Şimdi Ara

BioShock Infinite (2013) [ANA KONU] (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
9
Favori
50.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Müzik ciğer bırakmamışken sonunu tekrar izleyeyim derken güzel anlatan bir kanala denk geldim üşenmedim 2 saat bunları izledim kafama yatmayan 1-2 ufak mesele vardı onları da güzel anlatmış.

• Çok merak ediyorum ilk yayınlanan bu oynanış videosundaki olayları da oyuna ekleseler nasıl olurdu. Tabii Elizabeth'in tipi biraz kayık, seslendirmeler de farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 28 Ağustos 2019; 20:53:32 >
  • Beyler bioshock serisine başlıyorum 1den mi başlym infiteden mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y_Emir

Beyler bioshock serisine başlıyorum 1den mi başlym infiteden mi
    Önce kesinlikle 1. Oyunu oynayin, sonrasinin sirasi farketmez. Iatege bagli 2 ya da infinite i oynarsiniz. Infinite in dlc lerini de oynamayi unutmayin bu arada :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Ve oyun bitti sonunda ağzımı kapayamadım. Cevat yerli crysis 3 e sanat eseri diyordu otursun şu oyunu oynasın buna ne diyecek. Adamlar uğraşmış çalışmış yapmış helal olsun. Baştan sonra harika bir atmosfer ve yumruk gibi bir senaryo. Kesinlikle yılın oyunu.

Elizabeth ile songbird vedalaşma sahnesi neydi be abi. yıllarca izlediğimiz türk filmleri koymadı bu kadar.
    İlk bitirdiğim zamanın üzerinden 7 yıl geçmiş bugün tekrar bitirdim oyunu. Bu oyun her yönüyle gerçek bir sanat eseri.

• Çok sevdiğim bir oyundur Bioshock Infinite.
    Oyunu oynarken kaydettiğim cinematic'leri kullanarak güzel bir trailer'ını yaptım.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 12 Aralık 2021; 14:35:37 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 15 Aralık 2021; 12:32:28 >

• BioShock serisini tekrar oynadım. Özellikle Infinite'in atmosferi mükemmel gerçekten. Şu an bile harika görünüyor. Infinite'in DLC'lerini ilk kez oynadım. Özellikle ikinci DLC'nin başlangıcındaki Paris enfes. Hikaye anlatımı sizi alıp götürüyor. DLC'nin sonu da üzücüydü. Ken Levine saygıyı hak ediyor. Zaten Thief ve System Shock 2 gibi oyunlarda da çalışmış. İlk iki oyun ise zamanı gereği yaşlanmış ama alışınca keyif veriyor. İkinci oyunun remastered sürümü maalesef kötü optimizasyona sahip. Aniden çökebiliyor. Kesinlikle oynanması gereken serilerden.  

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.