Şimdi Ara

BioShock 2 Türkçe Yama YAYINLANDI! (Normal Sürüm ve Remastered Uyumlu) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
22
Favori
60.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normal sürüm ile Remastered arasında çok bir fark yok. Teknik açıdan da daha sorunlu hatta. Bence hiç uğraşmayın normal sürümü ile oynayın. Yaklaşık 10 saatlik bir oyun süresi var zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Emin Taş

Şimdi sorunsuz bir oyun için normal sürümümü yüklemeliyim? Remastered için Türkçe Yama 'yı kurdum ama daha oyuna girerken öyle kalıyor. Oyun açılmıyor. Türkçe yama yokken oyuna girebiliyorum.
    Steamden dosya kontrolü yaptıktan sonra remastered için olan fontsuz yamayı kopyalayıp gerekli yere yapıştırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Steamden dosya kontrolü yaptıktan sonra remastered için olan fontsuz yamayı kopyalayıp gerekli yere yapıştırın.

Alıntıları Göster
    Hiç uğraşmadım. Bir kaç denemeden sonra olmayınca Remesterad sürümü silip, normal sürümü kurdum. Normal sürüm Türkçe oldu oyuna girdim. İlk bölümde Tonic almaya giderken ki yerde oyundan hatasız attı. Şimdi yine girdim bu seferde normal menü ekranında attı. Herhangi bir hata yok. Sadece direkt oyundan atıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

• Mehmet Emin Taş kullanıcısına yanıt
    Buradaki adımları deneyin.
    https://www.pcgamingwiki.com/wiki/BioShock_2#Game_crashes_in_DirectX_10_mode
  • Oyunu mlsf windows 10 64 bitte oynamıyorum sürekli oyundan nedensizce atıyor direx 9 aldım yine aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolik1978

Oyunu mlsf windows 10 64 bitte oynamıyorum sürekli oyundan nedensizce atıyor direx 9 aldım yine aynı.
    Aynen bende de öyle. Çözebildin mi? Benim ki de Win7 64 bit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet Emin Taş -- 10 Ocak 2020; 16:24:18 >
  • cidden kafayı yemek üzereyim. remastered sürümü oynuyorum ve düzenli aralıklarla oyundan atıyor. galiba türkçe fontlu olanı indirdim. gerçi dosya kontrolü yapıp geri fontsuz olanı kurdum ama altyazıda hala türkçe karakterler var. bu saatten sonra da tekrar normalinden başlamak istemiyorum. artık save ala ala bitirmeye çalışacağım.
  • abdulkadirocal kullanıcısına yanıt
    Hocam neden uğraşıyorsunuz ki, normal sürüm ile oynasanıza. Öyle ahım şahım bir fark da yok aralarında, 6 yıllık oyuna remastered yaptılar.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Haklısınız cidden ama bu sıkıntıyı fark ettiğimde oyunda belirli bir seviye ilerlemiştim. O saatten sonra da o kısımları hiç yeniden oynayasım gelmedi. Zaten oyun grafikleri de hiçbir gelişme göstermemiş. Save ala ala bitirdim.
  • Arkadaşlar, normal sürüm yamasının yüklenememe sebebinin açıklandığı spoiler açıklaması eksiktir. Yama sadece ikinci bir Bioshock 2 klasörü oluşturmakla kalmıyor,orijinal oyun dosyaları içinde yer almayan "SP" diye bir klasör daha oluşturuyor.

Yani Bioshock 2/SP

Yapılması gereken yamayı masaüstüne açtıktan sonra SP klasörü içindeki Content klasörü içindeki dosyaları, oyunun orijinal Content klasörü içine kopyalamaktır.

Bu şekilde yapınca Türkçe yamayı çalıştırmayı başarabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostideas -- 22 Temmuz 2020; 20:59:33 >
  • remastered sürüm çok sıkıntı yapıyor, bioshock 1 i eski sürüm tr yama rahatça bitirdim. bunuda normal sürüm tr yama oynamak istiyorum internetten baya arayıp oyunun eski rg mechanichs diye bir sürümünü indirdim türkçe yapsamda hemen oyundan atıyor lütfen yardım edin ne yapabilirim ?
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    hocam remastered bende çok hatalı ve fps sıkıntısıda var, eski sürümü nereden bulabilirim sen nasıl oynadın türkçe yapıp ? yardım edersen sevinirim.
  • Cihan4292 kullanıcısına yanıt
    Ben bile 4 yıl orijinal dilinde oynamışım, şimdi aldığım ekran görüntülerinde farkettim. İlk oyunu Türkçe, bunu İngilizce oynamışım. Eski sürümü key olarak Playstore gibi yerlerden satın alabilirsiniz, aceleniz yoksa indirimle 8-10 TL tl gibi fiyatlara düşüyor.
  • eayurdaer kullanıcısına yanıt

bir süre sonra normal sürümde oyundan atıyor

ve Türkçe font karakterler hakkında bir şey yapabilirmiyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tembel_hayvan -- 18 Ekim 2020; 23:44:20 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yuchazhir -- 4 Şubat 2021; 14:12:51 >
  • Yuchazhir Y kullanıcısına yanıt

Bunca adam yamayla oynamış ama aralarından bir akıllı büyük oyunu görmeyi başarmış, tebrikler

Kurulum varsa trojan uyarısı verebilir, şu kadar adamda sorun yoksa sizde de bir sorun çıkmaz

Yav He He

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yuchazhir -- 4 Şubat 2021; 14:14:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mükreminn5

Bunca adam yamayla oynamış ama aralarından bir akıllı büyük oyunu görmeyi başarmış, tebrikler

Kurulum varsa trojan uyarısı verebilir, şu kadar adamda sorun yoksa sizde de bir sorun çıkmaz

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yuchazhir -- 4 Şubat 2021; 14:12:28 >

sözde siber güvenlik mezununa bak ahaha... oyun dosyalarına müdahale ettiği için trojan olarak algılıyor. Bir sürü insan indiriyor kimse senin gibi bir sorunla karşılaşıp bildirmemiş. Daha önce ne indirdiysen onlardan olmuştur oluşan sorunlar.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.