujohn -- 26 Mart 2013; 15:56:57 >

• Bu ne böyle ya mamunda normal siteler gibi olmuş tabii millet sömürüyor nerde eski mamunda
  • Oyunun şuan başlarındayım gerçekten çok hoşuma gitti oyunun geçtiği ortamlar falan inanılmaz grafiklerde çok iyi.
  • Mp modu var mı oyunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

Mp modu var mı oyunda ?

MP yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: GR1907

Bu ne böyle ya mamunda normal siteler gibi olmuş tabii millet sömürüyor nerde eski mamunda

Bi durum mu var? Biz de sömürüyoruz millet derken?
  • Hele sükür ön siparis key'i geldi,yüklüyorum bakalim nasil olmus oyun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

Arkadaşlar Yetkililer,

Bu oyuna Türkçe yama çıkma ihtimali % kaç?

Çok güzel bir oyun bence yapılır ama çok uzun sürer.

Yapmayı düşünüyoruz eğer dediğim gibi bulduğum dil dosyaları oyunun tamamına ait ise çevirisine başlarız değil ise maalesef. Eğer oyuna sahip birisi varsa ve bana bir konuda yardımcı olabilecekse lütfen PM atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentPower

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

Arkadaşlar Yetkililer,

Bu oyuna Türkçe yama çıkma ihtimali % kaç?

Çok güzel bir oyun bence yapılır ama çok uzun sürer.

Yapmayı düşünüyoruz eğer dediğim gibi bulduğum dil dosyaları oyunun tamamına ait ise çevirisine başlarız değil ise maalesef. Eğer oyuna sahip birisi varsa ve bana bir konuda yardımcı olabilecekse lütfen PM atsın.

*.int dosyalarını açabiliyorsanız olay bitmiştir.

Unreal oyunları genelde çevrilebiliyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 26 Mart 2013; 18:06:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: doinel

oyunu full hd full ayarlarda gtx 460 kasmadan oynatıyor optimizasyon harika

Ben ultra ayara getirince fps baya düşüyor. High da sürekli 60 ta oynasam da anlık frame düşüşleri çok oluyor. Anlık düşüşler can sıkıcı. Onun haricinde çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FLT surumunu deneyen varmi seedbox a indirdim ama eve indirmedim eger oynaniyorsa sorunsuz indiriyim kendi bilgisayarima
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre544

quote:

Orijinalden alıntı: doinel

oyunu full hd full ayarlarda gtx 460 kasmadan oynatıyor optimizasyon harika

Ben ultra ayara getirince fps baya düşüyor. High da sürekli 60 ta oynasam da anlık frame düşüşleri çok oluyor. Anlık düşüşler can sıkıcı. Onun haricinde çok iyi

evet arkadaşlar anlık fps düşüşlerinin çözümü bulunmuş gibi duruyor(geçiçi olarak)bende işe yaradı ve grafik kalitesinde herhangi bir düşüş yok.yöntemi anlatıyorum:
    belgelerim\my games\bioshock infinite\xgame\config klasörünün içindeki XEngine.cfg dosyasını açıyoruz ve "bUseBackgroundLevelStreaming=true" satırını buluyoruz.

bu satırdaki true kısmını FALSE olarak değiştiriyoruz ve kaydedip dosyayı kapatıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

Şu an bu oyunu en ucuz nereden alabilirim ?
  • quote:

quote:

Şu an bu oyunu en ucuz nereden alabilirim ?

https://www.cdkeyhouse.com/
  • çok güzel bir oyun geliyor, Metro Last Light ile birlikte bence bu yılın en iyileri...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.