Şimdi Ara

BioShock 2 (2010) / Remastered (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
2
Favori
56.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: wildlove

quote:

Orjinalden alıntı: tai__chi

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Beni pek sarmadı.. Hep aynı düşmanlar ve mekanlar.. İlk defa bir fps oyunu oynarken sıkıldım.. Özel güçlerde olmasa direl çöpe giderdi bu oyun..

Call of duty veya Crysis den çok daha çeşitli düşmanlarımız

eee teenage adama akıl dolu senaryosu olan bir oyun oynatırsan olacağı budur.teenageler bulaşmasın bioshock'a,gitsinler dandik cod4 oynasınlar,ya da crysis'te olabilir.Ne oynuyorlarsa oynasınlar ama bu oyuna laf atmasınlar.

Teenage likle değilde, oyun geçmişi hakkında bilgi sahibi olmak ya da bu icraatı(oyun oynamayı) çok uzun süredir yapmakla alakalı gibi.BUnların hiçbiri değilse internet kafeye takılmakla alakalı, bilirsiniz oralarda sadece bu oyunlar var.Suç kafe sahiplerinde bile bulunabilir

Neyse hep böyle bir oyunun her taraf dağılmadanki halini merak etmişimdir.Bunu göreceğiz demekki, gerçi hl bunu çok kısa sürede olsa her oyunun başında yaptı ama(ep ler hariç tabi) istediğim gibi olmadı.Beklemedeyiz her zamanki gibi

• Konsept resimler yayınlandı!

BioShock 2 (2010) / Remastered (2016) [ANA KONU]

• güzel güzel oynarız sakıncası yok
  • Ek olarak...

• ağzını yerim,yıkacak ortalığı yıkacak.Diğer firmalara ders diye okutturmak lazım bu oyunu:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Ek olarak...

Bu Moby Dick olsa gerek Garibim yolunu kaybetmiş Pasifik'in ortasında yakalamışlar tabi bizim çakallar

• Resimler güzel duruyo çıksın çıksın ilk oyun süperdi buda kesin öyle olur
  • bioshock külttü ya. oyunda o kadar hoş detaylar wardı ki.mesela mana olan EVE (havva anlamına gelir) ve amblemi de elmaydı.böyle küçük hoş detaylar başka hiç bir oyunda yok diyebilirim.ancak bioshock tam olarak bitiyordu yani onnu devamı olamaz bence.umarım aynı konsept üzerine olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: disast3r

bioshock külttü ya. oyunda o kadar hoş detaylar wardı ki.mesela mana olan EVE (havva anlamına gelir) ve amblemi de elmaydı.böyle küçük hoş detaylar başka hiç bir oyunda yok diyebilirim.ancak bioshock tam olarak bitiyordu yani onnu devamı olamaz bence.umarım aynı konsept üzerine olur

İlk oyunun öncesini konu alacak diye biliyorum...
  • belki atlası falan canlandırırız.güzel olur
  • Bu sefer ki dış dünya da geçicek sanırım. Gelsin nerede geçicek olursa olsun yine gelsin, her türlü oynarız
  • offf manyak oyun geliyor.

ilk oyun gibi kırılması 15-20 gün sürmez inşallah
  • Bu başlıklar sıkmaya başladı artık.
  • Daha ilk oyunu oynayamadım 2. cisi çıkıyor
  • BioShock 2 konsept art resim çalışmalarından ilk görüntüler bunlar.. Scream_BG sağolsun burayada almış zaten ve hepsi bu adreste buyrun:
    http://www.pcgames.de/aid,634364/Erste_Impressionen_zu_Bioshock_2_*Update*/?menu=browser&mode=article&entity_id=-1&image_id=783797&page=1&order=POSITION&viewcnt=1#top

İlk oyunu hatırlarsanız iyi-kötü olarak iki farklı son vardı. Açıkcası iyi sonu pek beğenmedim. Asıl bomba kötü sonda patlıyordu daha güzeldi. Devamı yapılırsa kötü sona göre yapılacaktır. Fakat su üstünde yeryüzünde bir BioShock düşünemiyorum olmasını istemem. Yine okyanus altında Rapture de geçecek bir macera daha etkileyici heycanlı olurdu. Hem zaten BioShock.2 hk.da son yapılan açıklamalardan anlaşılan (1 ay önce) oyunun devamında; Andrew Ryan nın bu Rapture şehrini kurma çalışmaları planları ve burasının birbirine girmeden karışmadan önceki hali ön plana çıkacakmış... Verilen resimlerden ilki, önceki oyundan (yinede güzel yaw) asıl olay sonraki resimlerde buna dikkat edin...

NOT_: BioShock 2 hk.da açılan bu konuyu bulamadım yoktu ortalıkta. bende bu yayınlanan resimler üzerine yeni konu açmış bulundum. hükümsüz kaldı artık kilitlenip silinirse iyi olur dedik, bilginize...

• bu oyunun tanıtım videosunu izlemiştim gayet güzel
  • BU resimler nedense bana oddworldu hatırlattı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oz_An

quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Ek olarak...

Bu Moby Dick olsa gerek Garibim yolunu kaybetmiş Pasifik'in ortasında yakalamışlar tabi bizim çakallar

umarım bizim dostumuzdur bu şey yoksa işimiz zor bu keratayla paso cıkar karşımıza

• quote:

Orjinalden alıntı: İcHiGo22

Bu başlıklar sıkmaya başladı artık.

crysis ya da cod4 başlıklarından iyidir;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: İcHiGo22

Bu başlıklar sıkmaya başladı artık.

Neden?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.