Şimdi Ara

BioShock 2 Türkçe Yama YAYINLANDI! (Normal Sürüm ve Remastered Uyumlu) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
22
Favori
59.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eayurdaer

\Haftalık Güncelleme 22.03.2017

*Ana hikayenin altyazısı tamamlandı
    *Ana hikayenin günlük altyazıları tamamlandı

Geriye Minerva's Den dlc altyazıları, görev açıklamaları ve çevre altyazıları kaldı.
    Tahmini %70lik bir kısım tamamlandı diyebiliriz ancak geriye kalan dosyaların çoğu boyutları ufak olmasına rağmen ispanyolca, bu biraz zaman gerektirecek.
    Çok yüksek ihtimalle normal sürüm uyumlu olacak.

Elim ayağım titredi şimdi. Kitabını da aldım daha önce komple bitirmeme rağmen 2. oyun hep içimde bir uhde (Türkçe olmadığı için sallama oynadım) olarak kalmıştı tekrar Türkçe olarak tüm seriye baştan başlamak için sabırsızlanıyorum.
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanfb -- 5 Ocak 2019; 15:40:29 >
  • Kolay gelsin birşey sormak istiyorum.Minerva's Den DLC'si remasered oyun içinde var mı yoksa harici olarak mı alınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

Kolay gelsin birşey sormak istiyorum.Minerva's Den DLC'si remasered oyun içinde var mı yoksa harici olarak mı alınıyor.

Standart sürümde ayrı satılıyor. Remastered sürümde içinde geliyor, dahil yani. Bir de bilmeyenler vardır belki oyun öncesini anlatan bir kitap var. Türkçe olarak satılıyor Bioshock Rapture Şehri diye aratırsanız bulabilirsiniz. Seriye başlamadan önce alın okuyun derim.
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Remastered sürümününde de ayrı satılıyor gözüküyor. Eğer remastered sürüm alırsan oyunun normal sürümünü veriyor.
    http://store.steampowered.com/app/409720/

Ayrıca katılıyorum, seri olarak oynamaya başlamak isteyen arkadaşlar kitabı kesinlikle okumalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

Kolay gelsin birşey sormak istiyorum.Minerva's Den DLC'si remasered oyun içinde var mı yoksa harici olarak mı alınıyor.

Standart sürümde ayrı satılıyor. Remastered sürümde içinde geliyor, dahil yani. Bir de bilmeyenler vardır belki oyun öncesini anlatan bir kitap var. Türkçe olarak satılıyor Bioshock Rapture Şehri diye aratırsanız bulabilirsiniz. Seriye başlamadan önce alın okuyun derim.

Sağol fakat seriyi oynadım,sadece ikinci oyunun yamasını bekliyordum biri çevirsin diye.Umarım en kısa sürede bitirirsin yamayı.Bu arada Said'den haber geldi mi?
  • Kitap bu daha okumadım metro 2033'ü bitirdikten sonra başlayacağım.

Yama yapan arkadaşa da kolay gelsin.

BioShock 2 Türkçe Yama YAYINLANDI! (Normal Sürüm ve Remastered Uyumlu).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALPOLİC_FR kullanıcısına yanıt
    Hayır gelmedi, font sorun olmayacak büyük ihtimalle. Test edecek 2 kişi bulabilirsem font işini garantiye almak istiyorum aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eayurdaer

Hayır gelmedi, font sorun olmayacak büyük ihtimalle. Test edecek 2 kişi bulabilirsem font işini garantiye almak istiyorum aslında.

Neden sen göremiyormusun oyun içinde font durumunu.
  • ALPOLİC_FR kullanıcısına yanıt
    Aslında fontu görüyorum ama sinematik sahnelerde altyazı kayması oluyor. Bu şimdiye kadar sadece bende oldu.
    Bu yüzden hem oyunun geneli hem de font için yakında tester bulmam gerek.
  • Tutankanum kullanıcısına yanıt
    Kitabı olduğunu bile bilmiyordum, iyi oldu o_o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk ve son oyunu oynadım, sırf elbet bir gün çevirilecek diye yıllardır 2. oyunu oynamadım. Ellerine sağlık hocam, sabırsızlıkla bekliyorum
  • Devin LeMaster'ın randevu taktiği ile Rapture'daki hanımefendilerin kalbini çalmaya hazır olun.
    Video BioShock 2'nin normal sürümünden kaydedildi, yani hem remastered hem de normal sürüm uyumlu olacak

• eayurdaer kullanıcısına yanıt
    Çok iyi.
    müthiş..... çok teşekkürler..
    Normal sürüm ile de uyumlu olması sevindirici bir gelişme.Bu arada çok iyi gidiyorsunuz tebrikler
  • Bioshock 1 ve 2'nin remastered versiyonlarının incelemeleri baya kötü. Bir sürü sorunla çıkış yapmışlar. Bu yüzden eski oyunla uyumlu olması güzel olmuş. Ben herhalde eski versiyonunu kurup onu bitiririm remastered versiyonda sıkıntı yaşadınız mı?
  • Sayısız sıkıntı yaşadım, yaşamaya da devam ediyorum. Hatta ilk başlarda çeviriyi bırakacak kadar rahatsız olmuştum buglar yüzünden.
    normal versiyonda bir sorun yok di mi hocam?
    Güzelim seriyi böyle dandik remastered yaparak adını lekelediler yahu. Steamde olumsuz inceleme puanları almış hep. Bende 2. oyunu eskisiyle oynarım remasteredi yüklemem bile. İlk oyunu bitirmiştim zaten bir tek 2 kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.