Yarbay
02 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar.

Görüntü alamıyorum karttan. Hiçbirşey yok ken oyunda bile değilken birden bire görüntü gitti. Anakartta ki kart ile görüntü alabiliyorum ama R9 ile alamıyorum.

Ekran kartı elektrik alıyor. Fanlar vs. çalışıyor. HDMI ile de denedim yine yok.

Kartı geçen sene temmuz veya haziran 'da aldım.

Servise göndermeye değer mi yoksa yenisi mi alayım?
Nereye yazmam gerektiğini bulamadım.

PS4 için kulaklık almak istiyorum fakat hangileri uyumlu bilmiyorum. G230 uyumlu ise onu almayı isterim. (PC'de 4 yıldır kullanıyorum ama kulaklık bozuk. Sadece mikrofon çalışıyor)
Dün PS4 aldım. Haliyle birkaç oyun eklemek lazım en kolay yolu da PSstore dan almak ama sürekli "Lütfen geçerli bir kredi kartı numarası girin" hatasını alıyorum. Defalarca kez denedim bir türlü olmadı. (Kredi kartında hiçbir sorun yok. Steam Origin vs. heryerden sıkıntısızı alışveriş yapabiliyorum internet üzerinden)
Selamlar. Amisites.com diye bir illet bulaştı ayar oldum Malwarebytes Anti-Malware indirip tarattım ve ne var ne yok sildim. Bilgisayarı yeniden başlatınca Win7 aero temamın yerine Win temel teması geldi. Sorun ise eski haline getirememem. Farklı tema indirip denedim yine olmadı.

Burası bunu sormam için doğru yer mi ondan da emin değilim. Değilse kusura bakmayın.
Selamlar

Notebook alacağım ama hangi markaya gitmeliyim bilmiyorum. Genellikle iş için kullanacağım ama seyahatlerde de kullanacağım için i5 işlemci (ya da ona eş değer AMD) bakıyorum. Lol gibi civ gibi oyunları oynayabilmek için. Vatan da fiyatlar iyi ama markaları bilmediğimden sorayım istedim.

Edirne : aklıma yatan bu var

http://www.vatanbilgisayar.com/hp15-ac116nt-gri-core-i5-5200u-2-2ghz-8gb-1tb-hdd-15-6-2gb-w10-notebook.html#genel-bakis
Merhabalar,

Yeni bir ekran kartı almak istiyorum fakat bütçe maksimum 1300TL 'yi aşmamamlı. O yüzden bu;

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-r9-290-tri-x-gddr5-4gb-512bit-amd-radeon-dx-112-ekran-karti-20012.html

Kartı üşünüyorum ama bir arkadaşım DX12 varken DX11.2 almak saçmalık olur dedi. (Ne fark varsa artık bakmadım hiç). Bu paraya bu kart değer mi yoksa istediğim fiyatlarda daha iyileri var mı? ATI ve Nvidia fark etmiyor benim için.

Teşekkürler.
Selamlar.

Ekran kartımı değiştirmek istiyorum ama bir türlü karar veremedim. Şu an arkadaşımın Sapphire R9 270X DUAL-X OC GDDR5 4GB kullanıyorum ve tüm oyunlar müthiş çalışıyor. BF4 Ultra ve Farcry 4 Ultra sıkıntısız. Ama sonuçta kart benim değil ve daha fazla kullanmak istemiyorum.

Altta ki iki kart arasında kararsız kaldım. Bellek boyutu ve bit olarak Sapphire daha iyi ama çekirdek hızı ve bellek hızı Evga'da daha iyi. Bu konuda bana yol gösterebilen olursa sevinirim.

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-r9-290-tri-x-gddr5-4gb-512bit-amd-radeon-dx-112-ekran-karti.html
http://www.vatanbilgisayar.com/gtx770-superclock-acx-gddr5-2gb-256bit-nvidia-geforce-dx112-ekran-karti.html

Eğer yok bunlardan daha iyisini alabilirsin derseniz bütçe 1200TL'ye kadar çıkabilir.

Teşekkürler şimdiden.

Edit :

Sistem;
AEROCOOL Strike X (AE-STRIKEX-PSU-800) 800W APFC 80 Plus 14cm Fan Güç Kaynağı
INTEL Core i7-3770 3.4GHz LGA1155 İşlemci
Kingston HyperX 4 GB 1600 MHz DDR3 RAM CL9 x 2
Gigabyte Z77X-UD3H-WB/DDR3 1600MHz S+V+GL+16X
Merhabalar

Geçtiğimiz Cumartesi günü Samsung Galaxy SIII telefonumu çaldırdım. Aynı gün polise ve gerekli her yere bildirdim. Sorum; bu telefon bana geri döner mi? Deneyimi olan birinden duymak istiyorum.
Youtube video izlerken videodan ses gelmiyor ve hızlandırılmış olarak oynatıyor. Flash playerı silip tekrar kurdum düzelmedi. Bütün flash videolarda aynı. Nasıl çözebilirim acaba?
Dubai'den bir tanıdık vasıtasıyla bir iPhone aldım. iPhone geldiğinde 4.0.1 sürümü vardı (Tam emin değilim). PC'ye bağladığımda iOS 5 update etmemi istedi, yedekleyip ettim. Fakat şimdi akivasyon istiyor. Telefon simkilitli mi değil mi bilmiyorum. Bunu nasıl aktive edip normal bir şekilde kullanabilirim? Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Hakkımda:
GT : DarkSpider99
Oyunlar : Red Dead Redemption (Ek paket yok) - Assassin's Creed : Brotherhood (Son DLC dahil) - Fable 2
GT : DarkSpider99
XBox Oyunlarım : Assassin's Creed : Brotherhood (DLC'ler tam)
Red Dead Redemption (Tüm DLC'ler dahil)
Fable 2
Fable 3
Mortal Kombat 2011
Enslaved
Crackdown 2
Final Fantasy XIII
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Bilgisayar
Konsol
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
Steam
Steam
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.354
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 21.673 (Bu ay: 93)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.