Şimdi Ara

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
26
Favori
53.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Remastered edition ile uyumlu değil mi hocam kurulamadı remastered edition a nedense ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okvnoe O kullanıcısına yanıt
    Yama için teşekkürler. 2. oyuna da müsait bir zamanda başlayacağınızı yazmışsınız.Eğer başlamama nedeniniz yamanın rağbet görmemesi ise benim gibi yamanızı beğenip yorumda bulunmayan birçok insan olduğuna eminim. 2. oyununda yamasını bekliyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 3 Mart 2017; 15:37:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Yama için teşekkürler. 2. oyuna da müsait bir zamanda başlayacağınızı yazmışsınız.Eğer başlamama nedeniniz yamanın rağbet görmemesi ise benim gibi yamanızı beğenip yorumda bulunmayan birçok insan olduğuna eminim. 2. oyununda yamasını bekliyoruz :)

kardeş yamayı ben yapmadım sanırım yanlışlık oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: okvnoe

quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

kardeş yamayı ben yapmadım sanırım yanlışlık oldu :)

Neden sizin mesajınızı alıntıladım bende bilmiyorum :D Kusura bakmayın.
  • Orijinal oyuna türkçe yamayı kurunca yeni oyun dediğiniz zaman farklı menüden değişik yerler açılıyor ve oyun başlamıyor. Türkçe yamayı kaldırıp azıcık oynayıp sonra türkçe yamayı kurup , eski yeri load edince de siyah ekranda kalıyor arkada hala menü müziğiyle. Var mı çözümü olan ?
  • Arkadaşlar oyunun re sürümünü mü yoksa ilk versiyonunu mu Yüklesem oynamak için? Re sürümünde sorun yaşayanlar olmuş yama ile ilgili?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Arkadaşlar oyunun re sürümünü mü yoksa ilk versiyonunu mu Yüklesem oynamak için? Re sürümünde sorun yaşayanlar olmuş yama ile ilgili?

yama 1.0.121808 versiyonunda sorunsuz çalışıyor(remasteretta) ama remasteredda da oyunun yapımından kaynaklanan çok bug varmış bilgin olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tutankanum

quote:

Arkadaşlar oyunun re sürümünü mü yoksa ilk versiyonunu mu Yüklesem oynamak için? Re sürümünde sorun yaşayanlar olmuş yama ile ilgili?

yama 1.0.121808 versiyonunda sorunsuz çalışıyor(remasteretta) ama remasteredda da oyunun yapımından kaynaklanan çok bug varmış bilgin olsun :)

Sürüm olarak bende Orjinal olduğu için direk en sonra sürüm olavaktır. Grafiksel açıdan çok fark var mı.? Videolara bakamadım daha.

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Ben de korsan kullanacaktım başta ingilizceydi baya araştırdım update ile düzelttim sonra bir şeyler oldu başlamadım.

Geçenlerde indirime girdi hemen aldım. Yakında başlayacağım.Oyun hakkında hiç bilgim yok maalesef :) ama steamin ayarlardan istediğin sürümü seçme seçeneğiyle Türkçe oynanabilir
  • quote:

Ben de korsan kullanacaktım başta ingilizceydi baya araştırdım update ile düzelttim sonra bir şeyler oldu başlamadım.

Geçenlerde indirime girdi hemen aldım. Yakında başlayacağım.Oyun hakkında hiç bilgim yok maalesef :) ama steamin ayarlardan istediğin sürümü seçme seçeneğiyle Türkçe oynanabilir

Normal bioshock orjinal için font sorununu çözecek bir fikriniz var mı acaba ? Sadece font sorunu da değil oyun başlamıyor türkçe yamayı yapınca. Menü saçmalıyor. Düzgün bir çözüm bulamadım 2 günüdür..
  • yama çıktıktan sonra güncelleme gelmişsse normal sürüme çalışmayabilir steam oyun ayarlarından bir önceki güncellemeye geçmenizi öneriririm.
  • Bilgisayarım arızalandığı için yamayı kontrol edemedim. Nisan ayı içinde bilgisayarımı yenileyeceğim. Yeniledikten sonra oyunu son sürüme güncelleyip yamayı tekrar gözden geçireceğim. İnşallah bu sefer fontu sorunsuz olarak düzelteceğim. Biraz daha beklemenizi isteyeceğim.

• quote:

Ben ilk sürümde oynadım hiç sorun yaşamadım,bence normal sürümde oyna.Zaten oyunun grafikleri gayet iyi kötü değil ki.
  • quote:

yama çıktıktan sonra güncelleme gelmişsse normal sürüme çalışmayabilir steam oyun ayarlarından bir önceki güncellemeye geçmenizi öneriririm.

Oyun sürümü geriye alınmıyor hocam. Betalar diye bir seçenek yok. Şeytan diyor korsan indir oyna ama içim elvermiyor. Mecbur font sorunlu oynayacağım
  • arkadaşlar elinde olan varsa remastered versiyonu için hazırlanmış yamayı upload edebilir mi ? Birde sorunsuz oynamak için hangi versiyonu yüklemek lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 23 Nisan 2017; 20:33:34 >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    http://www.dosyaupload.com/hh1K
  • Controller ile oynayabilsek keşke controllera geçtiğim zaman yama bozuluyor
  • Link kırılmış, yeniledim.
  • Merhaba steam versiyonu ile bu yama uyumlu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 yil once bu yama ile bitirmistim. Oyun guncelleme vs almadiysa uyumludur hala diye dusunuyorum.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.